Turinys:
- Makiažo gyvenimo trukmės gairės:
- 1. Išvalytos rankos:
- 2. Nėra dalijimosi makiažo:
- 3. Negalima tiesiogiai įpilti vandens į produkto talpyklą, kad makiažas būtų praskiestas ar sustiprintas:
- 1. Pakeista spalva arba atskyrimas:
- 2. 6 mėnesiai:
- 3. Akių infekcijos:
- 4. Galiojimo data:
- 5. Kada jį nusipirkote:
- 6. Spalvų sluoksniavimas:
- 7. Jūsų oda pradeda keistai jaustis:
- 8. Makiažas pradeda kvepėti:
- 9. Laisva valia:
- Jūsų makiažo tinkamumo laikas:
- 1. Blakstienų tušas: nuo 3 iki 4 mėnesių
- 2. Korektorius: nuo 12 iki 18 mėnesių
- 3. skaistalai: pudros skaistalai 24 mėn. Ir kreminiai skaistalai nuo 12 iki 18 mėn
- 4. Lūpų dažai, lūpų blizgesys, veido milteliai: apie 24 mėn
- 5. Lūpų pieštukas ir akių kontūras: 24 mėnesiai
- 6. Akių šešėliai: 24 mėnesių miltelių šešėliai ir 12–18 mėnesių kreminiai akių šešėliai.
- 7. Pagrindas: nuo 12 iki 18 mėnesių
Mes visi mėgstame dėvėti makiažą, ar ne? Jei esate grožio kaupėjas, jūsų stalčius turi užtvindyti skaistalai, tušas, akių šešėliai ir nagų dažai. Kaip bebūtų, mes neturime širdies išmesti juos, tiesa? Paprastai mes laukiame, kol mūsų lūpų blizgesiai bus nenuoseklūs, nagų lakas suskaidomas į skirtingus skysčius arba lūpų dažai baigiasi baltu grybeliu ar juokingu kvapu, prieš juos išmesdami. Bet tai tikrai neveikia tokiu būdu! Nepaisydami savo makiažo priemonių galiojimo pabaigos, galite kauptis bakterijoms ar net pertvarkyti gaminius, o tai gali sukelti sunkius spuogus, lūžius ir kitas odos infekcijas. Taip, jūs girdėjote teisingai, kiekvienas makiažas turi tam tikrą gyvenimo trukmę, po kurio turėtumėte jį pasiūlyti adieu - nesvarbu, koks jis brangus ar pigus! Čia yra keletas makiažo gyvenimo trukmės gairių, kurių galite laikytis:
Makiažo gyvenimo trukmės gairės:
Prieš pasakodami apie makiažo galiojimo laiką, pateikite keletą naudingų patarimų, kurie gali turėti įtakos makiažo produkto galiojimo laikui. Jei pasirūpinsite savo makiažo gaminiais naudodamiesi šiais patarimais, galite juos saugiai naudoti šiek tiek pasibaigus galiojimo laikui.
1. Išvalytos rankos:
Visada pradėkite makiažą švariomis ir dezinfekuotomis rankomis, kad išvengtumėte bakterijų kaupimosi. Šis patarimas tikrai naudingas jūsų odai, taip pat makiažo priemonėms.
2. Nėra dalijimosi makiažo:
Žmonės gali jus įspėti, kad nesidalintumėte savo paslaptimis, tačiau sakyčiau, kad galite pasidalinti savo paslaptimis, bet ne makiažu! Makiažo priemonių keitimas reiškia prekybą mikrobais. Dalijimasis tais pačiais makiažo šepetėliais ir aplikatoriais gali lengvai kaupti ir pernešti bakterijas iš vieno žmogaus į kitą. Panašiai yra su drėgnomis ir giliomis talpyklomis, kurios leidžia mikrobams klestėti žemiau. Ypač lūpų ir akių priemonės, nes jos liečiasi su lengvai infekcine veido dalimi.
3. Negalima tiesiogiai įpilti vandens į produkto talpyklą, kad makiažas būtų praskiestas ar sustiprintas:
Žmonės paprastai įpila vandens tiesiai į savo senus akių kontūrus, akių šešėlius ar lūpų blizgesius, kad jie padidintų spalvos intensyvumą arba atskiestų konsistenciją. Įpylus vandens, produktai bus performuluoti, dėl ko padidės bakterijų atsiradimo tikimybė ir produktų būklė nepasibaigs iki jų galiojimo pabaigos!
Išsiskyrimas ir išsiskyrimas visada yra sunkus. Bet jei atsisveikinsite tinkamu laiku, tai yra geriausia, ką galite padaryti sau. Įdomu, apie ką mes kalbame? Na, tai yra kažkas tokio paprasto kaip makiažas. Nors sunku atsisakyti mylimos kosmetikos, pateikiame 9 ženklus, kurie nurodo, kad turite nedelsdami juos pakeisti.
1. Pakeista spalva arba atskyrimas:
Vaizdas: „Shutterstock“
Kai makiažo gaminys pakeičia spalvą arba išsiskiria, laikas jį išmesti. Niekada nenaudokite kosmetikos, jei ji pakeitė spalvą, nes tai rodo, kad makiažas pradėjo lūžinėti. Atskirtas makiažas taip pat reiškia makiažo cheminės sudėties pasikeitimą.
2. 6 mėnesiai:
Vaizdas: „Shutterstock“
Visada nuostabu laikytis sezono tendencijų ir dėvėti makiažą, atsižvelgiant į tai, kas yra absoliučiai madinga. Tai yra gana laikmatis, todėl visiškai teisinga makiažą keisti kartą per pusmetį.
3. Akių infekcijos:
Vaizdas: „Shutterstock“
4. Galiojimo data:
Vaizdas: „Shutterstock“
Nusipirkę ir laikydami makiažo priemonę, mes ją gana lengvai pamirštame. Jis tęsiasi ir tęsiasi. Tačiau labai svarbu kartą išvalyti ir patikrinti galiojimo laiką, kad įsitikintumėte, jog makiažo produktas vis dar saugus naudoti. Gali būti gana žalinga naudoti seną makiažą.
5. Kada jį nusipirkote:
Vaizdas: „Shutterstock“
Tada kai kuriais atvejais makiažas neturi galiojimo pabaigos datos. Tokiu atveju pagalvokite ir prisiminkite, kada jį nusipirkote. Jei ne, atėjo laikas išmesti jį tiesiai pro langą. Ir sąžiningai, meilės nebus prarasta per daug, nes jei neturi apie tai prisiminimų, tai jai per daug nerūpi.
6. Spalvų sluoksniavimas:
Vaizdas: „Shutterstock“
Jei jūsų makiažas pradeda ruoštis ir primena Didįjį kanjoną, atėjo laikas jį atsikratyti. Niekada nepažymėkite savo gyvenimo įvykių makiažo sluoksniais. Jūs tikrai galite padaryti geriau nei tai.
7. Jūsų oda pradeda keistai jaustis:
Vaizdas: „Shutterstock“
Jei ir kada jūsų makiažas pradeda keistai atrodyti ant jūsų odos, atėjo laikas atsisveikinti. Jūsų makiažas pradėjo senėti ir džiūti. Geriausia nustoti vartoti, nes kitaip tai gali sukelti odos negalavimus. Tai taip pat niekada neleis jums atrodyti geriausiai.
8. Makiažas pradeda kvepėti:
Vaizdas: „Shutterstock“
Keistai kvepiantis makiažas yra ženklas, kad jame auga bakterijos. Tai taip pat gali reikšti kompozicijos galiojimo pabaigą ar pasikeitimą. Šiuo metu geriausia vengti naudojimo. Kai pasireiškia stiprūs, aštrūs ar saldūs kvapai ar net kvapai chemikalų pagrindu, atėjo laikas pokyčiams.
9. Laisva valia:
Vaizdas: „Shutterstock“
Kartais galite tiesiog pajusti norą šiek tiek pasilepinti. Visada smagu apsipirkti, o dar smagiau yra nusipirkti putlių, spalvingų makiažo priemonių, kurios atitiktų dabartinio sezono garderobą.
Niekada nenustok būti mergaitė, kokia esi. Gerai, kai kada pasitaiko spalvų linksmybių, o „makiažas dingo“ gali būti pakankamai gera priežastis!
Taigi, kada tinkamas metas išmesti savo makiažą? Ne, nesakyk niekada! Čia pateikiamos paprastos rekomendacijos visiems skirtingiems makiažo gaminiams ir aksesuarams bei kada atsisveikinti!
Jūsų makiažo tinkamumo laikas:
1. Blakstienų tušas: nuo 3 iki 4 mėnesių
Tai yra vienas iš makiažo produktų, kuris gali sugesti greičiau nei bet kuris kitas makiažas. Blakstienų tušai yra tepami aplink jūsų subtilias akis ir yra labiau linkę platinti bakterijas ir infekcijas. Taigi, geriausia išmesti tušą per tris ar keturis mėnesius nuo pirkimo datos.
Geriausias patarimas, kurį reikia atsiminti prailginant tušų gyvenimo trukmę, yra vengti pumpuoti tušo lazdelę į vamzdį ir iš jo, nes pumpuojant į vamzdelį pateks oras, kuris gali susimaišyti su cheminėmis medžiagomis ir taip kauptis bakterijoms.
2. Korektorius: nuo 12 iki 18 mėnesių
Korektoriai laikosi gerai, kol nepasibaigė galiojimo laikas. Grietinėlės ar skystos maskuoklio formos gali būti naudojamos 12–18 mėnesių nuo pirkimo datos. Geriausias patarimas saugiai laikyti savo korektorius yra visada sandariai uždaryti produkto talpyklą po naudojimo ir naudoti tik dezinfekuotus šepetėlius ar pirštus, kad išimtumėte produktą.
3. skaistalai: pudros skaistalai 24 mėn. Ir kreminiai skaistalai nuo 12 iki 18 mėn
Miltelių skaistalai išlieka šiek tiek ilgiau nei kreminės mišiniai, nes formulėje yra mažiau vandens. Skaistalai yra dar vienas kosmetikos gaminys, kurio galiojimo laikas yra nepasibaigęs, jei su juo nesaugoma higiena. Jei naudosite pirštus, yra didelė bakterijų kaupimosi tikimybė, ypač kreminiai skaistalai.
4. Lūpų dažai, lūpų blizgesys, veido milteliai: apie 24 mėn
Visi šie makiažo produktai išlaiko 24 mėnesius. Visada nepamirškite sandariai uždaryti dangčių, kad nesikauptų oras. Laikykite juos atokiau nuo ekstremalių karštų temperatūrų ir nuo jų galite sulaukti gerų dvejų metų.
5. Lūpų pieštukas ir akių kontūras: 24 mėnesiai
Lūpų ir akių pieštukai tarnauja gerą laiką. Jei jie yra pieštukų rūšys ir juos reikia galąsti, tada yra mažesnė bakterijų kaupimosi tikimybė. Ištraukiami akių ir lūpų pieštukai gali trukti gerus 24 mėnesius.
6. Akių šešėliai: 24 mėnesių miltelių šešėliai ir 12–18 mėnesių kreminiai akių šešėliai.
Miltelių akių šešėliai, kaip ir pudros skaistalų mišiniai, išlieka šiek tiek daugiau nei kreminės formulės, nes juose yra mažiau vandens. Kreminės formulės akių šešėliai gali pasibaigti greičiau, jei su jais elgiamasi nesilaikant higienos. Taigi, jei naudojate pirštus, yra didelė bakterijų kaupimosi tikimybė. Pudrinės akių šešėliai išliks geros 24 mėnesius, o kremai - 12-18 mėnesių.
7. Pagrindas: nuo 12 iki 18 mėnesių
Skysti, kreminiai ir lazdelių pagrindai išlieka gerus 12–18 mėnesių nuo naudojimo datos. Jei pamatai neturi aliejaus, pamatus turėtumėte išmesti po 12 mėnesių. Naftos pagrindu pagamintas pagrindas tarnauja šiek tiek ilgiau nei neriebus, tačiau jis išlieka geras apie 18 mėnesių. Jei formulė pagaminta iš mineralinių ingredientų, jų galiojimo laikas pasibaigia nurodytu ant pakuotės, nes joje yra visų gerų ingredientų, kurie lengvai nesugenda. Bet jūs turėtumėte prisiminti, kad nors jie nėra lengvai sugadinami, naudojant nešvarius šepečius ar pirštus bakterijos gali būti pernešamos. Geriausia mineralinius pamatus išmesti per metus iki 18 mėnesių.
Laikykitės visų šių rekomendacijų, kad būtumėte gražūs ir saugūs. Visada nepamirškite išmesti gaminių dar prieš šiuos gyvenimo laikotarpius, jei pastebite per daug džiūvimo, spalvos pasikeitimo, grybelio ar kvapo. Geriausia ant produkto užrašyti pirmojo naudojimo datą, kad būtų galima lengvai patikrinti galiojimo datą.
Tikimės, kad šios gairės padės išlikti saugiems. Įpraskite patikrinti savo produktus prieš dėdami juos ant veido.
Ar šis straipsnis buvo naudingas? Kada meti makiažą? Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.