Turinys:
- Ką reiškia „Draugo zona“?
- Ženklai, kad esate Draugų zonoje
- Kaip išsilaikyti už draugo zonos ribų - 12 būdų
- 1. Apsvarstykite santykių galimybes
- 2. Neatrodo pernelyg beviltiška
- 4. Nuolat palikite užuominas
- 5. Paimkite linijas
- 6. Būkite kantrūs - nepykite
- 7. Būk klausytoju
- 8. Žinojimas, kada suteikti vietos ir kada jų laikytis
- 9. Būk jų inkaras
- 10. Padaryti juos pamatyti Tave
- 11. Negalima sulaikyti savo gyvenimo
- 12. Būk savimi
- 13. Pasitikėjimas yra pagrindinis
- Kaip išsisaugoti nuo draugo zonos rašant žinutes - 11 būdų
- 1. Raskite galimybių kalbėtis pagal iškvietimą
- 2. Būkite jiems prieinami
- 3. Susipažink su jų 3 val ryto puse
- 4. Dar geriau, jei matėte visas jų puses
- 5. Paimkite linijas
- 6. Pasidalinkite savo patirtimi
- 7. Įsipareigojimas
- 8. Pasidalykite pasitikėjimo santykiais
- 9. Negalima jų girti
- 10. Neišliaužk jų lauk
- 11. Būk savimi
Pasak senovės graikų, yra aštuonios meilės rūšys. Tai Agape / besąlygiška meilė, Eros / romantinė meilė, Philia / meilus meilė, Philautia / meilė sau, Sandėliavimas / šeimos meilė, Pragma / ilgalaikė meilė, Ludus / žaisminga meilė ir Mania / Obsesinė meilė. Su šiomis skirtingomis meilės rūšimis atsiranda skirtingų tipų santykiai. Deja, viena iš jų gali pasirodyti vienašalė meilė. Šiame straipsnyje aptariama, kas yra draugo zona, ir patarimai, kaip iš jos išeiti.
Ką reiškia „Draugo zona“?
Kai išgirsite Anne Marie ir Marshmellow dainą, apie ką pirmiausia galvojate?
Dabar tai yra draugo zona. Tai proto būsena, santykiai, situacija, jausmas ir visų pirma kompensacija tiems, kurie bandė išreikšti meilę žmogui, bet nesugebėjo užmegzti romantiškų santykių.
Tai taip pat gali būti jūsų atstūmimo baimė, trukdanti prašyti kažko ar prisipažinti. Šis straipsnis padės jums suprasti ir ištaisyti būdus, kaip užburti asmenį, su kuriuo norite užmegzti santykius.
Ženklai, kad esate Draugų zonoje
„Shutterstock“
- Jūs visada darote jiems malonę.
- Jie elgiasi taip, lyg jūs būtumėte paguoda.
- Jie bando jus nustatyti su kitais.
- Jie turi slapyvardžius, tokius kaip „bro“, „champ“ ir kt.
- Jie yra patogūs apsirengti aplink jus.
- Jie neprieštarauja kviesti kitus žmones, kai jūs išeinate.
- Jie nuolat prašo jūsų malonių, kurios paprastai liktų jų tos pačios lyties draugui.
- Jie visada kalba su jumis apie savo simpatijas.
- Jūs visada juos guodžiate išsiskyrę.
- Ir taip, NUOTRAUKA žiūrėti į juos į kitus žmones, tave vadinant „O! Jis / ji yra tik draugas! “
Kaip išsilaikyti už draugo zonos ribų - 12 būdų
„Shutterstock“
1. Apsvarstykite santykių galimybes
Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra įvertinti santykių riziką. Ar bus nepatogu? Ar santykiai pavyks? Ar išgyvensi nepatogumą, jei būsi atstumtas? Na, pažvelk į šviesiąją pusę, per tą laiką, kai juos stebi, privalai rasti vis daugiau ir daugiau tau patinkančių dalykų!
2. Neatrodo pernelyg beviltiška
Galite pagalvoti, kad demonstruodamas meilumą ir rūpindamasis jais gali jus įsimylėti. Tačiau kartais žmonės nėra tokie pastabūs, kaip jūs norite. Turėsite priversti juos tai suprasti subtiliais ir ne tokiais subtiliais būdais. Neatrodo jų apsėstas - tai privers jus atrodyti tik kaip šliaužimas.
4. Nuolat palikite užuominas
5. Paimkite linijas
Pagal apibrėžimą „Pasirinkimo linija arba pokalbių pokalbių linija yra pokalbio atidarytuvas, kurio tikslas yra įtraukti asmenį romanui ar pasimatymams“. Jei norite su kuo nors pasikalbėti apie santykių užmezgimą, gali padėti rinktis eilutes. Yra daugybė gilių paėmimo linijų, pradedant nuo juokingų, sūrių, net iki purvinų. Išrinkite tuos, kurie, jūsų manymu, yra geriausi, ir pradėkite.
6. Būkite kantrūs - nepykite
Sunku patikti kam nors ir neturėti tokio jausmo. Bet susipykęs tiesiog nepadarysi žmogaus panašaus į tave. Būk kantrus. Tai nėra pasivaikščiojimas parke, tačiau tai taip pat nebūtinai turi būti plaukimas su rykliais. Pranešk jiems, kad tau rūpi, neleisk manyti, kad esi agresyvus.
7. Būk klausytoju
Visi nori, kad kažkas jų išklausytų, kai negali kreiptis į nieką kitą. Tapkite asmeniu, į kurį jie nori kreiptis, kai susiduria su kliūtimi. Kai jie pradės pasitikėti jumis savo problemomis, jums bus lengviau juos įtikinti užmegzti pasitikėjimo santykius.
8. Žinojimas, kada suteikti vietos ir kada jų laikytis
Jūs turite suprasti asmenį, kurio ieškote. Ne visada gali dūzgėti aplink juos. Supraskite, kad jie, kaip žmogus, reikalauja šiek tiek laiko sau ir kad kai kurias dienas jie tiesiog nori būti vieni. Suteikite jiems vietos, kai to reikia. Tuo pačiu metu būkite šalia, kai jie griūva. Tikrai įvertinsite, jei laikysite juos kartu ir grąžinsite gabalėlius atgal.
9. Būk jų inkaras
Kiekvienam reikalingas inkaras savo poreikių metu. Jums tiesiog reikia rasti būdų, kaip leisti jiems pasitikėti jumis ir pranešti, kad esate palaikantis. Tai suteikia jiems pasitikėjimo, kad jūs būsite jų palaikymo inkaras, kai jiems to reikės.
10. Padaryti juos pamatyti Tave
Leisk jiems identifikuoti tave kaip asmenį ir tai, kad esi tavo paties būtybė. Galite pabandyti tapti asmeniu, kuris jiems patinka, bet tai ne jūs. Ir jei jie kada nors patenka į tą žmogų, kurį vaizduojate, tai nėra santykiai. Emociškai apsimoka apsimesti tuo, kuo nesi.
11. Negalima sulaikyti savo gyvenimo
Kaip minėta ankstesniame punkte, jūs esate individuali būtybė. Jūs turite savo tikslus, įsitikinimus, tikslus, poreikius, simpatijas ir antipatijas bei prioritetus. Turite nustatyti savo prioritetus tiesiai, o pirmas prioritetas turite būti jūs. Vienam labiau patiksite, kai pamatys jūsų norą kažko pasiekti. Nieko nėra geriau, nei matyti, kaip kažkas pasitiki savimi ir pasiekia tai, ko nori.
12. Būk savimi
Svarbiausia, ką darai, yra būti savimi. Turite būti ištikimas sau ir parodyti tikrąjį save, kad palaikytumėte realius santykius. Tai yra per menkas ir sudėtingas bandymas būti kažkuo kitu ir dar chaotiškesnis, kai su skirtingais žmonėmis elgiesi kitaip. Ar kada pagalvojai, kas nutiktų, jei šie žmonės atsitiktų tuo pačiu metu?
13. Pasitikėjimas yra pagrindinis
Kalbėdami su dominančiu asmeniu, turite būti tikri ir įsitikinę savimi. Tai reiškia, kad jūs negalite kažkam lengvai pasiduoti. Jūs turite jiems pranešti, kad turite savo mintis ir principus. Tai taip pat reiškia, kad jūs turite atsistoti už save, kartais prieš juos, ir ginti save bei aplinkinius žmones.
Kaip išsisaugoti nuo draugo zonos rašant žinutes - 11 būdų
„Shutterstock“
1. Raskite galimybių kalbėtis pagal iškvietimą
Ne viską galima kalbėti per tekstus. Kartais jūs turite kalbėtis su jais, kad iššifruotumėte tonus, nustatytumėte patarimus ir suprastumėte, ką jie jaučia per savo skambesį. Tai yra gana neįmanoma tekstuose, nebent jūs juos pažįstate neprisijungę.
2. Būkite jiems prieinami
Pabandykite tapti žmogumi, į kurį jie kreipiasi, kai to reikia, o ne šalia esančiais žmonėmis jų neprisijungusiame pasaulyje. Yra aksioma, sakanti: „Kartais lengviau pasidalinti savo problemomis su nepažįstamuoju nei su savo širdies draugu“. Leiskite jiems jaustis užtikrintai žinodami, kad gali pasitikėti jumis.
3. Susipažink su jų 3 val ryto puse
Visi turi puses, kurių dažnai nerodo - viena jų yra liūdnai pagarsėjusi „3 val. Ryto pusė“. Ar norite sužinoti, koks yra žmogus iš tikrųjų? Pakalbėk su jais, kai laikrodis mušis, ir stebėk, kaip jie išprotėjo. Bet ar vis tiek jie jums patiks, kai pamatysite šią jų pusę?
4. Dar geriau, jei matėte visas jų puses
Matyti tik vieną pusę niekada nėra pakankamai gerai. Turėtumėte susitikti su visomis jų pusėmis - pernelyg laimingomis, emocingomis, 3 val. Ryto ir girtomis. Tik tada jūs einate į esmę.
5. Paimkite linijas
Vėlgi, pasirinkite eilutes, kurios yra pokalbio pradžia. Jūs neturite desertų, kol neturite užkandžio ir pagrindinio patiekalo, tai prieštarauja normoms.
6. Pasidalinkite savo patirtimi
Dalijimasis patirtimi susijęs su davimu ir imimu. Jūs pasakojate jiems apie save, kad jie galėtų pasakyti apie save. Kol nesimokysite iš vienas kito patirties, negalėsite vienas kito suprasti. Jei nesuprantate vienas kito, kodėl jūs netgi norite užmegzti santykius?
7. Įsipareigojimas
Jei planuojate užmegzti santykius, turite įsipareigoti vienas kitam. Įsitikinkite, kad santykiai nėra atšokę santykiai, nes jie trunka neilgai. Jūs abu negalite bandyti užmegzti santykių, net jei vienas iš jūsų yra pakabintas ant buvusio.
8. Pasidalykite pasitikėjimo santykiais
Pasitikėjimas yra esminis bet kokių santykių elementas. Jei tikitės užmegzti santykius su jais, svarbu, kad abu išugdytumėte pasitikėjimą vienas kitu.
9. Negalima jų girti
Kad ir kiek norėtum tikėti, jog girtas gali suteikti pakankamai drąsos prisipažinti meilėje, to nedaryk. Galite būti nepasiruošę tam, jie gali būti nepasiruošę, ir galų gale pasakysite ką nors, ko gailėsitės būdami blaivūs. Arba, jūsų pranešimas gali atrodyti net šiurpinantis ar kliedintis. Prisipažindami įsitikinkite, kad abu esate blaivūs.
10. Neišliaužk jų lauk
Negalima jų persekioti. Nemėgstate ir nekomentuokite kiekvieno įrašo / istorijos kiekvienoje socialinėje platformoje. Niekas nenori stebėtojo, kuris seka kiekvieną jų žingsnį. Laikykitės atstumo, bet vis tiek būkite jų radare.
11. Būk savimi
Kiek kartų prašoma nesikeisti, jie tai daro norėdami būti priimti. Klaidingo fasado sutikimas yra toks pat naudingas kaip ir automobilio plovimas lietaus metu. Pasitikėjimas savimi ir savo unikalumu yra daug patrauklesnis tiems, kurie galvoja apie jūsų interesus. Ir jei taip nėra, kodėl tu jų nori?
Tai keletas patarimų, kaip atpažinti ir išeiti iš draugo zonos. Tikimės, kad tai padėjo suklupti per šį jūsų santykių etapą. Viskas kas geriausia!