Turinys:
- Kaip išsiskirti su kuo nors
- 1. Pagalvokite prieš priimdami sprendimą
- 2. Nuspręskite, ko negalite pažeisti, ir laikykitės savo sprendimo
- 3. Pirma, įsimylėk savo galva
- 4. Būkite pasirengę paleisti visiškai, bent trumpam
- 5. Suplanuokite, ką daryti po išsiskyrimo
- 6. Atleisk sau, jei negali padaryti švariausios pertraukos
- 7. Pasirinkite tinkamą laiką ir vietą
- 8. Pirmiausia pasitarkite su savo partneriu
- 9. Nesusitvarkykite patys
- 10. Būkite malonus ir pabrėžtinas
- 11. Aiškiai išdėstykite savo ketinimus
- 12. Kalbėkite pagarbiai ir sąžiningai
- 13. Išspręskite esamus klausimus tarp jūsų abiejų
- 14. Nekaltink jų
- 15. Paklauskite, ar jūs abu vis dar galite būti draugais
- 16. Dėmesys ateičiai
- 17. Atsikratykite dalykų, kurie jam primena
- 18. Nekaltink savęs dėl išsiskyrimo
- 19. Mėgaukitės savo vienišu laiku
- 20. Užpildykite savo gyvenimą kitais mėgstamais dalykais
Išsiskyrimas yra labai sunkus, net kai išsiskiriate su žmogumi, kurio negalite pakęsti dar viena sekunde. Tačiau nėra nieko pražūtingesnio, nei nutraukti ryšius su žmogumi, kurį vis dar myli, nesvarbu, ar tai BFF vaikinas, ar beprotiškas „aš-myliu-tave, bet aš-aš-labai-nelaimingas-šiuose santykiuose-dauguma“ -kartinis 'bae.
Tai pasakyti nėra lengvo būdo - tai užima daug laiko. Tai tikriausiai yra vienas sunkiausių dalykų, kuriuos turite padaryti gyvenime, ir yra sunku bei emocinga. Nors išsiskirti su vis dar mylimu žmogumi nėra lengva, tai nereiškia, kad nėra dalykų, kuriuos galite ir turėtumėte padaryti, kad palengvintumėte procesą abiem. Paslaptis yra būti sąžiningam ir gerbti kito žmogaus jausmus. Štai keli žingsniai, kuriuos turėtumėte atlikti, kad išsiskirtumėte sveikai ir greičiau išgytumėte.
Kaip išsiskirti su kuo nors
1. Pagalvokite prieš priimdami sprendimą
„Shutterstock“
Ar tikrai norite išsiskirti? Ar tai geriausias žingsnis žengti? Jei išsiskiriate ir po to norite iš karto susiburti, jūsų partneris gali nebenorėti būti santykiuose. Jie gali pradėti galvoti, kad buvote teisus, kai atsisakėte dalykų. Net jei abu nusprendėte vėl susiburti, kas gali pasakyti, kad jūsų jausmai išliks tokie patys? Padaryta žala negali būti panaikinta. Štai kodėl jums reikia skirti šiek tiek laiko pagalvoti, kodėl svarstote galimybę išsiskirti.
Klauskite patarimų iš draugų ir šeimos narių, kuriais pasitikite. Atminkite, kad išsiskyrimas nėra stebuklinga piliulė santykių problemoms spręsti. Tiesą sakant, viskas, ko gali prireikti, yra sąžiningas pokalbis su partneriu. Pagalvokite apie tai - ar tai, ką pasieksite per šį išsiskyrimą, atsveria dalykus, kuriuos prarasite? Jei taip, galbūt išsiskyrimas yra teisingas kelias.
Be to, jei nustatėte santykių problemas, svarbu, kad prieš išsiskirdami abu suteiktų vienas kitam galimybę juos išspręsti. Jei esate tikras dėl savo sprendimo, prieš priimant galutinį sprendimą, jūsų darbas yra papasakoti apie savo nuoskaudas ir rūpesčius. Iš pradžių tai pakenks jūsų partneriui, tačiau bent jau jie turės galimybę išspręsti jums rūpimas problemas. Be to, jei vėliau nuspręsite išsiskirti, jų nenustebsite.
2. Nuspręskite, ko negalite pažeisti, ir laikykitės savo sprendimo
Sunku priimti sprendimą, kai negali tiksliai nustatyti, kas yra blogai jūsų santykiuose arba kaip tai veikia gyvenimą, kurį norite gyventi. Svarbu žinoti, ko norite iš gyvenimo, kaip elgiatės su kitais ir savimi ir kaip tikitės, kad kiti elgsis su jumis. Pagalvokite, ką patartumėte bičiuliui, kuris yra toje pačioje situacijoje kaip ir jūs.
Jei vienas partneris nori vaikų, o kitas ne, labai sunku rasti vidurį. Net ten, kur norite nuolat gyventi, gali būti pakankamai rimta priežastis nenusileisti. Jūs turite žinoti, kas tai yra, ir būti tikri, kad gyvenate savo tiesą ir gyvenimą. Dažnai pamirštame, kad priimdami gyvenimo sprendimus turėtume suteikti sau daugiau meilės ir rūpesčio ar bent tiek pat.
3. Pirma, įsimylėk savo galva
„Shutterstock“
Tai nepaprastai sunku priimti. Jei nuolat apsėstumėte laiką, kai buvote laimingas, negalėsite išsiskirti su savo vaikinu. Bet jei sugebėsite atpažinti gerus ir blogus laikus, turėsite aiškią idėją, ar jums reikia išsiskirti, ar ne. Kažką tokio daugiasluoksnio ir sudėtingo santykio gali būti labai sunku apibrėžti vienu žodžiu ar jausmu, ypač kai bandote apibendrinti visus buvimo kartu metus. Štai kodėl reikia priartinti.
Apmąstykite praeitį ir laikus, kai jaučiatės nejauki, neaiški, išsigandusi ar išduota. Sutelkite dėmesį į tuos laikus, kai dalis jūsų viduje pasakė, kad kažkas negerai. Pasvarstyk, kodėl jautei tai, ką jautei. Jei esate tikras, kad atėjo laikas išsiskirti, nesusitelkite į laimingas akimirkas, kurias išgyvenote kartu. Sukaupkite savo protinę jėgą ir išvarykite mintis iš savo galvos, kitaip jūs išprotėsite. Susitelkite į išsiskyrimo su partneriu priežastis. Priėmę sprendimą, paprasčiausiai nuplėškite juostą - padarykite tai ir niekada nebeatsigręžkite atgal.
4. Būkite pasirengę paleisti visiškai, bent trumpam
Tačiau jei dirbate kartu, tai gali būti ne jūsų pasirinkimas. Galbūt jūs abu esate BFF, o išsiskyrimas būtų neskausmingas perėjimas prie tiesiog draugų. Bet nesikreipkite tik dėl to, kad jums nuobodu ar neturite kam pasidalinti naujienomis. Duokite laiko vieni kitiems pasveikti.
5. Suplanuokite, ką daryti po išsiskyrimo
„Shutterstock“
Ką darysite po išsiskyrimo? Jei abu gyvenate kartu, turite nuspręsti, kas gaus likti ir kas kurį daiktą. Sužinokite, ar turite pakankamai pinigų išsikraustyti ir gauti savo vietą ar mokėti nuomą. Jums reikia turėti aplink save palaikančių žmonių, kurie išlaikys jus emociškai stabilų per šį audringą perėjimą. Ar turite draugų ar giminaičių, kurie jus kurį laiką priims, jei teks išvykti, bet dar negalite gauti savo vietos?
6. Atleisk sau, jei negali padaryti švariausios pertraukos
Meilė netvarkinga, tačiau išsiskyrimas yra prastesnis. Idealiu atveju turėtumėte išsiskirti privačiai ir skirti sau daug laiko savo jausmams išreikšti. Jei jūs vis tiek juos mylite ir jie jums daug reiškia, galite turėti keletą klaidingų išsiskyrimų - ty, jūs atsiskirsite ir kurį laiką vėl susitvarkysite.
Jums reikia atleisti sau, kad siuntėte proginius tekstus - kiekvienas žmogus tai padarė kažkada gyvenime, ypač būdamas girtas. Švarios pertraukėlės yra gana retos, todėl kai kurie emociniai dviračiai pirmyn ir atgal yra labai įprasti. Vis dėlto, nors ir galite leisti sau paslysti, darykite viską, kad laikytumėtės savo sprendimo.
7. Pasirinkite tinkamą laiką ir vietą
„Shutterstock“
Nelengva būti emociškai sąžiningam, kai žmonės bando išgirsti, kas vyksta. Venkite išsiskirti ginčo viduryje, nes abu galite pasakyti ar daryti tai, ko gailėsitės. Be to, jei jūsų partneris patiria sveikatos, darbo, šeimos ar asmeninės krizės vidurį, palaukite, kol jis pasibaigs, prieš jums tai palengvinant.
8. Pirmiausia pasitarkite su savo partneriu
Neskleiskite temos iš niekur. Nusiųskite jiems žinutę, kad norite pakalbėti apie kažką rimto. Būtų daug geriau, jei pasakytumėte tai tiesiogiai. Tai turite padaryti bent kelias valandas prieš išsiskirdami su savo partneriu. Jei suteiksite galvą, partneris sužinos, kad kažkas yra.
Padėkite jiems emociškai pasiruošti tam, ką ketina išgirsti. Prieš paskambindami, turite užduoti sau du klausimus: „Ar šie santykiai nesuderinami?“ ir "Ar jūs abu padarėte viską, ką galite?" Taip pat galite kreiptis patarimo, jei norite tai išspręsti. Visi rimti santykiai turi šiurkščių dėmių. Taigi, tai gali būti tik šiurkštus pleistras, ir jūs abu galų gale iš jo išeisite.
9. Nesusitvarkykite patys
„Shutterstock“
Išsiskyrimas su mylimu žmogumi gali sukelti daug streso, dėl kurio gali smarkiai pasikeisti jūsų apetitas, miegas ir nuotaika. Galite jaustis vienišas ir trūkti ryšio. Jūs turite susisiekti su žmonėmis, kurie jus myli ir rūpinasi.
Žinoma, jei jums reikia šiek tiek vietos pasveikti, gaukite. Bet atsitraukdami nuo visų galite pasijusti dar blogiau. Kalbėkitės su draugais ir šeima - tai ne tik padės jaustis labiau mylimam ir mažiau vienišam, bet ir padės daugiau sužinoti iš išsiskyrimo.
10. Būkite malonus ir pabrėžtinas
Jums neabejotinai sunku pasakyti, bet jiems taip pat sunku išgirsti. Turėtumėte žinoti, kad jie bus labai sukrėsti ir įskaudinti. Juk tavo gyvenimas netrukus pasikeis. Turite nepamiršti, kad greičiausiai būsite ir emocingi. Tai nebus lengva kalba. Bet jūs paprasčiausiai neišsiskiriate be priežasties, todėl neabejokite savimi vien todėl, kad emocijos kaupiasi.
Norėdami labiau užjausti ir maloniai išsiskirti, pasakykite jiems, kad nesigailėjote dėl kartu praleisto laiko. Perduokite ateities norus savo partneriui ir būkite labai gražūs ir tikri. Paaiškinkite asmeniui, kodėl norite išsiskirti. Pabrėžkite gerus dalykus, kuriuos abu įgijote iš šių santykių. Venkite palikti ant rūgščios natos ar kaltinti juos dėl išsiskyrimo. Įtikinkite juos, kad išsiskyrimas naudingas jums abiem. Būkite pozityvus ir empatiškas.
11. Aiškiai išdėstykite savo ketinimus
„Shutterstock“
Nesistenkite suberti dalykų, susijusių su išsiskyrimu. Negalima mušti - perduokite tiesioginę ir aiškią žinią. Venkite nesusikalbėjimo. Įsitikinkite, kad aiškiai pranešėte apie savo ketinimus. Pasakyk tai, kas galvoje, ir būk sąžiningas. Jei ketinate įskaudinti žmogų, išsiskyrimas bus netvarkingas.
Jei jūsų partneris turi klausimų, atsakykite į juos tol, kol jums nepatogu. Turėkite omenyje, kad nesiskiriate jų labui - darote tai savo labui.
12. Kalbėkite pagarbiai ir sąžiningai
Akimirka yra čia. Iki šiol turėtumėte žinoti, ką norite pasakyti. Pirmųjų sakinių išpūtimas gali būti labai neramus. Giliai, ilgai įkvėpkite ir palaukite, kol būsite pasirengęs kalbėti. Pažvelk į savo partnerio akis, kai pliki širdis. Būkite tvirtas. Naudokite daugiau „aš“ nei „jūs“.
Tiesiog susitelkę į savo klaidas jie gali pasijusti blogiau. Tai taip pat gali atsiliepti, jei jie pradės gintis ar pažadės keistis į gerąją pusę, kad pratęstų santykius. Jei nusprendėte tai nutraukti, NEGALITE partnerio derėtis su jumis.
13. Išspręskite esamus klausimus tarp jūsų abiejų
„Shutterstock“
Turėtumėte būti atviri dėl bet kokios jūsų įskaudintos žalos. Paraginkite partnerį būti sąžiningu. Apie visas problemas, kurios buvo nušluotos po kilimu, reikėtų kartą ir visiems laikams kalbėti ir rūšiuoti. Jei reikia, verkite; tai naudinga jūsų emocinei sveikatai.
Atleisk emocinį bagažą - tai padės jums abiem. Paaiškinkite savo pusę ir požiūrį. Tai leis jums ne tik išsiskirti geromis sąlygomis, bet ir uždaryti.
14. Nekaltink jų
Nebandykite žaisti kaltų žaidimų. Jei norite, galite apsigalvoti ir priimti kitokius sprendimus nei tie, kuriuos priėmėte anksčiau. Priimkite atsakomybę ir per daug nekompensuokite savo samprotavimų. Paaiškinkite, kaip sudėtinga situacija visiems dalyviams.
Taip, įskaudinsite kitą žmogų, tačiau nuoskauda yra gydymo dalis. Nebandykite kontroliuoti savo elgesio ar reakcijos - jie turi teisę į tai. Jei nesugebi jų priimti tokių, kokie jie yra, nekaltink jų dėl to.
15. Paklauskite, ar jūs abu vis dar galite būti draugais
„Shutterstock“
Galima draugauti su buvusiu mylimuoju. Svarbu tai, kad abi šalys turėtų žinoti, kad tai, kas padaryta, yra padaryta, ir dabar yra ribų, kurių daugiau niekada nereikėtų peržengti. Jei jie nori likti draugais, pasakykite jiems, kad jums kol kas reikia šiek tiek laiko. Skirkite laiko, reikalingo išgydyti, ir išmokite prisitaikyti prie gyvenimo be vienas kito.
Palaikius kontaktą po išsiskyrimo, kyla tik painiava - ar jūs tik esate draugiškas, ar vis dar rūpinatės jais? Jei jie nenori draugauti su jumis, tai taip pat gerai. Pašalinkite juos iš savo socialinio tinklo svetainių ir ištrinkite jų kontaktinį numerį.
16. Dėmesys ateičiai
Gali būti sunku suprasti, kaip išsiskyrimas yra geriausias dalykas, bet jei tai aptarsite ir sutelksite dėmesį į tai, kaip abu galite iš to pasinaudoti, jums gali būti lengviau judėti toliau. Jei natūraliai vėl susibursi vėliau, tai yra nuostabu, bet neversk to priversti. Kartais jums gali prireikti šiek tiek vietos ir laiko, kad pamirštumėte, kodėl pirmiausia išsiskyrėte. Tai tiesa, nesvarbu, ar jūs abu esate vidurinės mokyklos mielieji, ar BFF mėgėjai.
Dažnai žmonės auga atskirai, nes yra per maži. Bet senstant jūs suprantate ir galite kaip suaugęs žmogus racionalizuoti apie tai, kas įvyko tarp jūsų. Štai kodėl svarbu nesusitelkti į praeitį. Tai daroma su ir nereikia verkti dėl to, ką buvo galima padaryti kitaip.
17. Atsikratykite dalykų, kurie jam primena
„Shutterstock“
Venkite per daug galvoti ir patirti emocinių traumų. Atsikratykite dalykų, kurie jums primena jūsų buvusįjį. Išmeskite meilės laiškus arba paprašykite draugo juos laikyti jums. Ištrinkite visus romantiškus įrašus ir nuotraukas „Facebook“ ar „Instagram“.
18. Nekaltink savęs dėl išsiskyrimo
Taip, jūs nusprendėte išsiskirti, bet kodėl tai yra blogai? Pajusti skausmą ir praradimą yra visiškai normalu. Bet nėra gerai jaustis kaltu net kelis mėnesius po išsiskyrimo. Didžiuokitės, kad buvote pakankamai suaugęs, kad galėtumėte prisiimti toliau.
19. Mėgaukitės savo vienišu laiku
„Shutterstock“
Neskubėkite užmegzti kitų santykių. Esate vieniša ir pasiruošusi maišytis. Tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte. Tik jūs pats nuspręsite, kiek laiko reikia išgydyti, kol vėl pasinaudosite meile. Nors jūs galite tai atsigauti, geriau ne. Tai jokiu būdu nepadės jums judėti toliau.
Prioritetą sau. Išeikite su draugais pasilinksminti, tačiau atmeskite bet kokius romantiškus pasiekimus. Kol kas susitelkite į save. Praleiskite kokybišką laiką su savo šeima ir draugais. Perskaitykite tą knygą, kurią turėjote omenyje, arba sužinokite naują kalbą. Pabandykite išmokti groti nauju instrumentu. Būkite užsiėmę ir būkite laimingi.
20. Užpildykite savo gyvenimą kitais mėgstamais dalykais
Būkite užimtas, net jei dėl savo prigimties norite grįžti į lovą. Į emocijas orientuotas susidorojimas neatsikrato problemos, tačiau trumpam atitraukia jus nuo streso. Žiūrėdami mėgstamą filmą, mėgaudamiesi patogiais maisto produktais, bėgdami ar užsiimdami įdomia veikla, galite sugrįžti į savo vėžes. Tai leis jums jaustis laimingesniems ir emociškai subalansuotiems, todėl galėsite susitelkti į didesnius pokyčius.
Pradžioje visi santykiai jaudina. Negalite laukti, kol pamatysite savo baimę, ir labai malonu žinoti, kad jie jaučia jus taip pat. Tačiau viskas ima keistis, nes poros pradeda geriau pažinti vienas kitą. Vieni užmezga artimus, patogius santykius, o kiti nutolsta.
Žmonės išsiskiria dėl daugelio priežasčių - ir vienas iš jų yra augimas atskirai. Galbūt jūs abu per daug ginčijatės arba nenorite tų pačių dalykų gyvenime. Kad ir kokia būtų priežastis, įsitikinkite, kad veiksmai, kurių imatės nutraukdami santykius, nesulaužys kito žmogaus sielos. Darykite tai su meile ir pozityvumu, ir kas žino, vieną dieną tai bus kažkas, į kurį pažvelgsite su meile ir malonumu. Viskas kas geriausia!