Turinys:
- Pagrindinis klausimas: ar galite šveisti kiekvieną dieną?
- Kokį šveitimo priemonę turėtumėte naudoti savo odos tipui?
- 1. Normali arba mišri oda
- 2. Riebi oda
- 3. Sausa oda
- 4. Jautri oda
- 5. Spuoguota oda
- 6. Subrendusi oda
- Ką daryti po šveitimo?
- Eksperto atsakymai į skaitytojų klausimus
Ponios, jei norite, kad jūsų veidas atrodytų spinduliuojantis ir sveikas, šveitimas yra vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti. Laikui bėgant ant jūsų odos paviršiaus kaupiasi negyvos odos ląstelės, dėl kurių poros užsikemša ir atrodo neryškios. Šveitimas pašalina šias ląsteles, todėl veido spalva atrodo švaresnė ir ryškesnė. Kartais sunku suprasti, kaip dažnai turėtumėte šveisti odą, tačiau mes jus apėmėme! Šis straipsnis yra pagrindinis visų jūsų šveitimo klausimų vadovas. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ką dermatologai nori, kad jūs žinotumėte.
Pagrindinis klausimas: ar galite šveisti kiekvieną dieną?
Štai toks dalykas: neperženkite mechaninių šveitimo priemonių (pavyzdžiui, kulto pamėgto „St. Ives“ abrikosų šveitiklio). Viskas, kas daugiau nei tris kartus per savaitę, yra per didelis šveitimas. Jei nenutrūkstamai šveisite sausas ir pleiskanotas odos vietas, kad jas sutvarkytumėte, nuvalote odą tik natūraliais aliejais, iš esmės pridarydami daugiau žalos nei naudos. Be to, tradiciniai šveitimo produktai, kuriuos perkate, yra skirti naudoti tik vieną ar du kartus per savaitę, o prekės ženklai yra labai konkretūs šiose srityse.
Kita vertus, egzistuoja nuodugnesni šveitimo metodai. Jie yra efektyvesni, tačiau švelnūs jūsų odai. Šiandien rinkoje esantys šveitikliai pasižymi rūgštimi arba fermentų pagrindu pagaminta formule, pvz., Beta hidroksi rūgštimi (BHA) (pvz., Salicilo rūgštimi) ir alfa hidroksi rūgštimi (AHA) (pvz., Glikolio rūgštimi). Šveitikliai taip pat naudoja ypač smulkius vienodos formos ir dydžio karoliukus, kurie suteikia daug švelnesnį ir tikslesnį šveitimą be pavojaus, kad jūsų oda gali uždegti, per daug išsausėti ar sudirgti.
Nesvarbu, kokį šveitimo priemonę pasirinkote, geriausia laikytis idealios kasdienybės - du ar tris kartus per savaitę beveik kiekvienam odos tipui ir kartą per savaitę jautriai odai. Laikydamiesi gero šveitimo grafiko, taip pat turite naudoti tinkamą odos šveitimo priemonę, kad gautumėte geriausius rezultatus. Peržiūrėkite kitą skyrių, kad sužinotumėte, kurį turėtumėte naudoti.
Kokį šveitimo priemonę turėtumėte naudoti savo odos tipui?
Kiekvieno žmogaus oda turi skirtingus poreikius, todėl, kad oda būtų sveika, reikia atsižvelgti į savo odos tipą. Norėdami palengvinti šią užduotį, suskirstėme geriausius šveitimo produktus ir procedūras skirtingiems odos tipams.
1. Normali arba mišri oda
2. Riebi oda
Riebios odos priežiūra gali būti tikra kova. Jums reikia kovoti su nuolatiniu blizgesiu ir ieškoti tinkamų produktų, kurie jūsų neišlaužytų ir neužkimštų porų.
Riebios odos šveitimas yra nelaimingas dalykas. Geriausias variantas jums būtų investuoti į šveitimo priemonę su salicilo rūgštimi, nes ji prasiskverbia giliai į aliejumi užpildytas poras ir pašalina priemaišas.
3. Sausa oda
Sausą odą taip pat reikia šveisti. Tačiau šis triukas yra ieškant formulės, kuri ne tik pašalina nuobodžią, negyvą odą, bet ir suteikia pakankamai drėgmės. Tikslinga laikytis kreminės formulės su geriausiais grūdeliais. Bet jei norite išlaikyti natūralumą, pasigaminkite medumi šveitimo priemonę, nes ji ne tik šveičia, bet ir drėkina odą.
4. Jautri oda
5. Spuoguota oda
Sunku susidoroti su spuoguota oda. Turite būti ypač atsargūs ir nenaudoti griežtų fizinių šveitiklių, tokių kaip druska, cukraus šveitikliai ar veido šepetėliai, nes jie gali pabloginti situaciją. Pabandykite naudoti cheminį šveitiklį, ypač turintį salicilo rūgšties, nes jis ne tik atsikratys poras užkemšančių priemaišų ir sumažins riebumą, bet ir ištaisys randus nuo spuogų ir pagerins jūsų odos struktūrą.
6. Subrendusi oda
Nuobodu ir senstančiai odai reikalinga formulė, kuri pagreitins jūsų kūno odos ląstelių atsinaujinimo greitį. Vyresnio amžiaus oda paprastai būna jautri ir sausa, todėl rinkitės fizinį šveitiklį su itin smulkiomis dalelėmis. Taip pat galite naudoti cheminį šveitiklį su AHA ir BHA, kai jie prasiskverbia giliau į odą. Nustebsite matydami, kaip pagerėja smulkios linijos, tinkamai atliekant šveitimo procedūrą.
Tai, ką darote po odos šveitimo, yra labai svarbu, kad nepažeistumėte jos. Slinkite žemyn, kad sužinotumėte, ką turite atlikti po šveitimo.
Ką daryti po šveitimo?
Kai baigsite šveisti veidą, atėjo laikas palepinti odą. Naudojant mėgstamą serumą su tokiu ingredientu kaip vitaminas C, jūsų oda akimirksniu padidins spindesį. Bet jei jūsų odai labiau reikia drėgmės ir drėkinimo, paprasčiausiai naudokite drėkintuvą.
Laikydamiesi nuoseklios šveitimo procedūros, kuri jums tinka, yra veiksmingas būdas gauti spalvingą, žėrinčią veido spalvą. Tai taip pat nepaprastai naudinga valdant spuogus ir lūžius. Tai taip pat priverčia jūsų brangias odos priežiūros priemones prasiskverbti giliau į odos sluoksnius. Taigi tai padeda jūsų odai gauti reikiamą maistą.
Kaip dažnai šveičiate? Pasidalykite savo kasdienybe su mumis toliau pateiktame komentarų skyriuje.
Eksperto atsakymai į skaitytojų klausimus
Ar turėčiau šveisti prieš dušą ar po jo?
Visada turėtumėte nušveisti švarią odą. Jei naudojate šveitimo priemonę, geriausia po šveitimo po dušo, kai nusiprausite veidą naudodami prausiklį. Po valymo ir tonizavimo reikia naudoti AHA arba BHA pagrindu pagamintą šveitimo priemonę.
Ar turėčiau šveisti ryte ar naktį?
Štai faktas - jūsų oda atsinaujina per naktį, todėl jūsų naktinei savijautai būtinas geras miegas. Dermatologai rekomenduoja šveisti ryte, kad nudžiūtų negyva oda.
Ar turėčiau naudoti toniką po šveitimo?
Jei naudojate mechaninį šveitiklį, pvz., Šveitimo priemonę ar veido šepetėlį, baigus šveitimą, galite naudoti pH balansuojantį toniką ir drėkiklį.
Ar turėčiau nušveisti prieš makiažą?
Taip, paruošus odą prieš šveičiant odą, ji bus pašalinta negyvai. Todėl jūsų įgūdžiai atrodys spindintys, o makiažas bus geresnis.