Turinys:
- Ką daryti išsiskyrus - Dos
- 1. Pabandykite būti užimtas
- 2. Kreipkitės pagalbos
- 3. Eikite į „Digital Detox“
- 4. Pertvarkykite savo fizinę erdvę
- 5. Suplanuokite ką nors linksmo be savo buvusio
- 6. Apsvarstykite santykius
- 7. Iškirpkite visus kontaktus
- 8. Išleisk savo emocijas
- 9. Priimk, kad viskas baigta
- 10. Surask save
- 11. Tyrinėkite
- 12. Atkreipkite dėmesį į savo mintis
- 13. Tapk stipresnis
- 14. Gyvenk sąmoningai
- 15. Duokite sau laiko liūdėti
- 16. Ištrinkite „Ex“ numerį
- 17. Tvarkaraščių planai
- 18. Daryk tuos dalykus, kuriuos tau patiko, bet ne
- 19. Perskaityk gerą knygą
- 20. Nuolat judėk su nauja treniruote
- 21. Kelionės
- 22. Permąstykite savo uždarymo apibrėžimą
- 23. Kai būsite pasirengę tai padaryti, atleiskite
- 24. Venkite bendrų vietų
- 25. Priimkite, kad tai ne jūsų kaltė
- 26. Priimk savo emocijas - liūdnus, blogus ir tuščius
- 27. Pradėkite naujus, kitokius santykius
- 28. Eik į terapiją
- Ką daryti išsiskyrus - ko nereikia
- 29. Neturėkite išsiskyrimo sekso
- 30. Neskebėkite jų socialinės žiniasklaidos
- 31. Neskubėkite užmegzti santykių
- 32. Negalima kirpti
- 33. Negalima stebėtis ir nesirūpinti tuo, kas nutiko
Kai išsiskiriate su mylimu žmogumi, pirmosios dienos, savaitės ar net mėnesiai gali būti pražūtingi. Sunku suprasti, ką daryti su savimi ir savo gyvenimu. Gedintis dėl kadaise buvusių meilės santykių praradimo, gali pasijusti liūdna dėl mylimojo mirties. Išsiskyrimas turi įvairius išsiskyrimo etapus - nuo šoko, neigimo, pykčio ir depresijos pereina prie elgetavimo, atkryčio ir priėmimo.
Gijimas nuo tokio pražūtingo įvykio nėra linijinė linija. Nesvarbu, ar nusprendėte išsiskirti su partneriu, ar atvirkščiai, ar tai buvo abipusis sprendimas, galite atlikti kelis veiksmus, kad galėtumėte pasirūpinti savimi ir sugrįžti stipriau.
Išsiskyrimas gali būti sunkus. Taikant tinkamą požiūrį, visada galima tapti daug geresniu ir laimingesniu. Mes išvardijome 33 veiksmus, kuriuos galite atlikti, kad užtikrintumėte, jog galite išgyventi šį sunkų laiką. Skaityk!
Ką daryti išsiskyrus - Dos
1. Pabandykite būti užimtas
„Shutterstock“
Jums kils pagunda susisiekti su buvusiuoju. Nepamirškite sumažinti pagundos bandydami sutelkti dėmesį į save. Pirmas kelias savaites turite būti užimtas. Su laiku bus geriau. Gaukite malonių chemikalų dozę praleisdami laiką su draugais ir šeima ir susitelkdami į savęs priežiūrą. Padidinkite endorfinų kiekį mankštindamiesi.
2. Kreipkitės pagalbos
Pasiilgsi savo buvusio. Tačiau užuot kreipęsi į juos, susisiekite su šeima ir draugais. Taip pat galite apsilankyti pas savo terapeutą. Gaukite atskaitingumo partnerį, nes šiame atkūrimo etape disciplina nebus lengva.
3. Eikite į „Digital Detox“
Nustokite tikrinti savo buvusių socialinių tinklų paskyras. Dar svarbiau, ištrinkite jų buvimą iš savo mobiliojo telefono. Jei nenorite, nepamirškite, kad visada galite su jais susidraugauti vėliau, kai tikrai patyrėte širdies skausmą.
Ištrinkite nuotraukas, senus pranešimus ir nebestebėkite visų jų paskyrų. Padarykite visišką pertrauką nuo socialinių tinklų. Jei reikia, užblokuokite jų numerį, kad nenustumtumėte, kad jie su jumis nesusisiektų.
4. Pertvarkykite savo fizinę erdvę
Fizinės erdvės pakeitimas gali padėti atkurti protą. Jei liekate kartu, kuo greičiau išsikraustykite. Kiek įmanoma pakeiskite savo erdvę. Tai gali būti tiek pat, kiek pakeisti savo paklodes ir padėti tą įrėmintą judviejų paveikslą.
Kuo labiau sumažinsite buvusių prisiminimų poveikį, tuo labiau sumažinsite atkryčio tikimybę. Perkelkite baldus ir metaforiškai palikite vietos naujoms patirtims.
5. Suplanuokite ką nors linksmo be savo buvusio
Kurkite naujus prisiminimus, kuriuose nėra jūsų buvusio žmogaus. Tai gali padėti jums judėti greičiau. Užsisakykite meilės sau atostogas, kad turėtumėte ko laukti.
6. Apsvarstykite santykius
„Shutterstock“
Praėjus pradiniam skausmui, atsigręžkite į santykius ir juos išanalizuokite. Išsiskyrimas kartais yra reikalingas, kai norite nukreipti savo gyvenimą.
Išsiskyrimas yra tinkamas laikas eiti į vidų ir įvertinti, kokias pamokas galite išmokti. Šie dalykai vyksta taip, kad jūs augtumėte, tobulėtumėte ir taptumėte sąmoningesni. Skausmas yra nuostabi mokytoja. Pasinaudokite šiuo skausmu kurdami savo ugnį ir kurdami gyvenimą, kurį norite gyventi.
Jei jums reikia pagalbos atliekant šį žingsnį, kaip elgtis kursuose, skirtuose išgydyti ir užsidaryti po skausmingo išsiskyrimo? „Kaip pasveikti nuo išsiskyrimo“ yra internetinė vaizdo klase, kurią jums atvedė mindbodygreen.com. Instruktorė Sheryl Paul yra santykių ekspertė, kuri gali išmokyti metodų, kaip atsisakyti senų santykių ir judėti toliau. Kursas pateikia išsamų būdų, kaip padėti išsirinkti save po išsiskyrimo, apžvalgą. Sužinosite, kaip objektyviai ištirti santykius ir įprasminti išsiskyrimą. Patikrinkite kursą čia.
7. Iškirpkite visus kontaktus
Tai yra absoliutus privalumas po išsiskyrimo. Išlaikykite atstumą ir nesiųskite žinučių, neskambinkite, nesiųskite el. Laiškų ir nesusitikinėkite su buvusiaisiais. Priešingu atveju galite patekti į kovą, sukeldami papildomą nerimą ir įskaudindami. Nutraukę santykius visam laikui, kai santykiai pasibaigia, jūs einate greičiau į gydymą.
Sukurkite skubios pagalbos kontaktų sąrašą su visais savo BFF numeriais. Kai norėsite paskambinti savo buvusiajam ir prašyti, kad jie sugrįžtų, paskambinkite savo draugams ir kalytei (ant lengvesnės pastabos) apie juos. Pasirinkite veiklą, kurią galite atlikti, užuot rašę žinutes, skambinę ar persekioję buvusį asmenį.
8. Išleisk savo emocijas
Verk, rėk, iškišk akis ir rėk. Kol nepažeidžiate nei savęs, nei kito, tai yra visiškai gerai. Raskite būdų, kaip numalšinti skausmą, kurį galite jausti. Visi išsiskyrimai yra sunkūs. Neatimkite gijimo proceso iš savęs. Priešingu atveju jūsų viduje augs apmaudas.
Iš pradžių pajusite keletą neigiamų emocijų. Gerbkite savo jausmus ir supraskite, kad laikui bėgant jie taps ne tokie intensyvūs. Galite pabandyti klausytis liūdnų dainų. Tai iš tikrųjų gali jaustis geriau. Raskite privačią vietą, leiskite ašaroms bėgioti ir palengvinkite save.
9. Priimk, kad viskas baigta
Susidoroti su išsiskyrimu yra keblu. Galite greičiau pasiekti priėmimą laikydamiesi nuo savo buvusio. Šis metodas labiau priklauso nuo laiko. Pabandykite objektyviai išanalizuoti situaciją, net jei nesutinkate su išsiskyrimu. Negalima apsėsti to, ką galėjai padaryti kitaip. Yra begalė galimų ir neturinčių, o galvodama apie juos tik sukelsite daugiau skausmo. Tai tikrai nebesvarbu.
Jūsų vienintelė misija dabar yra patekti į vietą, kur jūs nekovojate su savimi. Daryk tai su meile ir užuojauta ir nieko nemušk. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol pasivysite realybę, tačiau turite sutikti, kad santykiai baigėsi.
10. Surask save
Yra tikimybė, kad po išsiskyrimo pametėte dalelę savęs. Dabar yra galimybė vėl atrasti save ir tai gali būti įdomus procesas. Tai yra vienas iš teigiamų jūsų išsiskyrimo taškų, todėl priimkite jį iš visos širdies!
Išbandykite naują pomėgį, kurį visada norėjote atlikti, arba išbandykite kvapias vonias. Jei norite, vakarienei galite valgyti traškučius ir šokolado plyteles. Atsipalaiduok. Yra daugybė dalykų, kurie tave padarė JUMS, ir jūs tiesiog turite juos rasti iš naujo.
Arba galite pabandyti atrasti naujų dalykų apie save. Kelionė į savęs paiešką yra sunki, nes dauguma iš mūsų net neturi laiko tiesiog atsisėsti ir galvoti apie tai, ko iš tikrųjų norime. Tai gali būti ilga kelionė, tačiau galite neskubėti. Vertės.
11. Tyrinėkite
„Shutterstock“
Kai būsite pasiruošę vėl smagiai praleisti laiką, susirinkite visas savo merginas ir eikite pasibūti. Eikite šokti, apsipirkti ar važiuoti kalneliais. Darykite tai, kas priverčia jus juoktis, šypsotis ir gerai jaustis iš vidaus. Būk spontaniška ir pašėlusi. Mėgautis gyvenimu. Vėl užmegzkite ryšį su kai kuriais seniai dingusiais draugais. Išsiugdykite naujus įpročius arba išmokite naujos kalbos!
12. Atkreipkite dėmesį į savo mintis
Judėdami į priekį, neneigkite ir nesigilinkite į buvusio žmogaus prisiminimus. Jie gali staiga pasirodyti jūsų galvoje. Pripažink juos, nusišypsok ar nubrauk ašaras. Tada palikite atmintį.
Nežiūrėkite į nuotraukas tyčia ar į senus tekstus, kuriuos gavote iš jų. Dabar kalbama tik apie tave ir tavo dabartį. Jūsų buvęs yra žmogaus dalis, kuria esate šiandien, ir jūs galite būti už tai dėkingi, tačiau skyrius yra uždaras. Paleisk. Nesistenkite pabėgti nuo savo jausmų - susidurkite su jais ir niekinkite savo sielą.
13. Tapk stipresnis
Užduokite sau keletą sunkių klausimų. Kokių santykių norite? Labai svarbu suprasti, ko siekiate, prieš užmezgant santykius, nes tai gali apsaugoti jus nuo kito širdies skausmo. Susipažinkite su naujais žmonėmis, kai jaučiate, kad esate pasirengęs. Prieš pradėdami naujus santykius, skirkite laiko pažinti šiuos žmones.
14. Gyvenk sąmoningai
Gera palaipsniui plėtoti sąmoningą gyvenimą. Tokiu būdu jūsų protas išliks ramus ir ramus, kad ir kaip būtų. Atidumas padės suprasti, kas jus džiugina. Galite pabandyti įtraukti 10 minučių meditacijos į savo kasdienybę, kad išvalytumėte visus nereikalingus jausmus ir mintis.
15. Duokite sau laiko liūdėti
Nesvarbu, kodėl išsiskyrėte, jūsų jausmai galioja. Savo jausmų apdorojimas yra pati savaime kelionė. Išsiskyręs su mylimu žmogumi prarandi didelę savo gyvenimo dalį. Žmogus buvo tavo draugas, tavo meilužis, patikėtinis ir galbūt tavo kambario draugas.
Jie tikriausiai ilgą laiką buvo jūsų gyvenimo kasdienybė, todėl jūs turite liūdėti dėl jų netekties beveik taip, kaip liūdėtumėte dėl mylimojo mirties. Visiškai gerai vieną dieną jaustis vienišam, kitą dieną pykti, kitą dieną visiškai neigti ir vėl jaustis vienišam.
16. Ištrinkite „Ex“ numerį
„Shutterstock“
Gal abu nusprendėte likti draugais. Draugystė gali įvykti vėliau, bet dabar ne laikas. Labai nedaug buvusių porų sklandžiai pereina į draugystę (ir jei manote, kad turite, pažiūrėkite, kas nutiks, kai pradėsite susitikinėti su kuo nors kitu).
Jei išsiskyrimą inicijavo jūsų vaikinas, ištrinkite jo numerį iš savo telefono, kad nebebūtumėte linkę su juo susisiekti. Tai padės jums išvengti gėdingo rinkimo girtuokliavimu ar žinučių rašymu jaustukais.
Atstumas yra sunkus, bet labai svarbus. Nustokite bandyti užsukti, kad gautumėte tą vieną marškinėlį, kurio jums „reikia“. Tai visiškai nepadės jūsų gijimo procese. Kuo greičiau galėsite prisitaikyti gyventi savo gyvenimą be buvusio, tuo bus geriau jums.
17. Tvarkaraščių planai
Pirmosiomis dienomis po išsiskyrimo greičiausiai nesijausite taip puikiai, todėl pabandykite išsiblaškyti. Kurkite planus su kolegomis, draugais ar šeima, kad negautumėte laiko įsismelkti į sielvartą. Eikite vakarienės pasimatymui su savo bestie. Jei būdami santykiuose nepaisėte romantiškų santykių, būkite pasirengę atsiprašyti (ir daugiau niekada to nedaryti). Taip pat galite pabandyti užmegzti naują draugystę.
Prieš pradėdami ieškoti naujų draugų, nepamirškite griežtai laikytis draugų, kurie leidžia jums jaustis gerai, o ne tiems, kurie jus nuveda. Jūsų širdis šiuo metu yra sužeistas kūdikis, kurį reikia palepinti!
18. Daryk tuos dalykus, kuriuos tau patiko, bet ne
Prisimeni, kaip kinų maistas anksčiau buvo tavo mėgstamiausia virtuvė, bet tavo buvęs buvo taip prieš? Šį vakarą užsisakykite makaronų ir mėgaukitės laisvės skoniu! Kai susitinkame su kažkuo ypatingu ir pradedame leisti laiką su juo, kai kurie iš mūsų mėgstamų dalykų nepastebimi.
Atėjo laikas pradėti praktikuoti jogą, stalo žaidimus, važiavimą dviračiu ar dar ką nors, kas anksčiau jus džiugino - daiktus, kuriuos galbūt padėjote lentynoje, kai abu buvote kartu.
19. Perskaityk gerą knygą
Ar yra koks nors geresnis ir prieinamesnis būdas išvengti savo realybės nei absorbuojanti knyga? Įdėkite vieną į krepšį ir eikite į parką ar kavinę. Tai padės jums išeiti iš jūsų namų ir niekada nežinote, su kuo susitiksite.
20. Nuolat judėk su nauja treniruote
Pratimai gali padėti jūsų kūnui gauti nuotaiką pakeliančių endorfinų ir serotonino dozę. Jei dar niekada nedirbote, tai gerai. Būtinai pradėkite dabar. Nes per visą „Zumba“ klasę yra gana sunku verkšlenti.
21. Kelionės
„Shutterstock“
Gaukite naujos patirties tyrinėdami naują vietą. Tai taip pat neturi būti prabangi solo kelionė. Tiesiog pradėkite eidami į naują parką ar leiskitės į žygius.
22. Permąstykite savo uždarymo apibrėžimą
Yra toks uždarymas. Tačiau per daug DM, skambučių ir „paskutinių pokalbių“ vėl atveria žaizdą. Tikras uždarymas gali būti pasiektas tik su laiku. Po kurio laiko jūs pasiekiate pakankamai laiko ir emocinio atstumo, kad galėtumėte atsigręžti ir išanalizuoti, kodėl tai neveikė.
23. Kai būsite pasirengę tai padaryti, atleiskite
Atleiskite sau už klaidas, kurias padarėte būdami santykiuose, ir atleiskite buvusiajam. Mes neatleidžiame už kažkieno pranašumą; mes atleidžiame savo naudai. Neapykantos ir kartėlio atsisakymas padės galiausiai surasti tą taiką su buvusiuoju. Tai taip pat padės judėti į priekį.
24. Venkite bendrų vietų
Ar jūs einate į tą patį prekybos centrą? Ar turite mėgstamą pietų vietą, kurią abu kartu pataikėte? Net jei vengiate patekti į buvusį savo mėgstamiausiame bare, tikimybė, kad šie žinomi vaizdai ir garsai bus emociškai paveikti, yra labai didelė. Neskirkite šių vietų ir pabandykite sumaišyti savo kasdienybę. Venkite akivaizdžių širdies skausmą sukeliančių vietų. Tai padės jums išvengti nereikalingo perėjimo ir depresijos.
25. Priimkite, kad tai ne jūsų kaltė
Prisiminkite tai - jūs neatsakote už kitų žmonių mintis ar elgesį. Įsitikinę, kad galite juos „laimėti“, jūsų gedėjimo laikotarpis tiesiog pailgės. Tai taip pat apsunkins judėjimą kelyje. Apsvarstykite, kaip galite žengti pirmyn, o ne atgal.
26. Priimk savo emocijas - liūdnus, blogus ir tuščius
Suteikite sau leidimą jaustis nuostabiai, baisiai, abejingai ir viskam, kas yra tarp jų. Norint liūdėti ir pasveikti, reikia meilės sau. Be to, nemeskite tik kitų žmonių glėbyje, kad pavydėtumėte. Tai būtų gana vaikiška. Tu nusipelnei geriau.
27. Pradėkite naujus, kitokius santykius
„Shutterstock“
Kai tave užgriūva romantiški santykiai, gali būti sunku prisiminti, kad santykiai būna visokiausių. Jie ne visada susiję tik su išdaigymu ir susikibimu už rankų. Užmegzkite naujo tipo santykius su šunimi, augalu ar net knyga - viskuo, kas užpildo jūsų širdį džiaugsmu.
28. Eik į terapiją
Pokalbis su apmokytu specialistu gali pagreitinti jūsų gijimo procesą ir padėti priimti sunkias emocijas. Taip pat užsiregistruoti terapijai nereiškia įsipareigoti jai visą gyvenimą. Kartais jums tereikia kelių susitikimų, kad gautumėte reikiamų susidorojimo įrankių. Jei esate atviras gydymui, tai gali turėti didelės įtakos jūsų gydymo procesui.
Ką daryti išsiskyrus - ko nereikia
29. Neturėkite išsiskyrimo sekso
Trokštate išsiskyrimo sekso, bet to nedarykite. Nors natūralu siekti komforto, tačiau jei tai turite, emocinį ryšį atkuriate tik norėdami to ar ne. Jei bandote ką nors įveikti, neužlipkite ant jo! Seksas su buvusiuoju neleis jums jų įveikti. Užuot tai jus dar labiau prisirišęs.
30. Neskebėkite jų socialinės žiniasklaidos
Nors yra viliojanti Insta-sekti savo buvusįjį, atsispirkite šiai pagundai. Prieš patikrindami jų Instą, sustokite ir paklauskite savęs: „Ar aš esu geraširdis prieš save?“ Taip mergina, tu žinai į tai atsakymą!
Pakeiskite tą potraukį pozityviu veiksmu, kuris priverčia susitelkti į save. Tai gali reikšti pasivaikščiojimą ar parašyti kam nors padėkos laišką. Pirmus kelis kartus, kai bandote tai padaryti, jums tai bus nepaprastai sunku, tačiau kuo daugiau praktikuojate savitvardą, tuo lengviau.
31. Neskubėkite užmegzti santykių
Nesileiskite į kitus santykius per greitai, bandydami priversti save jaustis geriau. Ilgainiui, jei dar tikrai nepersistengėte su buvusiuoju, visada atsidursite slapta lygindami dabartinį partnerį su buvusiuoju. Be to, jūs tiesiog prailginsite neišvengiamą skausmą.
32. Negalima kirpti
Arba šiek tiek palaukite, kol gausite tuos kirpčiukus arba pirmą kartą gyvenime nuspalvinsite plaukus žaliai. Tas pats patarimas taikomas norint pasidaryti tą tatuiruotę, mesti darbą ir visus kitus svarbiausius gyvenimo pokyčius. Jūsų emocijos greičiausiai tęsiasi per daug, ir jūs tikriausiai nemiegi ar gerai valgai. Šie veiksniai gali turėti įtakos jūsų sprendimui.
33. Negalima stebėtis ir nesirūpinti tuo, kas nutiko
„Shutterstock“
Per savo santykius daug sužinome apie save ir kitus - ir laimingus, ir nelabai laimingus. Tačiau eidamas ratu ir jausdamas susierzinimą bei pyktį, neleis sužinoti apie save. Tai gali jus užstrigti praeityje.
Pabandykite pripažinti, kad santykiai baigėsi dėl geros priežasties, ir susitelkite į tai, ką norėtumėte duoti ir gauti savo kituose santykiuose. Terapija ir meditacija yra du taikūs būdai atsisakyti nuoskaudų ir pykčio dėl būdų, kuriais jums buvo padaryta skriauda.
Atminkite, kad jei jūsų santykiai nepasiteisino, taip yra todėl, kad tas asmuo nebuvo skirtas jums. Kažkas kitas, kuris turi būti tavo, kada nors atitiks sąskaitą ir mylės tave tokią, kokia esi. Viskas kas geriausia!