Turinys:
- 1. „Gymnema Sylvestre“
- Kaip vartoti Gymnema Sylvestre ir dozavimą
- Kada vartoti Gymnema Sylvestre
- Kur nusipirkti Gymnema Sylvestre
- 2. Ženšenis
- Kaip vartoti ženšenį ir dozavimą
- Kada vartoti ženšenį
- Kur nusipirkti ženšenio
- 3. Šalavijas
- Kaip vartoti šalavijas ir dozavimą
- Kada vartoti šalavijas
- Kur nusipirkti šalavijų
- 4. Mėlynė
- Kaip vartoti mėlynę ir dozavimą
- Kada vartoti mėlynę
- Kur įsigyti mėlynių
- 5. Raudonėlis
- Kaip vartoti raudonėlį ir dozavimą
- Kada vartoti raudonėlį
- Kur nusipirkti raudonėlio
- 6. Alijošius
- Kaip vartoti alijošių ir dozavimą
- Kada vartoti alijošių
- Kur nusipirkti alavijo
- 7. Imbieras
- Kaip vartoti imbierą ir dozavimą
- Kada vartoti imbierą
- Kur nusipirkti imbiero
- 8. Fenugreek
- Kaip vartoti vaistinę ožragę ir dozavimą
- Kada vartoti vaistinę ožragę
- Kur nusipirkti ožragės
- 9. Cinamonas
- Kaip vartoti cinamoną ir dozavimą
- Kada vartoti cinamoną
- Kur nusipirkti cinamono
- 10. Gvazdikėlis
- Kaip vartoti ir dozavimą
- Kada vartoti
- Kur nusipirkti
- 11. Ciberžolė
- Kaip vartoti ciberžolę ir dozavimą
- Kada vartoti ciberžolę
- Kur nusipirkti ciberžolės
- 12. Neemas
- Kaip vartoti Neemą ir dozavimą
- Kada vartoti Neem
- Kur nusipirkti Neem
- 13. Šiladžitas
- Kaip vartoti Shilajit ir dozavimą
- Kada vartoti Shilajit
- Kur įsigyti Shilajit
- 14. Chromas
- Kaip vartoti chromą ir dozavimą
- Kur nusipirkti „Chromium“
- 15. Alfa lipoinė rūgštis
- Kaip vartoti alfa lipoinę rūgštį ir dozavimą
- Kada vartoti
- Kur nusipirkti
Nesvarbu, kad didelis cukraus kiekis gali sukelti daug sveikatos komplikacijų. Ryškiausias ir pavojingiausias yra diabetas. Ar pastebėjote, kaip vidutinis diabeto amžius pastaruoju metu sumažėjo iki 20 metų? Taip yra dėl mūsų sėslaus gyvenimo būdo ir streso darbe ir namuose. Tai kelia rimtą susirūpinimą ir neturėtų būti ignoruojamas. Taigi, pradėkite rūpintis cukraus kiekiu kraujyje, kol dar nevėlu. Protingas būdas tai padaryti yra natūralių priemonių naudojimas. Šios senovės priemonės dabar paremtos moksliniais tyrimais, kurie suteikia mums pasitikėjimo pasidalinti savo išvadomis su jumis. Taigi, skaitykite ir sužinokite apie šias 25 žoleles, prieskonius ir papildus, kaip juos vartoti, kur nusipirkti ir dar daugiau. Pradėkime!
1. „Gymnema Sylvestre“
Vaizdas: „Shutterstock“
Hindi kalba šis augalas pažodžiui vadinamas „cukraus naikintoju“, todėl galite gerai įsivaizduoti jo diabetą naikinančias savybes. Žolėje gausu glikozidų, vadinamų gimnamo rūgštimis. Tai iš esmės sumažina jūsų skonio receptoriaus jautrumą saldiems dalykams, todėl sumažėja potraukis cukrui prediabetikams. Šios žolės pagalba gali kontroliuoti cukraus kiekį net tie, kuriuos jau paveikė 2 tipo cukrinis diabetas. Tai padidina fermentų aktyvumą ląstelėse, dėl kurio organizme išnaudojama perteklinė gliukozė. Tai taip pat gali teigiamai paveikti insulino gamybą (1).
Kaip vartoti Gymnema Sylvestre ir dozavimą
Galite jį vartoti miltelių pavidalu, virti arbatą su lapais arba turėti kapsulių. Arbatą galite paruošti 10 minučių pamirkę lapus virtame vandenyje. Taip pat galite įpilti miltelių į puodelį drungno vandens ir juos suvartoti. Dozė yra tokia.
- Kapsulė: 100 mg
- Milteliai: ½-1 arbatinis šaukštelis
- Lapai: 1 arbatinis šaukštelis
Kada vartoti Gymnema Sylvestre
Geriausias laikas vartoti „Gymnema Sylvestre“ yra ryte arba 20 minučių prieš valgį.
Kur nusipirkti Gymnema Sylvestre
Galite nusipirkti internete ir ajurvedos parduotuvėse ar vaistinėse.
2. Ženšenis
Vaizdas: „Shutterstock“
Ženšenis amžiams buvo žinomas kaip imunitetą stiprinantis ir nuo ligų kovojantis augalas, tačiau mokslininkai neseniai nustatė, kad jis taip pat turi priešdiabetinių savybių. Vartojant ženšenį, angliavandenių absorbcija sulėtėja, o ląstelės pasisavina ir sunaudoja daugiau gliukozės. Be to, padidėja insulino gamyba kasoje. Visa tai prisideda prie sveikesnio kūno, kuris yra mažiau linkęs į diabetą. Jei jau sergate diabetu, tai gali padėti sumažinti gliukozės kiekį kraujyje 15–20%, geriau nei placebą, kaip parodė Toronto universiteto tyrimų grupė (2).
Kaip vartoti ženšenį ir dozavimą
Galite turėti ženšenio šaknies ar miltelių. Susmulkinkite šaknį ir įpilkite į virintą vandenį. Leiskite statyti 5-6 minutes. Taip pat galite sumaišyti miltelių pavidalo ženšenį šiltame vandenyje ir jį turėti. Dozė yra tokia, kaip nurodyta žemiau.
- Milteliai: 1 arbatinis šaukštelis
- Šaknis: 2–3 g arba 7–8 griežinėliai
Kada vartoti ženšenį
Ženšenį vartokite anksti ryte ir prieš vakarienę.
Kur nusipirkti ženšenio
Galite nusipirkti internete arba kinų medicinos parduotuvėse ir ajurvedos vaistinėse.
3. Šalavijas
Vaizdas: „Shutterstock“
Šalavijų vartojimas nevalgius gali padėti žymiai sumažinti gliukozės kiekį kraujyje. Tai skatina insulino sekreciją ir aktyvumą, o tai padeda sumažinti cukrinį kiekį kraujyje sergantiems prediabetikais ir jį valdyti 2 tipo diabetikams. Be to, tai taip pat teigiamai veikia kepenų funkciją ir taip pagerina imunitetą. Nors ši žolelė yra mėgstama kaip priedas prie mėsos patiekalų, ji geriausiai tinka vaistams, kai ji vartojama kaip arbata (3).
Kaip vartoti šalavijas ir dozavimą
Geriausias šalavijų vartojimo būdas yra arbata. Taip pat galite įtraukti kramtomojo šalavijo lapus, pridėti juos į savo maistą arba vartoti šalavijų papildų. Norėdami paruošti šalavijų arbatą, užpilkite verdančiu vandeniu puodelyje, kuriame yra 1-2 šalavijų lapai. Leiskite jam sustingti 5 minutes. Dozė yra tokia.
- Lapai: 4-6 g per dieną
- Džiovinti lapai: ⅙-½ arbatinio šaukštelio
- Arbata: 2-3 puodeliai per dieną
Kada vartoti šalavijas
Vartokite šalavijų arbatą arba kramtykite šalavijų lapus anksti ryte tuščiu skrandžiu. Šalavijų lapus galite įtraukti į savo maistą pietums ir vakarienei.
Kur nusipirkti šalavijų
Šalavijų galite nusipirkti maisto prekių parduotuvėse arba internete.
4. Mėlynė
Vaizdas: „Shutterstock“
Tai dar viena veiksminga vaistažolė diabetui gydyti, kuri parodė didžiulį vaistinį potencialą. Tai ne tik padeda 2 tipo diabetikams, kenčiantiems nuo padidėjusio cukraus kiekio kraujyje, bet ir gana veiksmingai gydant cukrinį diabetą. Mėlynėje yra junginio, vadinamo gliukochininu, kuris visų pirma yra atsakingas už cukraus kiekio kraujyje mažinimą. Mėlynės užpilai taip pat gali padėti žmonėms, kurių regėjimas sutriko dėl šios ligos. Tačiau turėtumėte būti atsargūs, jei vartojate mėlynių užpilą kartu su vaistais nuo diabeto, nes tai gali sukelti cukraus kiekio kraujyje sumažėjimą iki pavojingo lygio. Taigi, reguliariai stebėkite cukraus kiekį kraujyje (4).
Kaip vartoti mėlynę ir dozavimą
Mėlynės ekstraktas yra plačiai prieinamas ir yra saugiausias būdas kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Štai dozė.
- Mėlynės ekstraktas: 10–100 mg su 25% antocianocidų
Kada vartoti mėlynę
Ekstraktą galite suvartoti vieną kartą ryte ir vakare valandą prieš vakarienę.
Kur įsigyti mėlynių
Mėlynės ekstrakto galite nusipirkti vaistinėje, ajurvedos parduotuvėse ar internete.
5. Raudonėlis
Vaizdas: „Shutterstock“
Taip pat žinomas kaip mairūnas, žinoma, kad šioje egzotiškoje Ispanijos ir Viduržemio jūros kilmės žolėje yra glikozidų, kurie mažina cukraus kiekį kraujyje. Raudonėlio vandens ekstraktai in vitro slopina glikozidazę. Įrodyta, kad nuo ekstrakto atskirtoji rosmarino rūgštis padidina kasos amilazės aktyvumą. Tai taip pat stiprina imuninę sistemą. Tai padeda didinti insulino aktyvumą ir mobilizuoja gliukozę ląstelėse, taip sumažinant angliavandenių susidarymo greitį (5).
Kaip vartoti raudonėlį ir dozavimą
Raudonėlis reguliariai naudojamas įvairiose virtuvėse. Maiste galite naudoti šviežią arba džiovintą raudonėlį, kramtyti lapus, gaminti raudonėlių arbatą, vartoti praskiestą raudonėlių aliejų ar kapsules. Paruoškite raudonėlio arbatą į puodelį virinto vandens įpildami šaukštelį džiovinto arba šviežio raudonėlio. Leiskite jam sustingti 5 minutes. Slinkite žemyn, norėdami sužinoti dozę.
- Raudonėlio kapsulė: 600 mg per parą
- Raudonėlių aliejus: 4-6 lašai per dieną (praskiestas)
- Džiovinti raudonėlio lapai: 1 arbatinis šaukštelis, du kartus per dieną
- Švieži raudonėlio lapai: 4-5 lapai, du kartus per dieną
Kada vartoti raudonėlį
Geriausia raudonėlių arbatą gerti anksti ryte. Taip pat galite kramtyti šviežius lapus ryte. Pietums ir vakarienei naudokite džiovintą raudonėlį.
Kur nusipirkti raudonėlio
Raudonėlio galite nusipirkti bet kuriame prekybos centre ar internete.
6. Alijošius
Vaizdas: „Shutterstock“
Šis mėsingas lapų augalas plačiai auga Indijoje, Pietų Afrikoje, Meksikoje, Australijoje ir Kinijoje. Jis dažniausiai naudojamas kosmetikos ir farmacijos pramonėje. Alijošius nuo amžių buvo naudojamas uždegimui gydyti, virškinimui gerinti, spuogams išvengti ir plaukų slinkimui mažinti. Naujausi moksliniai tyrimai parodė, kad alavijo gelyje yra lipidų ir cukraus kiekį kraujyje mažinančių savybių (6).
Kaip vartoti alijošių ir dozavimą
Alavijo sultys ir ekstraktas yra rinkoje. Galite juos vartoti pagal buteliuko instrukcijas. Alavijo sultis galite paruošti ir namuose. Paimkite 3 colių alavijo lapą, ištraukite gelį ir sumaišykite. Į jį įpilkite vandens ir citrinos sulčių. Taip pat galite vartoti alavijo kapsules. Štai dozė.
- Alavijo kapsulė: 300 mg per parą
- Alijošiaus sultys arba ekstraktas: kaip nurodyta ant buteliuko
- Naminės alavijo sultys: 100 g alijošiaus gelio
Kada vartoti alijošių
Alavijo sultis ar ekstraktą vartokite anksti ryte. Prieš pietus galite išgerti kapsulę.
Kur nusipirkti alavijo
Alijošiaus sulčių, ekstrakto ar kapsulės galite nusipirkti bet kurioje ajurvedos parduotuvėje ar internete.
7. Imbieras
Vaizdas: „Shutterstock“
Galingasis imbieras plačiai naudojamas Azijos virtuvėse ir auginamas Kinijoje, Indijoje, Australijoje, Afrikoje ir Jamaikoje. Kaip ir alavijas, imbieras taip pat nuo senų senovės buvo vartojamas vaistažolėse. Šis aromatinis prieskonis taip pat gali padėti sumažinti gliukozės kiekį kraujyje. Daugelis mokslinių tyrimų patvirtino, kad imbieras padeda kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje, padidindamas insulino sekreciją ir jautrumą insulinui (7).
Kaip vartoti imbierą ir dozavimą
Galite kramtyti žalią imbierą, naudoti jį savo maiste, gerti imbiero arbatą, vartoti imbiero miltelius, naudoti jo aliejų ir pridėti jį kaip vieną iš ingredientų stiklinėje sulčių. Štai kiek imbiero reikėtų suvartoti per dieną.
- Imbiero šaknis: 1-2 coliai
- Imbiero aliejus: 3-4 lašai
- Imbieras sultyse: 1 colis
- Imbiero milteliai: ½-1 arbatinis šaukštelis
Kada vartoti imbierą
Imbiero arbata yra puiki dienos pradžia. Stenkitės vengti imbiero po 18 val. Prieš pietus turėkite vaisių sulčių kartu su trupučiu imbiero sulčių.
Kur nusipirkti imbiero
Galite nusipirkti bet kuriame prekybos centre arba internete.
8. Fenugreek
Vaizdas: „Shutterstock“
Ožragės sėklos ir lapai yra nepaprastai naudingi gydant medžiagų apykaitos sutrikimus ir virškinimo problemas. Šio augalo gimtinė yra Ispanija, Indija, Pakistanas, Bangladešas, Turkija, Prancūzija, Egiptas, Argentina ir Marokas. Jis buvo naudojamas nuo amžių gydant plaukų slinkimą, odos problemas ir lėtą medžiagų apykaitą. Šis prieskonis taip pat plačiai naudojamas įvairiose virtuvėse. Tyrimas patvirtino, kad ožragės sėklos turi gliukozės kiekį kraujyje mažinantį poveikį ir gali būti naudojamos 2 tipo diabetui gydyti (8).
Kaip vartoti vaistinę ožragę ir dozavimą
Geriausias būdas vartoti ožragę yra mirkyti sėklas per naktį. Taip pat galite įtraukti sėklas ir lapus į maisto produktus. Štai kiek ožragės turėtumėte suvartoti per dieną.
- Ožragės sėklos: 2 arbatiniai šaukšteliai
- Ožragės milteliai: 1 arbatinis šaukštelis
- Ožragės lapai: 200 g
Kada vartoti vaistinę ožragę
Pirmąjį rytą gerti ožragės mirkytą vandenį. Per pietus ar vakarienę galite turėti ožragės sėklų ar lapų.
Kur nusipirkti ožragės
Ožragės sėklų ir lapų galite nusipirkti bet kuriame prekybos centre ar internete.
9. Cinamonas
Vaizdas: „Shutterstock“
Šis stipraus kvapo prieskonis, gaunamas iš cinamono medžių žievės, reguliariai naudojamas Pietų Azijos virtuvėse ir desertuose. Tai nuostabus vaistažolių papildas diabetui gydyti ir nutukimui, raumenų spazmams, viduriavimui ir peršalimui gydyti. Daugelis tyrimų patvirtino, kad reguliarus cinamono vartojimas gali padėti kontroliuoti aukštą cukraus kiekį kraujyje, taigi jis gali būti naudojamas kaip alternatyvus vaistas diabetui gydyti (9).
Kaip vartoti cinamoną ir dozavimą
Galite vartoti cinamono žievę, miltelius ar kapsules. Dozė yra tokia, kaip nurodyta toliau.
- Cinamono lazdelė: 2 coliai
- Cinamono milteliai: ½ šaukštelio
- Cinamono kapsulė: 500 mg per parą
Kada vartoti cinamoną
Cinamono arbatos galite gerti ryte ir vakare. Pusryčiams į kokteilį ar sultis įpilkite cinamono miltelių. Turėkite kapsulę kartą per dvi dienas.
Kur nusipirkti cinamono
Cinamono galite nusipirkti bet kurioje maisto prekių parduotuvėje arba internete.
10. Gvazdikėlis
Vaizdas: „Shutterstock“
Gvazdikėlis yra žiedinis pumpuras, populiariai naudojamas Indijos, Pakistano, Bangladešo, Šri Lankos ir Tanzanijos virtuvėse. Šis aromatinis prieskonis turi priešuždegiminių, antioksidacinių ir virškinimo savybių. Tyrimai patvirtino, kad gvazdikėliai padeda pagerinti jautrumą insulinui ir sumažina blogojo cholesterolio bei trigliceridų kiekį (10).
Kaip vartoti ir dozavimą
Gvazdikėlius galite vartoti kramtydami žalius. Taip pat galite naudoti sveikas arba miltelių pavidalo gvazdikėlius maisto produktuose arba vartoti gvazdikėlių kapsules. Štai kiek gvazdikėlių turėtumėte suvartoti.
- Gvazdikėliai: 2 kramtyti, 5–6 ruošiami maistui
- Gvazdikėlių milteliai: ½ šaukštelio
- Gvazdikėlių kapsulė: 500 mg per parą
Kada vartoti
Per naktį mirkykite 3-4 gvazdikėlius puodelyje vandens ir gerkite ryte. Per pietus ar vakarienę naudokite sveikas arba miltelių pavidalo gvazdikėlius. Paimkite 2-3 gvazdikėlių kapsules per savaitę prieš vakarienę.
Kur nusipirkti
Ajurvedos parduotuvėje arba internete galite nusipirkti gvazdikėlių bet kurioje maisto prekių parduotuvėje ir gvazdikėlių kapsules.
11. Ciberžolė
Vaizdas: „Shutterstock“
Ciberžolė dažniausiai naudojama Indijos, Bangladešo, Pakistano ir Irano virtuvėse. Šis į imbierą panašus prieskonis suteikia maistui spalvos ir išskirtinio skonio. Ciberžolė taip pat yra ajurvedinis vaistas, vartojamas bakterinėms infekcijoms, žaizdoms, odos problemoms ir virškinimo problemoms gydyti. Moksliniais tyrimais nustatyta, kad fitochemija, vadinama kurkuminu, yra atsakinga už geltoną ciberžolės spalvą ir gydomąsias savybes. Kurkuminas taip pat yra atsakingas už gliukozės kiekį kraujyje mažinantį poveikį. Tiesą sakant, vienas tyrimas patvirtino, kad pacientai, sergantys 2 tipo cukriniu diabetu, gali sumažinti gliukozės kiekį kraujyje vartodami ciberžolę (11).
Kaip vartoti ciberžolę ir dozavimą
Galite sukramtyti nedidelį kiekį žalios ciberžolės, paimti kapsules arba suvartoti miltelių pavidalu. Štai kiek ciberžolės turėtumėte suvartoti per dieną.
- Žalios ciberžolės šaknis: ½ colio
- Ciberžolės šaknų pasta: 1-2 arbatiniai šaukšteliai
- Ciberžolės milteliai: 1-2 arbatiniai šaukšteliai
- Ciberžolės kapsulė: 500 mg du kartus per dieną
Kada vartoti ciberžolę
Jūs galite kramtyti ciberžolę tuščiu skrandžiu ir naudoti jos pastą ar miltelius gaminant maistą ar kokteilius / sultis. Kapsules išgerkite prieš pietus ar vakarienę.
Kur nusipirkti ciberžolės
Ciberžolę galite nusipirkti bet kurioje Indijos ar Pakistano maisto prekių parduotuvėje arba užsisakyti internetu.
12. Neemas
Vaizdas: „Shutterstock“
Neem arba Azadirachta indica gimtinė yra Indija. Jis taip pat auga kaimyninėse šalyse, tokiose kaip Bangladešas, Nepalas, Šri Lanka ir Pakistanas. Neemo medžiai turi ryškius arba tamsiai žalius lapus, kurie turi daug gydomųjų savybių. Iš tikrųjų jo žievė ir vaisiai taip pat naudojami tradiciniuose vaistuose. Ajurveda sako, kad Neem turi antidiabetinių, priešgrybelinių, antibakterinių, antivirusinių, antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Keletas tyrimų rodo, kad jis turi gliukozės kiekį kraujyje mažinančių savybių. Tai patvirtina neemo antidiabetinę savybę, paminėtą ajurvedoje (12).
Kaip vartoti Neemą ir dozavimą
Galite sukramtyti kruopščiai nuplautus Neem lapus arba paimti Neem pasta arba Neem kapsules. Štai kiek jūs turėtumėte suvartoti.
- Neemo lapai: 4-5
- „Neem“ pasta: 1 arbatinis šaukštelis
- „Neem“ kapsulė: kaip nurodyta buteliuko instrukcijose
Kada vartoti Neem
Neemo pastą, praskiestą stikline vandens, turėtumėte vartoti anksti ryte. Neemo lapų kramtymas ryte taip pat yra veiksmingas. Gerkite neemo papildus prieš pusryčius kartą per dieną.
Kur nusipirkti Neem
Neemo papildų / kapsulių galite nusipirkti internete arba bet kurioje ajurvedos parduotuvėje. Neemo lapų taip pat galite nusipirkti vietiniame turguje ar Indijos prekybos centruose.
13. Šiladžitas
Vaizdas: „Shutterstock“
Šiladžitas yra Himalajuose, Altajaus kalnuose, Kaukazo kalnuose ir Gilgito-Baltistano kalnuose. Tai į degutą panašus mineralinis aliejus, išsiskiriantis iš šių kalnų. Jo spalva gali būti nuo šviesiai rudos iki tamsiai rudos. Jis turi antioksidacinių savybių ir buvo naudojamas raumenų jėgai gerinti, širdies ligų rizikai mažinti, senėjimui sulėtinti ir vaisingumui didinti. Taip pat nustatyta, kad Shilajit gali padėti stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje (13).
Kaip vartoti Shilajit ir dozavimą
Galite vartoti geros kokybės shilajit papildus su pienu, medumi ar sezamo aliejumi. Čia yra dozė.
- „Shilajit“ kapsulė: 100–300 mg per parą
Kada vartoti Shilajit
Galite jį vartoti ryte ir prieš pietus / vakarienę.
Kur įsigyti Shilajit
„Shilajit“ galite nusipirkti internete arba bet kurioje ajurvedos parduotuvėje.
14. Chromas
Vaizdas: „Shutterstock“
Kalbant apie cukraus kiekio kraujyje mažinimą, chromas yra vienas geriausių papildų. Neseniai jis tapo populiarus kaip maisto papildas. Chromas padeda išvengti angliavandenių potraukio, mažina blogojo cholesterolio kiekį, mobilizuoja riebalus ir pagerina jautrumą insulinui (14).
Kaip vartoti chromą ir dozavimą
Rinkoje yra chromo papildų, tokių kaip chromo pikolinatas, chromo polinikotinatas ir chromo chloridas. Čia yra rekomenduojama dozė.
- 100-200 mcg, du kartus per dieną
- Kada vartoti chromą
- Prieš pietus ir vakarienę galite vartoti chromo papildus.
Kur nusipirkti „Chromium“
Papildų galite įsigyti bet kurioje vaistinėje.
15. Alfa lipoinė rūgštis
Vaizdas: „Shutterstock“
Alfa lipoinė rūgštis (ALA) yra antioksidantas, kurio daugiausia yra bulvėse, špinatuose, brokoliuose, kepenyse, mielėse ir inkstuose. Paprastai jis vartojamas nuovargiui, atminties praradimui, inkstų ligoms, kepenų ligoms, neuropatijai ir Laimo ligai gydyti. Buvo nustatyta, kad alfa lipoinės rūgšties papildai gali padėti sumažinti gliukozės kiekį kraujyje, taigi, tai yra stiprus papildas gydant 2 tipo cukrinį diabetą (15).
Kaip vartoti alfa lipoinę rūgštį ir dozavimą
ALA papildų kapsulės yra geriausias būdas aprūpinti savo kūną papildomu ALA kiekiu. Dozavimas yra toks.
- ALA kapsulė: 600 mg per parą tris savaites
Kada vartoti
Prieš pietus.
Kur nusipirkti
Galite nusipirkti internete arba bet kurioje vaistinėje.
Štai, jūs einate - 15 prieskonių ir žolelių diabetui gydyti kartu su jo papildais! Mes labai rekomenduojame tai kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Tai yra labai veiksminga, neturi šalutinio poveikio ir skatina geresnę sveikatą. Taigi, ko jūs laukiate? Pradėkite juos naudoti jau šiandien!