Turinys:
- Turinys
- Kas yra balinimo vonia?
- Kodėl verta rinktis balinimo vonią?
- Kada naudoti balinimo vonią
- Kaip paruošti balinimo vonią
- 1. Atlikite alergijos testą
- 2. Sumaišykite baliklį, kūrėją ir šampūną dubenyje
- Kaip tepti mišinį
- 1 žingsnis - sudrėkinkite plaukus šaltu vandeniu
- 2 žingsnis - apvyniokite rankšluostį aplink pečius
- 3 žingsnis - užtepkite baliklį
- 4 žingsnis - pritvirtinkite plaukus spaustukais
- 5 žingsnis - nuplaukite plaukus
- Kiek laiko turėtumėte palikti balinimo vonią?
- Kaip prižiūrėti balintus plaukus
Norite pašviesinti savo kasas namuose? Įdomu, kaip išgauti tobulus šviesius plaukus be jokių žalvarinių tonų? Atsakymas yra baliklis! Pamirkykite plaukus balinimo vonioje ir iškart atrodykite kaip blondinė deivė! Nesijaudinkite, mes padėsime jums atlikti visą balinimo procedūrą, kad jūsų patirtis būtų įsimintina ir saugi.
Bet prieš pasinerdami į tai, pakalbėkime apie mokslą apie balinimo vonią ir apie tai, kaip ji šviesina plaukus.
Turinys
- Kas yra balinimo vonia?
- Kodėl verta rinktis balinimo vonią?
- Kada naudoti balinimo vonią
- Kaip paruošti balinimo vonią
- Kaip tepti mišinį
- Kiek laiko turėtumėte palikti balinimo vonią?
- Kaip prižiūrėti balintus plaukus
Kas yra balinimo vonia?
Pagrindinis balinimo procesas apima balinimo miltelių sumaišymą su peroksidu. Šis procesas veiksmingai palengvina plaukus, tačiau jo pasekmės yra gana žalingos. Balinimas gali pakeisti plaukų ryšius ir laikui bėgant plaukus paversti trapiais.
Kita vertus, balinimo vonia yra daug švelnesnė procedūra. Jis skiriasi nuo įprasto balinimo proceso. Šiame procese naudojamas praskiestas tirpalas, kuris yra švelnesnis jūsų plaukams. Šampūnas pridedamas prie mišinio ir tepamas ant drėgnų plaukų.
Jūs tikriausiai domitės, kodėl turėtumėte eiti į balinimo vonią, kai reguliariai balinant darbą galima atlikti taip pat lengvai. Slinkite žemyn į kitą skyrių, kad sužinotumėte, kodėl.
Atgal į TOC
Kodėl verta rinktis balinimo vonią?
„Shutterstock“
Kadangi baliklis yra agresyvi medžiaga, jo tepimas ant plaukų dažnai gali būti rizikingas, ypač jei turite plonus, trapius plaukus. Taigi, puiki alternatyva yra balinimo vonia. Šis procesas nepadaro žalos ir yra visiškai saugus visų tipų plaukams.
Dabar, kai žinote, kodėl turėtumėte eiti į balinimo vonią, turite galvoti, kada ją naudoti. Sužinokite kitame skyriuje.
Atgal į TOC
Kada naudoti balinimo vonią
Turėtumėte pasirinkti balinimo vonią, kai norite:
- Pašalinkite esamus ilgalaikius plaukų dažus
- Pataisykite per tonizuotus plaukus
- Šviesinkite plaukus vienu lygiu
- Šviesinkite trapius plaukus
Jei jūsų dabartiniai plaukų dažai atsisako atsikratyti, nesijaudinkite. Baliklio vonia gali būti nepaprastai naudinga pašalinant nuolatinius plaukų dažus ir atsikratant jų pėdsakų.
Baliklio vonia gali būti ne tokia veiksminga kaip įprastas balinimo procesas, tačiau ji mažiau kenkia jūsų plaukams nei pastaroji. Jei turite trapių plaukų, šis minimalus balinimo veiksmas puikiai tinka norimam išvaizdai.
Dabar patikrinkime, kaip galite paruošti ir pritaikyti balinimo vonią.
Atgal į TOC
Kaip paruošti balinimo vonią
Norėdami paruošti baliklio vonią, turite surinkti tris pagrindinius komponentus, ty baliklio miltelius, peroksidą ir šampūną. Taip reikia paruošti mišinį:
1. Atlikite alergijos testą
„Shutterstock“
Jei pirmą kartą naudojate balinimo vonią, šis žingsnis yra būtinas, kad išvengtumėte nepageidaujamų reakcijų. Įmerkite medvilninį rutulį į kūrėją ir baliklį ir patapšnokite jį ant rankos. Jei jūsų oda parausta arba pradeda niežėti, greičiausiai esate alergiškas balikliui. Bet jei nesate tikras, palaukite 48 valandas ir patikrinkite, ar nėra daugiau pakeitimų. Jei nieko neatsitiks, galite tęsti procedūrą.
2. Sumaišykite baliklį, kūrėją ir šampūną dubenyje
„Shutterstock“
Pradėkite maišydami baliklio miltelius ir kūrėją santykiu 1: 2. Kūrėjo tūris rodo peroksido kiekį jame. Kuo didesnis tūris, tuo didesnis peroksido kiekis. Kūrėjai būna skirtingi, 10 silpniausių ir 40 stipriausių. Balinimo voniai rekomenduojame 10 tūrio kūrėjų. Į šį mišinį įpilkite vieną šampūno dalį. Įpilkite balinamųjų miltelių ir šampūno vienodais kiekiais. Eksperimentuodami su santykiu, galite padidinti arba sumažinti šio mišinio intensyvumą pagal savo pageidavimus. Į šį mišinį įmaišius šampūno, bus nuslopintas baliklis. Jūs netgi galite pridėti kondicionierių, kad plaukai suminkštėtų.
Atgal į TOC
Kaip tepti mišinį
1 žingsnis - sudrėkinkite plaukus šaltu vandeniu
„Shutterstock“
Plaukus turėtumėte balinti tada, kai jie drėgni, o ne šlapi. Sušlapinkite plaukus paleidę juos po šaltu vandeniu. Prieš tepdami baliklį, leiskite plaukams kelias minutes išdžiūti. Jūs netgi galite šiek tiek nusausinti plaukus rankšluosčiu.
2 žingsnis - apvyniokite rankšluostį aplink pečius
Atsitiktinai nuvarvėjus, rankšluostis gali apsaugoti jūsų odą ir drabužius nuo spalvos pasikeitimo. Taip pat galite dėvėti senus marškinėlius, kad išvengtumėte nesėkmių. Nepamirškite užsidėti guminių / lateksinių pirštinių, kad apsaugotumėte rankas nuo baliklio nudegimų.
3 žingsnis - užtepkite baliklį
„Shutterstock“
Tepdami baliklį, pradėkite nuo plaukų galiukų ir eikite iki šaknų. Baigę tepimą nuo šaknų iki galiukų, likusį mišinį patrinkite ant plaukų, kaip dušo metu tepkite šampūnu. Kiekvieną sruogą būtinai pamirkykite tirpalu.
4 žingsnis - pritvirtinkite plaukus spaustukais
Apkirpkite plaukus ir uždėkite dušo dangtelį. Tai padės išvengti tirpalo lašėjimo.
5 žingsnis - nuplaukite plaukus
Kas 5 minutes tikrinkite savo plaukų spalvą. Kai patenkinsite spalvą, išplaukite baliklį.
Atgal į TOC
Kiek laiko turėtumėte palikti balinimo vonią?
Kiek laiko baliklis lieka ant jūsų plaukų, priklauso nuo jūsų natūralios plaukų spalvos ir naudojamo ryškalo kiekio. Jei prieš tai balinote plaukus, galite palikti juos 10 minučių. Jei turite tamsius plaukus ir norite pašviesinti savo kasas, palikite baliklį iki 30 minučių. Jei naudojate 30–40 tūrio stiprintuvą, nepalikite tirpalo ilgiau nei 7–10 minučių.
Kadangi balinimas išeikvoja jūsų plaukų drėgmę, po balinimo vonios būtina tinkamai rūpintis savo kasomis. Štai ką jums reikia padaryti.
Atgal į TOC
Kaip prižiūrėti balintus plaukus
- Kondicionuokite plaukus kiekvieną kartą, kai juos plaunate, ir gilinkite juos kas dvi savaites, kad atkurtumėte prarastą drėgmę.
- Prieš naudodamiesi bet kokiais karščio formavimo įrankiais, užtepkite plaukus nuo karščio apsaugančio purškalo ar serumo, kad išvengtumėte šilumos pažeidimų.
- Venkite kelias dienas po balinimo proceso naudoti tiesinimo priemones, plaukų džiovintuvus ir garbanojimo žnyples, nes ką tik išbalinti plaukai yra labiau pažeidžiami.
- Dažnas nenuplaunamų kondicionierių, serumų ir plaukų kaukių naudojimas neleis plaukams išsausėti.
Baliklio vonia yra puiki balinimo alternatyva ir nuostabus būdas pašviesinti plaukus jų nepažeidžiant. Ar turite daugiau klausimų apie šią plaukų šviesinimo procedūrą? Paskelbkite juos žemiau esančiame komentarų skyriuje ir mes susisieksime su jumis!
Atgal į TOC