Turinys:
- Pažintys Vs. Santykiai
- Kas yra pažintys?
- Kas yra santykiai?
- Kuo santykiai skiriasi nuo pasimatymų?
- Kokie yra skirtingi santykių etapai?
- 1. Traukos ir romantikos scena
- 2. Krizės etapas
- 3. Darbo etapas
- 4. Įsipareigojimo etapas
- 5. Tikra meilės scena
Jei dėl pasimatymų yra vienas dalykas, tai kartais tai gali būti labai keblu suprasti. Laikantis nuolat besikeičiančių taisyklių, daugybės tūkstantmečio pažinčių tendencijų ir naujų pažinčių lingų, gali būti sunku sekti, kur esate. Tačiau taip pat neįmanoma išsisukti nuo vis nerimą keliančio klausimo, kylančio jūsų galvoje didžiąją dienos dalį: „Kas mes?“ Klausimas partnerio gali atrodyti bauginanti užduotis, o nepaklausimas gali sukelti neišvengiamą paranoją. Nesijaudink! Šiame straipsnyje mes padėsime jums suprasti, kas yra pažintys su santykiais, kad galėtumėte išsiaiškinti, kur link esate.
Pažintys Vs. Santykiai
Kas yra pažintys?
„Shutterstock“
Ką reiškia pasimatymai? Tradicinis pasimatymo apibrėžimas yra tada, kai jūs pradedate atsitiktinį pažinimo procesą atskirai ar žmonių grupėje. Ateityje galite užmegzti romantiškus santykius. Paprastai tai prasideda nuo draugystės. Tai gali būti apie tai, kad norite pažinti priešingos ar tos pačios lyties asmenį, paprašydami jo - ar planuojate kartu pamatyti filmą, ar pasivaikščioti, ar tiesiog einate vakarieniauti į restoraną.
Atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu jūs nebūtinai esate atsidavę asmeniui ir tai yra judviejų akivaizdu. Pasimatymai labiau susiję su pažinimu, pramogomis ir malonumu leisti laiką kartu. Intymumas taip pat gali būti įtrauktas į pasimatymą, nes net jei tai susiję su tam tikru artumo lygiu, nėra tikslinga jį sudaryti kaip visavertį santykį.
Kas yra santykiai?
„Shutterstock“
Tai galite pavadinti santykiais, kai tarp jūsų ir partnerio yra abipusis susitarimas. Jūs tampate išskirtinis, o atsitiktinių santykių idėja nebekimba. Vyksta sklandus perėjimas nuo tiesiog pasimatymų kartu, kad būtų galima vienas kitą vadinti vaikinu ir drauge. Tai gali paskatinti svarstyti galimybę tapti gyvenimo partneriais.
Kai esate santykiuose, iš esmės esate romantiški, įsipareigoję sąjungoje su savo partneriu. Sveiki santykiai dažniausiai yra monogamiški.
Leiskite mums išsamiai aptarti identifikatorius, kurie gali išryškinti neryškias ribas tarp pasimatymų ir santykių.
Kuo santykiai skiriasi nuo pasimatymų?
- Jūs galite tiesiog Faff kartu
„Shutterstock“
Dažnas ženklas, kad jūsų trumpalaikis pabėgimas virsta visaverčiais santykiais, yra tas, kad jūsų planai nebūtinai apima tikrus planus. Pasilepinimas atskirais pomėgiais sėdint šalia kiekvieno ar pūstelėjimas (laiko praleidimas nieko neveikiant) tampa įprasta savybe. Jei kitas jūsų užimtas žmogus yra užsiėmęs futbolo varžybų žiūrėjimu per televizorių, galite tiesiog padaryti savo reikalus ir skaityti knygą, o gal kartu skalbti skalbinius. Tai reiškia, kad jums pasidarė malonu su jais atlikti ne tokius spalvingus kasdienius darbus ir nuversti savo sienas.
- Jūs prarandate susidomėjimą visais kitais
Tai vienas iš tų nevalingų dalykų, kurie vyksta net negalvojant. Jei daug bendraujate, bet susidūrėte su kažkuo ypatingu, atsidursite tokioje padėtyje, kai leisite visiems kitiems nukristi, daug nesvarstydami. Jei naudojatės pažinčių programėle ir nesijaučiate priversti pradėti naują pokalbį su nauju vaikinu / mergina, jums tikrai įkando meilės klaida ir įžengėte į santykių teritoriją.
- Jūs nebijote būti „jūs“
„Shutterstock“
Kai esate santykiuose, nebijote būti savimi šalia šio žmogaus - ar tai būtų paranoja, kai ant lovos užtiesalo yra raukšlių, ar apsivyniokite plaukus netvarkingoje bandelėje be makiažo. Tai priešingai nei pasimatymai, kai jūs paprastai laikote savo neapdorotą elgesį, kai einate ir tiesiog susipažįstate. Pasimėgauti įžūliais apsėdimais ar atskleisti savo kaltės malonumus, pavyzdžiui, stebėti pakartotines Draugų ar beviltiškų namų šeimininkių laidas, galima tik tada, kai tau visiškai patogu šalia kito žmogaus.
- Visa tai yra abipusė
Pagrindinis skirtumas tarp pasimatymų ir santykių yra tai, kad turite atskiras mintis apie tai, kur esate su kitu žmogumi. Santykiuose abu asmenys yra tame pačiame puslapyje dėl klausimo: „Kas mes esame?“ Tačiau pasimatymų metu išskirtinumo, būnant su kuo nors, idėja gali skirtis. Kai kurie žmonės mėgsta susitikinėti tik vienas su kitu, o kiti mėgsta susitikinėti su keliais žmonėmis vienu metu ir nebūtinai yra būtinai susieti su vienu partneriu.
- Jūs linkę turėti lūkesčių
„Shutterstock“
Akivaizdu, kad lūkesčių lygis skiriasi pažintyse, palyginti su santykiais. Ar jaučiatės patogiai prašydamas partnerio palankumo? Ar pasitikite, kad prireikus jie bus jūsų laukia? Ar turite tam tikrų lūkesčių iš kito žmogaus? Jei atsakymai į minėtus klausimus yra teigiami, gerai, jūs esate santykių režime. Kai abu žinote, kad tai atsitiktinis dalykas, nelinkite vienas iš kito tikėtis ateities ar net mažiausiai dalykų.
- Keičiasi prioritetai
Kai susitiksite su kuo nors, pastebėsite, kad viską suplanuosite pagal savo tvarkaraštį ir pageidavimus. Priešingai, būdami santykiuose, įsitikinkite, kad jūsų planai yra sukurti, turint omenyje abiejų dalyvių tvarkaraščius ir patogumą. Jūs beveik elgiatės su jais kaip su savo šeima, ir jie patenka į jūsų prioritetų lentelę net prieš darbą ar draugus.
- Pristatote juos savo draugams ir šeimos nariams
„Shutterstock“
Tai yra pagrindinis santykių identifikatorius. Ypatingo žmogaus integravimas į dabartinį socialinį gyvenimą ir supažindinimas su artimais draugais bei šeima yra puikus būdas pasakyti, kad rimtai žiūrite į savo ryšį su šiuo asmeniu. Kai jūsų draugai atskleidžia gėdingus nutikimus apie jus, o jūsų mylimoji, atrodo, jų netrikdo, o prisijungia ir garsiai juokiasi, jūs žinote, kad šis asmuo yra suinteresuotas pažinti tikrąjį tave.
- Pažadas įsipareigoti
Tai yra tarsi duotybė. Įsipareigojimas skiria atsitiktinius pasimatymus ir santykius. Partneriai, kurie rimtai žiūri į savo santykius, paprastai tikisi praleisti visą gyvenimą kartu ir nori aukotis, kad tai įvyktų. Kita vertus, susitikinėdami žmonės gali įsipareigoti kartu žiūrėti filmą po vakarienės.
Dabar supraskime, kaip santykiai vyksta skirtingais etapais.
Kokie yra skirtingi santykių etapai?
1. Traukos ir romantikos scena
Tai džiaugsmo ir euforijos etapas, kai mėgstamiausias žmogus visada galvoje. Jaučiate, kad įsimylite, ir jokia kliūtis negali jūsų sustabdyti.
Pradedant nuo pirmųjų pasimatymų drebėjimo ir žvilgsnio į akis, kai žvelgiate į juos, iki absoliučios elektros, kurią patiriate aplink juos, ir pirmojo bučinio - viskas atrodo tobula. Dėl šios laimės būsenos į jūsų smegenis išsiskiriantys oksitocinai gali sukelti nuolatinę nemiga ir net apetito praradimą.
2. Krizės etapas
Medaus mėnesio laikotarpiui pasibaigus po kelių mėnesių pasimatymų, dopaminas galiausiai baigiasi. Čia prasideda bėdos. Tai keblus etapas, kai jūs pradedate geriau pažinti asmenį, kad viskas būtų aiškiau.
Kai susitvarkysite vienas su kitu, pradėsite pastebėti mažiausiai dalykų, kurie jus gali net suerzinti. Nesvarbu, ar tai būtų skalbinių užmiršimas džiovyklėje, indų palikimas virtuvės kriauklėje, ar kitų draugų nemalonaus pasakymas kitų draugų akivaizdoje, viskas gali tapti ginčų tema ir sukelti nerimą santykiuose.
Bet tai yra ir tas etapas, kai išbandomas jūsų ryšys vienas su kitu. Deja, kai kurios poros išgyvena šį etapą ir nusprendžia išsiskirti iki jo pabaigos, jei jos mano, kad dabartinis partneris ilgainiui jiems netinka. Tačiau kiti įveikia ir išaiškina jų skirtumus, apsiimdami mažais veidrodžiais ir erzinančiais įpročiais.
3. Darbo etapas
Na, sveikinu užkariavus krizės etapą! Du dalykai, kuriuos jūs įgyjate iš ankstesnio etapo, yra kantrybė ir harmonija. Tai yra priėmimo etapas, dėl kurio santykiai, kaip ir kiekvienas asmuo, auga. Pradedate kurti kasdienybę: vienas ryte verda kavą, o kitas - pusryčius, vienas plauna indus, o kitas išneša šiukšles. Patekote į ramią situaciją, kurioje ilgainiui galite įsivaizduoti save su šiuo žmogumi.
4. Įsipareigojimo etapas
Po viso sunkaus darbo, įtampos ir nuolatinio nerimo štai jūs prisipažinsite savo meilę vienas kitam. Jūs nusprendžiate likti kartu net sunkiausiais laikais. Jūs sutinkate, kad esate įsimylėjęs visą žmogų: gerą, blogą ir negražų.
Dabar jūs žinote vienas kito tikslus, norus ir svajones ir nuolat verčiate partnerį tapti geriausia savo versija. Galų gale nusprendžiate, kad norite likti atsidavęs tik šiam asmeniui. Paprastai pora nusprendžia žengti kitą santykių žingsnį, kuris gali būti persikėlimas kartu, vedybos ar vaikų susilaukimas.
5. Tikra meilės scena
Tai štai. Viskas, ką padarei, kad čia patektum, pagaliau atrodo verta - šurmulys, kraujas ir ašaros pagaliau atvedė čia. Jūs tapote komanda, šeima, toli gražu ne pirmą kartą, kai susipažinote kaip nepažįstami žmonės. Šiame etape pora tampa viena, dirbant vieningai siekiant vieno tikslo ar projekto, pavyzdžiui, susirasti namus ar sukurti šeimą.
Nors ir čia nebus iššūkių, jūs suprantate, kad jūsų meilė gali įveikti bet kokias kliūtis. Jūsų praeities klaidos padarė jus išmintingesniu. Puikūs praleisti laikai tampa puoselėjamais prisiminimais, o blogi - supranti, kad dienos pabaigoje viskas buvo verta.
Nors skirtumas tarp pasimatymų ir santykių yra reikšmingas, būtina suvokti, kad abi patirtys padeda suprasti, ko norite ilgainiui. Pasilepinę vienu ar abiem, atrandi save kaip žmogų, kaip meilužį ir kaip partnerį.
Tai yra „Dating Vs“ santykių skirtumas. Atsižvelgiant į jūsų požiūrį ir ryšį, tam tikra patirtis gali būti bloga, tačiau kita gali tapti branginamais prisiminimais. Tikrai reikia sutelkti dėmesį į tai, kaip mokytis iš visų atvejų ir būti pasirengusiems nusistatyti savo santykius, kai to prireiks ateityje. Sėkmės!