Turinys:
- Kaip žinoti, kokias spalvas derinti?
- Spalvotas ratas:
- Kokie yra spalvų derinimo principai?
- Puikus spalvų derinys suknelėms:
Spalvų priskyrimas savo drabužiams yra tiek pat mokslo, kiek menas. Jūs galite turėti visus pasaulio pinigus ir puikuotis kuo brangesne spinta, tačiau jei gerai nesusituokėte su savo aprangos spalvomis, tai prarasta priežastis. Arba turite atkreipti dėmesį į detales arba suprasti spalvų veikimo jautrumą. Siekite pusiausvyros, būkite saugūs arba eikite į lauką, kad ir ką darytumėte, žinokite taisykles prieš jas pažeidinėdami. Paimkite savo mėgstamus dizainerius ir atidžiai stebėkite jų darbą; visi jie turi savo firminius atspalvius, su kuriais jie skoningai žaidžia. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip derinti drabužius žavingai.
Net jei jūs tiesiog subraižysite šio vieno įdomaus stiliaus aspekto paviršių, pamatysite visą žinių pasaulį ir tuo aš jums padėsiu. Lik su manimi ir skaityk toliau.
Kaip žinoti, kokias spalvas derinti?
Tinkamų spalvų naudojimas ir tobulas jų derinimas gali būti sandorių sudarytojas. Puiki aprangos spalva yra tai, kas jus išskiria. Štai kodėl spalva ir jos teorijos ir toliau yra ne tik drabužių, bet ir viso kito, pavyzdžiui, interjero, plaukų, makiažo ir daugelio kitų, pagrindas.
Norėdami tai paaiškinti toliau, pirmiausia supraskime visos šios spalvų teorijos pagrindą.
Spalvotas ratas:
Vaizdas: „Shutterstock“
Spalvų ratą pirmą kartą išrado seras Isaacas Newtonas XVIII a., Kai jis bandė sutelkti spalvų spektrą į ratą ir vizualiai atspindėti jų tarpusavio santykius. Ratas buvo suskirstytas į šias kategorijas. Nors mes sutelksime dėmesį į drabužių ir aprangos naudojimą, ši teorija yra universali ir taikoma beveik viskam, kas susiję su spalvomis.
- Pirminės spalvos
Tai raudona, geltona ir mėlyna spalvos. Šiems atspalviams pasiekti negalima maišyti dviejų spalvų. Visa kita yra kilusi iš šių spalvų.
- Antrinės spalvos
Antrinės spalvos yra pagrindinių spalvų derinys. Taigi, raudona + geltona = oranžinė, raudona + mėlyna = violetinė ir mėlyna + geltona = žalia.
- Tretinės spalvos
Šios spalvos yra pagrindinių ir antrinių spalvų derinys. Maišydami šias spalvas, gausite tokius atspalvius kaip mėta, vandens spalvos, koralai ir kt.
- Šiltos ir šaltos spalvos
Vaizdas: „Shutterstock“
Spalvų, tokių kaip raudona, oranžinė, geltona, ruda ir kt., Atspalviai yra šiltos spalvos - dėl jų viskas atrodo mažesnio dydžio, todėl dauguma mūsų nori dėvėti šiltesnes spalvas, kai norime atrodyti lieknesni. Šaltos spalvos, tokios kaip mėlynos, violetinės, žalios ir kt., Yra raminančios spalvos.
- Neutralios spalvos
Vaizdas: „Shutterstock“
Neutralios spalvos savaime suprantamos. Jie tiesiog nutildyti, paprasti ir prislopinti. Juodos, pilkos, baltos, baltos, taupe ir kt. Priskiriamos neutraliai kategorijai.
Kokie yra spalvų derinimo principai?
Vienas pagrindinių principų derinant savo drabužius ar bet kokį dalyką yra spalvų derinimas, kurios veikia harmoningai. Tai turime prisiminti kurdami ar derindami savo aprangą.
Štai kaip galite juos suderinti.
- Papildoma
Vaizdas: „Shutterstock“
Raudona ir žalia, violetinė ir geltona, mėlyna ir oranžinė - papildomos spalvos, kaip sakoma pavadinime, geriausiai tinka kartu. Spalvų ratelyje jie yra visiškai priešingi vienas kitam. Atrodytų, į juos drąsu žiūrėti, tačiau rezultatai bus tobuli. Atidžiai stebėdami, pavasario ir vasaros drabužiai dažniausiai kuriami naudojant papildomas spalvas. Nors kai kurie gali prieštarauti šiai koncepcijai, iš tikrųjų tai yra pasirinkimo klausimas, nes kai kurie mėgsta paryškinti pareiškimus.
- Analogiškas
Vaizdas: „Shutterstock“
Dviejų ar trijų nepertraukiamų spalvų ratų derinimas, puikiai derinantis vienas su kitu, vadinamas analogišku spalvų derinimu. Kai pagal tai sukomponuojate visą aprangą, ji atrodo įspūdinga ir stilinga. Jei jums įdomu, kaip sušvelninti tą apelsinų ar kupranugarių tranšėją, spalvų ratelyje pasirinkite atspalvį iš abiejų spalvų pusių ir dirbkite su tuo.
- Triadikas
Spalvų ratelyje vienodai nutolusių spalvų derinys vadinamas „triadiniu“. Jie puikiai atrodo kartu, tačiau kai kurie gali ginčytis, kad jie gali būti OTT. Tačiau savo aprangai galite pasirinkti prislopintus šių spalvų atspalvius. Pora žalių krovinių su pastelinės rožinės spalvos viršutine dalimi ir miltelių mėlynos spalvos aksesuarais ar batais atrodys rafinuotai ir skoningai.
Puikus spalvų derinys suknelėms:
- Laikymas šeimoje
Vaizdas: „Instagram“, „Instagram“, „Instagram“
Jos laikymas šeimoje yra mantra, kurią reikia atsiminti. Saugiausia tai padaryti maišant skirtingus tos pačios spalvos atspalvius. Tačiau tai neišvengiamai taps labai monotoniškas ir nuobodus. Pamenate, kaip aptarėme papildomas spalvas? (Raudona ir žalia, violetinė ir geltona, mėlyna ir oranžinė.) Pažaisk su šių spalvų deriniu; kartu jie atrodys puikiai.
- Ombre testas
Vaizdas: „Instagram“, „Instagram“, „Instagram“
„Ombre“ perima viską, pradedant šukuosenomis ir pyragais, baigiant nagų daile ir dekoru, o ne pamiršti ir aprangą. Vakarėlių apranga, pamergių suknelės ar tiesiog paprasti džinsai ir ombre viršus gali pasukti galvą. Puikiai veikia mažėjantys tos pačios spalvos atspalviai didėjimo ar mažėjimo tvarka. Jei sportuojate atskirai, turite viską suderinti su viršutiniais, apatiniais, bateliais ir aksesuarais. Kalėdų ar žiemos vakarėliams dėvėkite ombre komplektus, puikiai derančius prie temos ir orų.
- Vienspalvis vaizdas
Vaizdas: „Instagram“
Atrodo, kad tai nieko nesuprantanti, nes ji yra viso labo viena spalva to paties atspalvio. Tačiau dėl akivaizdžių priežasčių sunkiausia nusivilkti. Geros naujienos yra tai, kad nespalvota išvaizda pasivijo ir nebėra laikoma keista. Pradėkite nuo patogių ir neutralių spalvų, pavyzdžiui, pilkos, mėlynos, baltos ir juodos, tada pereikite prie pastelinių atspalvių. Vienspalvį vaizdą galima pritaikyti atsižvelgiant į sezoną ar progą. Jei tai yra oficialus nustatymas, laikykitės neutralių, mėlynų ar baltų spalvų, kitaip, jei norite, tyrinėkite pasteles, geltonus ar net ryškesnius atspalvius.
- Vienas dalykas vienu metu
Vaizdas: „Instagram“
Jei tai marginta ar raštuota apranga, leiskite spausdintuvui perimti. Spaudiniai ir raštai paprastai yra vienos ar kelių spalvų derinys, todėl jūs turite tai palikti. Priedus laikykite šalia; daugiau spalvų daro tik nepatogesnį ir nepaklusnų.
- Balansavimo aktas
Vaizdas: „Instagram“
Kitas prekybos triukas yra subalansuoti visas spalvas, kurias pasirenkate kruopščiai maišyti. Viskas, kas daroma proporcingai, yra neprotingas būdas derinti savo aprangą. Kaip sakoma, per daug visko yra nieko gero.
- Pritaikykite jį prie savo odos tono
Vaizdas: „Shutterstock“
- Kai kyla abejonių - klaida neutralioje pusėje
Vaizdas: „Instagram“
Kai kurie žmonės tiesiog nori būti prislopinti ir prislopinti pasirinkdami spalvas ir galiausiai renkasi tik neutralius atspalvius. Jei tai jūs ir nenorite kardinaliai pasikeisti, rinkitės vieną šaltą ar šiltą spalvą, o visa kita palikite neutralią. Visada geriausia tai laikyti tokiu būdu!
Tikiuosi, kad dabar jūs turite idėją, kaip teisingai derinti drabužius. Viskam sutelkti reikia įgūdžių. Tinkami pagrindai padės tinkamai pasirinkti spalvas, aprangą ir drabužių spintą. Išeik iš savo baltų-pilkų-juodų komforto zonos - tai išlaisvina. Įrašykite komentarą, jei vis dar turite klausimų.