Turinys:
- Kaip joga gali padėti sutvirtinti ir tonizuoti vidines šlaunis
- 9 efektyvios jogos pozos F
- 1. Garudasana
- 2. Natarajasana
- 3. Tittibhasana
- 4. Anjaneyasana
- 5. Gomukhasana
- 6. Rajakapotasana
- 7. Malasana
- 8. Hanumanasana
- 9. Dhanurasana
Moterys visada skundžiasi savo svoriu - arba rankos išsipūtusios, arba klubai kišasi į tobulą figūrą. Bet, kalbant rimtiau, vidinės šlaunys, kurios dar vadinamos aduktoriais, yra ne tik svarbi raumenų grupė, bet ir labai įdomi.
Dauguma moterų visada skundžiasi dėl vikrių vidinių šlaunų, ir nors vyrams tai tikrai nerūpi, idealiu atveju, jos taip pat turėtų. Tai yra viena kūno sritis, į kurią ypač reikia atkreipti dėmesį, jei skauda klubą, kelį, apatinę nugaros dalį ir kulkšnis. Tai taip pat yra viena iš tų nedaugelio sričių, kuria galima pasinaudoti siekiant panaikinti estetinius nusiskundimus ir kartu atsikratyti skausmo bei išvengti sužalojimų. Pakinkliai taip pat panašūs į vidines šlaunis - jie stiprinami ir stimuliuojami mankštinantis. Priežastis, dėl kurios būtina kalbėti apie sėdmenis ir vidines šlaunis, yra ta, kad kol dirbate su priedais, kad sukurtumėte ir išlaikytumėte stabilumą ir pusiausvyrą aplink klubus, svarbu suaktyvinti ir sėdmenis.
Vidinis šlaunų dėmesys nėra vienintelis skausmas ir tonizavimas. Vidinės šlaunys paprastai nepaisomos, todėl yra silpnos ir įtemptos, ir tai yra dvi pagrindinės priežastys, kurios sukelia skausmą ir diskomfortą. Be to, jei manote, kad paprasti plaučiai padės stimuliuoti vidines šlaunis, tai nėra taip paprasta. Jums reikia kažko daugiau.
Kaip joga gali padėti sutvirtinti ir tonizuoti vidines šlaunis
Norėdami dirbti su savo vidinėmis šlaunimis, turite ne tik jas stiprinti, bet ir ištiesti, kad pagerėtų mobilumas. Pasirinkti judesiai turi ir ištempti, ir sustiprinti plotą. Atminkite, kad stiprinimas turi būti atliekamas per visą judesio diapazoną.
Šios asanos padės jums pagerinti judesių amplitudę ir išlaikyti jas, kai dirbate tonizuodami ir stiprindami raumenis. Įprastose treniruotėse visą laiką praleidžiame tik tempdami ir keldami per labai ribotą judesio amplitudę. Dėl to raumenys labiau įsitempia.
Joga suteikia jums tinkamą tempimo ir stiprinimo derinį, kartu siūlant platų judesių spektrą, ir tai neįtikėtinai tinka jūsų vidinėms šlaunims.
9 efektyvios jogos pozos F
- Garudasana
- Natarajasana
- Tittibhasana
- Anjaneyasana
- Gomukhasana
- Rajakapotasana
- Malasana
- Hanumanasana
- Dhanurasana
1. Garudasana
Vaizdas: „iStock“
„Garudasana“ arba „Erelio poza“ yra galinga asana, kuri puikiai veikia tonizuojant ir stiprinant galūnes. Kai sutelksite dėmesį į balansavimą pozoje, jūsų vidinės šlaunys laikui bėgant stengiasi išlaikyti pusiausvyrą. Tai padeda juos sustiprinti ir tonizuoti. Ši asana taip pat suaktyvina sėdmenis ir suteikia kojoms gerą tempimą, palengvina skausmą ir atleidžia įstrigusį stresą.
Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spustelėkite čia: Garudasana
Atgal į TOC
2. Natarajasana
Vaizdas: „iStock“
Natarajasana yra viena gražiausių jogos pozų. Atrodo, lyg būtum gražaus šokio rečitalio dalis. Tačiau norint tobulinti šią pozą ir mėgdžioti tą malonę reikia kantrybės ir praktikos, kai stengiatės pasiekti pusiausvyrą. Kojų raumenys turi dirbti tam tikrą laiką, kad palaikytų ir subalansuotų save. Jei pastebite tinkamai, šioje asanoje ištiesta viena koja ir dirbama su jūsų vidinėmis šlaunimis. Jie kruopščiai ištempia ir išlieka aktyvūs, net ir baigę praktiką.
Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spustelėkite čia: Natarajasana
Atgal į TOC
3. Tittibhasana
Vaizdas: „iStock“
Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spustelėkite čia: Tittibhasana
Atgal į TOC
4. Anjaneyasana
Vaizdas: „iStock“
„Anjaneyasana“ yra žema koja ir yra viena geriausių. Plaučiai daugiausia veikia vidinių šlaunų raumenis. Jie suteikia jiems gilų tempimą ir kruopščiai juos atveria, užtikrindami, kad visas įstrigęs stresas būtų atleistas ir raumenys būtų atlaisvinti. Žemas pasilenkimas yra neatsiejama asana, kai reikia tonizuoti jūsų vidines šlaunis. Vis labiau naudinga, jei atlikdami šią asaną įtraukiate pulsuojantį veiksmą.
Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spustelėkite čia: Anjaneyasana
Atgal į TOC
5. Gomukhasana
Vaizdas: „iStock“
Gomukhasana arba karvės veido asana taip pat yra viena iš universaliausių jogos asanų. Tai turi daug naudos sveikatai. Nors ši asana turi ir rankų, ir kojų judesius, kai reikia tonizuoti vidines šlaunis, mums rūpi tik kojų judesys. Jei gerai įsižiūrėsite, vienas kelias sukrautas ant kito. Tai gali atrodyti lengvai, bet tai yra gana sudėtinga. Kai tobulinate krovimą, jūsų vidinės šlaunys yra tonizuojamos ir masažuojamos.
Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spustelėkite čia: Gomukhasana
Atgal į TOC
6. Rajakapotasana
Vaizdas: „iStock“
Rajakapotasana yra viena iš efektyviausių atveria krūtinę ir suteikia kojoms gerą tempimą. Ši asana ypač naudinga jūsų vidinėms šlaunims. Dėdami juos į priekį, jie yra sulankstyti taip, kad vidinė šlaunis būtų kruopščiai ištempta. Kai pakeliate užpakalinę koją, jos svoris gula ant jūsų vidinės šlaunies pusės, taip sustiprindamas ją. Ši asana iš tikrųjų tonizuoja plotą per visą judesio diapazoną.
Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spustelėkite čia: Rajkapotasana
Atgal į TOC
7. Malasana
Vaizdas: „iStock“
„Malasana“ yra pritūpusi poza. Taip gerai tonizuoja sėdmenis ir šlaunis. Pritūpimas yra svarbus šlaunų darbo pratimas. Praktikuojant šią asaną jūsų vidinės šlaunys išsitempia ir sustiprėja. Iš pradžių jausitės nejaukiai, bet leisdamiesi į asaną mėgausitės tuo giliu vidinių šlaunų ruožu ir pajusite, kaip raumenys atsilaisvina.
Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spustelėkite čia: Malasana
Atgal į TOC
8. Hanumanasana
Vaizdas: „iStock“
„Hanumanasana“ apima visą kojos padalijimą. Tai pažangi poza, kuri dirba visos kojos raumenis. Jūsų kojos turi būti tvirtos, kad galėtumėte praktikuoti šią asaną. Ir jei jų nėra, kaip jūs stengiatės tobulinti šią asaną, jie sustiprins save. Vidinės šlaunys šioje asanoje yra dirbamos visu judesių diapazonu.
Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spustelėkite čia: Hanumanasana
Atgal į TOC
9. Dhanurasana
Vaizdas: „iStock“
„Dhanurasana“ arba „Bow Pose“ yra dar viena neįtikėtina asana, veikianti visas keturias galūnes. Jei atidžiai pažvelgsite, jūsų šlaunys šioje asanoje yra nuo žemės. Švelni pakaba stiprina juos, ypač vidines šlaunis, suteikia jiems gerą tempimą ir taip pat tonizuoja.
Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spustelėkite čia: Dhanurasana
Atgal į TOC
Labai svarbu išlaikyti visą kūną ištemptą, kad apsaugotumėte jį nuo surūdijimo. Jūsų vidinės šlaunys yra viena iš labiausiai apleistų sričių, o joga pasiekia ir ištempia net labiausiai apleistus kūno raumenis.