Turinys:
- Turinys
- Kaip veido garinimas padeda sumažinti spuogus
- Veido garo naudojimo nuo spuogų nauda
- 1. Kruopščiai valo odą
- 2. Tai skatina apyvartą
- 3. Tai drėkina odą
- 4. Tai pagerina jūsų odos pralaidumą
- 5. Tai skatina kolageno vystymąsi
- 6. Tai padeda atsipalaiduoti
- Kaip atlikti veido garavimą nuo spuogų namuose
- Naudojant dubenį
- Naudojant rankšluosčius
- Veido garintuvo naudojimas
- Kaip dažnai reikia daryti veido garinimą ir kiek laiko?
- Eteriniai aliejai, naudojami veido garavimui
Kovojate su spuogais? Jei taip, veido garinimas gali padėti jums tai išspręsti. Tai puikus būdas išlaikyti odos poras švarias ir išvengti spuogų. Žinau, kad dauguma jūsų esate skeptiškai nusiteikę išbandyti šį metodą, tačiau veido garinimas gali pasiūlyti puikių rezultatų, jei elgsitės teisingai. Tai aš čia ir aptariau. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau.
Turinys
- Kaip veido garinimas padeda sumažinti spuogus
- Veido garo naudojimo nuo spuogų nauda
- Kaip atlikti veido garavimą nuo spuogų namuose
- Naudojant dubenį
- Naudojant rankšluosčius
- Veido garintuvo naudojimas
- Kaip dažnai reikia daryti veido garinimą ir kiek laiko?
- Eteriniai aliejai, naudojami veido garavimui
Kaip veido garinimas padeda sumažinti spuogus
„Shutterstock“
Prieš laikydamiesi odos priežiūros tvarkos, turėtumėte suprasti, kodėl ir kaip tai jums padės. Spuogai atsiranda, kai jūsų odos poros yra užblokuotos aliejumi, sebumu ar negyvomis odos ląstelėmis ir bakterijomis. Straipsnyje, paskelbtame „PubMed Health“, pranešama, kad odos patekimas į šiltą vandenį ar veido garus padeda išvalyti ir atkemšti poras (1). Tai svarbu norint sumažinti spuogų protrūkius.
Kitas tyrimas parodė, kad odos garinimas padidino jos pralaidumą, o tai padeda geriau įsisavinti vaistus nuo spuogų ar kitus odos tepalus (2). Kitaip tariant, veido garinimas pagerina jūsų naudojamų odos tepalų ar kremų efektyvumą. Gavusi garą, jūsų oda suminkštėja, o viskas, ką tepate, veikia geriau (3).
Dabar jūs žinote, kodėl tie spuogų priežiūros tepalai ir kremai jums nepadėjo! Jei jie nepasiekia gilių odos sluoksnių, jie neketina dirbti - o veido garavimas padeda šį procesą. Be to, kai jūsų poros yra švarios, jums nebereikia jaudintis dėl tų negražių zitų sugrįžimo. Panagrinėkime dar keletą veido garų naudojimo spuogams pranašumų.
Atgal į TOC
Veido garo naudojimo nuo spuogų nauda
1. Kruopščiai valo odą
Garų naudojimas ant veido padeda atverti odos poras, išvalyti nešvarumus ir pašalinti spuogus sukeliančias bakterijas. Tai taip pat sušvelnina inkštirus ir inkštirus (kuriuos sukelia užblokuotos poros), todėl lengva jų atsikratyti.
2. Tai skatina apyvartą
Veido garai sukelia prakaitą. Tai savo ruožtu praplečia jūsų kraujagysles ir padidina kraujo tekėjimą į veidą. Kraujas tiekia deguonį ir kitas maistines medžiagas jūsų veidui, todėl jis yra sveikas ir švytintis.
3. Tai drėkina odą
Veido garavimas padeda drėkinti odą. Kai jūsų poros yra atviros, jos išskiria natūralius aliejus, kurie palaiko jūsų odos drėkinimą ir kovoja su sausa oda.
4. Tai pagerina jūsų odos pralaidumą
Veido garinimas pagerina jūsų odos pralaidumą, todėl ji efektyviai absorbuoja vietinius vaistus. Tai reiškia, kad padidėja ir vietinių vaistų veiksmingumas.
5. Tai skatina kolageno vystymąsi
Po garinimo jūsų veidas gauna padidintą kraujo kiekį, dėl kurio maistinės medžiagos ir deguonis patenka į jį. Tai padidina kolageno gamybą, pagerina odos elastingumą ir sumažina smulkias raukšleles bei raukšles.
6. Tai padeda atsipalaiduoti
Veido garavimas yra išskirtinai raminantis ir atpalaiduojantis. Kai į vandenį įlašinsite eterinių aliejų, tai tarsi visiškas aromaterapijos seansas, kuris ne tik priverčia odą švytėti, bet ir nuramina jusles.
Geriausia tai, kad visais šiais privalumais galite lengvai mėgautis tiesiog namuose! Štai žingsnis po žingsnio vadovas, kaip pagardinti veidą namuose.
Atgal į TOC
Kaip atlikti veido garavimą nuo spuogų namuose
Yra keletas būdų, kaip atlikti veido garinimą namuose, ir jie aptariami toliau:
„Shutterstock“
1 žingsnis. Padėkite didelį dubenį ant stalo. Patraukite kėdę ir priderinkite jos aukštį prie dubenėlio ant stalo.
Arba
galite tai padaryti savo kriauklėje. Užblokuokite išleidimo angą ir padėkite kėdę šalia jos. Reguliuokite aukštį pagal savo patogumą.
2 žingsnis: Pritvirtinkite plaukus gumele arba rankšluosčiu. Švelniai nušveiskite veidą ir kaklą naudodami švelnų prausiklį ar šveitimo priemonę.
3 žingsnis: užvirinkite vandenį. Vandens kiekis priklauso nuo dubenėlio ar kriauklės dydžio.
4 žingsnis: Į šiltą vandenį galite pridėti keletą žolelių, tokių kaip pipirmėtė, eukaliptas, rozmarinas, levanda ir ramunėlė. Arba įpilkite bet kurio pasirinkto eterinio aliejaus. Jei naudojate žoleles, įdėkite jų prieš nuimdami keptuvę nuo degiklio, o jei naudojate eterinius aliejus, įpilkite jų po to, kai į dubenį / kriauklę pilsite vandenį ir jis šiek tiek atvės.
5 žingsnis: Kai supilsite vandenį į dubenį / kriauklę ir pridėsite eterinių aliejų (jei juos naudojate), uždėkite rankšluostį ant galvos ir sulenkite dubenį / kriauklę. Laikykite veidą 6 cm virš dubenėlio / kriauklės.
6 žingsnis: sureguliuokite atstumą pagal šilumos kiekį, kurį galite pakelti. Kiekvieną akimirką, kai reikia atvėsinti veidą, galite sutepti rankšluosčio kampą.
7 žingsnis: darykite tai ne ilgiau kaip 10 minučių.
Atgal į TOC
„Shutterstock“
Pirmiausia atlikite pirmiau minėto metodo veiksmus nuo 1 iki 4. Tada atlikite šiuos veiksmus.
1 žingsnis: pamirkykite purų ir švarų rankšluostį karštame vandenyje ir gerai jį susukite.
2 žingsnis: jei sėdite kėdėje, atsiloškite ir uždėkite karštą rankšluostį ant veido. Sureguliuokite jį taip, kad jis apimtų visą veidą. Tą patį galite padaryti ir gulėdami.
3 žingsnis: Tęskite sesiją daugiau nei 10 minučių. Kiekvienam žingsniui paskirstykite sesiją iki 2 minučių.
Atgal į TOC
„Shutterstock“
1 žingsnis: nusipirkite veido garintuvą. Tai lengvai galima rasti internete.
2 žingsnis: atidžiai perskaitykite instrukcijas, kad sužinotumėte, kiek vandens reikia naudoti. Atitinkamai užpildykite jį ir padėkite ant stalo, pritaikydami aukštį kėdės, kurią naudosite sėdėdami sesijos metu, aukštį.
3 žingsnis: Pritvirtinkite plaukus rankšluosčiu ar juostele. Nuvalykite ir nušveiskite veidą švelniu valikliu ar šveitikliu.
4 žingsnis: Padėkite veidą ant kūgio formos angos garlaivio viršuje. Įsitikinkite, kad veidą laikote per atstumą (kaip nurodyta instrukcijose).
5 žingsnis: Paimkite garą 2-3 minutes. Padarykite pertraukas, kad pamatytumėte, kaip jaučiasi jūsų oda. Turėtumėte tai padaryti, nes, palyginti su kitais metodais, veido garlaiviai skleidžia stiprią garą.
Baigę garuoti, nusausinkite veidą arba leiskite jam natūraliai išdžiūti. Užtepkite gydomąją kaukę, kurioje yra ingredientų, kuriuos jūsų oda gali lengvai absorbuoti tam pridėtam spindesiui. Jūs netgi galite tepti veido serumą ar kremą ant veido.
Dabar kyla kitas klausimas, kaip dažnai namuose galite atlikti veido garinimą? Štai jūsų atsakymas.
Atgal į TOC
Kaip dažnai reikia daryti veido garinimą ir kiek laiko?
„Shutterstock“
Mes žinome, kad viskas, kas padaryta per daug, nėra gerai. Per didelis garavimas kenkia jūsų spuogams, nes tai gali pabloginti būklę. Taigi, geriausia veidą garinti kartą per savaitę. Tačiau, jei jūsų poros yra pernelyg užsikimšusios, galite veido veido garinimą atlikti du kartus per savaitę, bet ne daugiau. Tai galite tęsti dvi savaites ir po to pereiti į kartą per savaitę.
Paprastai garinti negalima vienu metu daugiau nei 10 minučių. Tačiau galite pakoreguoti trukmę atsižvelgdami į savo odos tipą.
- Normaliam / mišriam odos tipui: kartą per savaitę 12 minučių
- Sausai odai: du kartus per savaitę 10 minučių
- Riebiai odai: du kartus per savaitę 12 minučių
- Dėl jautrios odos: pasitarkite su dermatologu, kad sužinotumėte, ar jūsų oda gali toleruoti garavimą, ar ne.
Atgal į TOC
Eteriniai aliejai, naudojami veido garavimui
„Shutterstock“
Eterinių aliejų rūšis, kurią naudojate, priklauso nuo to, kas tinka jūsų odai (paprastai visi eteriniai aliejai yra nekenksmingi - nebent esate jiems alergiški).
Spuogams gydyti naudokite arbatmedžio aliejų ir rozmarino aliejų.
Norėdami papildomai atsipalaiduoti ir atjaunėti, visada galite naudoti:
- Citrusais kvepiantys aliejai, tokie kaip citrinos, kalkių, apelsinų, bergamočių aliejai, suteikia gaivų pojūtį
- Ramunėlių ir levandų aliejai ramina jūsų pojūčius
- Eukalipto aliejus - tam SPA būdui
Įsitikinkite, kad jums nereikia naudoti daugiau kaip 2-3 lašus bet kokio eterinio aliejaus (jei naudojate dubenėlį arba veido garintuvas). Jei vandens kiekis didesnis (kaip kriauklėje), galite įlašinti po 4–5 lašus kiekvieno eterinio aliejaus, bet ne daugiau.
Šis procesas šiek tiek užima daug laiko, tačiau be pastangų nepasiekiate gerų rezultatų, ypač skaisčios ir sveikos odos. Jūs turite skirti laiko palepinti odą. Reguliarus veido garinimas užtikrina, kad jūsų oda išskiria natūralius aliejus, neužstodama porų.
Atgal į TOC
Taigi, kam laukti? Duok tai ir aš tikiu, kad tau tai patiks. Ir, žinoma, nepamirškite pasidalinti savo patirtimi su mumis toliau pateiktame komentarų skyriuje.