Turinys:
- Kas atsitinka, kai turite nepakankamą svorį?
- Kaip joga padeda priaugti svorio?
- Joga svorio augimui
- 1. Bhujangasana (variacija)
- 2. Vajrasana
- 3. Pavanamuktasana
- 4. Matsyasana
- 5. Sarvangasana
- 6. Šavasana
Joga yra tokia neįtikėtina treniruotė, kad joje galima išspręsti beveik visas su sveikata susijusias problemas. Nors didžioji pasaulio dalis yra pamišusi dėl svorio metimo, yra keletas šių ypatingų, turinčių problemų dėl svorio augimo. Jie gali valgyti ir sėdėti kaip sofos bulvės, bet atrodo, kad jie niekada netampa riebalais. Tie, kurie nori sulieknėti, gali pasakyti: „O! Kaip pasisekė! “ Tačiau iš tikrųjų tie, kurie turi per mažą svorį, turi savo pavojų, kaip ir antsvoris.
Kas atsitinka, kai turite nepakankamą svorį?
Prieš einant į tai, kas vyksta, kai turite per mažą svorį, svarbu suprasti, ar jūs kvalifikuojate kaip nepakankamą svorį. Jei jūsų KMI yra mažesnis nei 18,5, laikoma, kad esate per mažas.
Nors kai kuriems žmonėms genetinis svoris gali būti nepakankamas, kiti tikriausiai yra ženklu, nes negauna reikalingų maistinių medžiagų, kad išliktų sveikatos rožine. Dėl nepakankamo vartojimo ar netinkamo pasisavinimo šios maistinės medžiagos nepasiekia ten, kur turėtų. Jūsų imuninė sistema pasiekia smūgį. Jums bus sunku kovoti su infekcijomis ir ligomis. Po operacijos ar traumos jums bus ypač sunku pasveikti, jei nėra pakankamo maistinių medžiagų kiekio audiniams atstatyti ar atkurti. Taip pat būsite labiau linkę į gripą ir plaučių uždegimą.
Buvimas itin lieknas taip pat gali turėti įtakos mėnesinėms. Jie taps netaisyklingi arba visiškai sustos. Tai reiškia, kad yra nepastovi hormonų ir mažesnio estrogeno gamyba, padedanti palaikyti sveiką kaulų masę.
Jei dieta negauna pakankamai kalorijų, tai gali sukelti jūsų inkstų, širdies ir kraujagyslių, virškinimo, endokrininės ir centrinės nervų sistemos. Maistinių medžiagų padidėjimas ne tik maitins šias svarbias jūsų kūno sistemas, bet ir pagerins jūsų odos ir plaukų kokybę, kuri nukentės kitaip.
Kai turite per mažą svorį, būsite linkęs jaustis vangus ir pavargęs. Galbūt negalėsite pasivaikščioti sode. Turėsite mažesnę ištvermę, taip pat galite pastebėti, kad kenčia jūsų savivertė.
Teisingai priaugęs svorio atrodysite ir jausitės energingesnis.
Kaip joga padeda priaugti svorio?
Joga sprendžia tokias problemas kaip prasta medžiagų apykaita, stresas, apetito stoka ir virškinimo problemos. Nors tai padeda įveikti šias problemas, ji taip pat stabilizuoja svorį ir užtikrina, kad pasieksite reikiamus svorio tikslus. Joga pagerina deguonies ir kraujo cirkuliaciją, ir tai padeda pagerinti maistinių medžiagų absorbciją. Tai stiprina raumenis ir leidžia tapti tvirti ir lankstūs. Tai taip pat pagerina jūsų ištvermę.
Būtina pažymėti, kad joga daugiausia skirta jūsų medžiagų apykaitai reguliuoti. Todėl neturite atsisakyti šių asanų, jei bandote numesti svorio. Jie dirba abiem. Privalote įsitikinti, kad priaugate svorio per jogą vadovaujant kvalifikuotam treneriui. Be to, jūs turite paremti šiuos pratimus naudodami maistines medžiagas.
Joga svorio augimui
- Bhujangasana
- Vajrasana
- Pavanamuktasana
- Matsyasana
- Sarvangasana
- Šavasana
1. Bhujangasana (variacija)
Vaizdas: „Shutterstock“
Be to, žinomas kaip - kobros poza
Privalumai - „Bhujangasana“ veikia virškinimo sistemos užpakalinę ir priekinę dalis, taip pagerindamas apetitą, reguliuodamas medžiagų apykaitą ir pašalindamas užsikimšimus. Taip pat stimuliuojama reprodukcinė sistema. Kai ištempiate ir atveriate širdį, pagerėja kvėpavimas. Geresnė kraujotaka ir maistinių medžiagų pasisavinimas.
Kaip tai padaryti - atsigulkite ant pilvo, ištiestos kojos ir kojos žemyn. Padėkite alkūnes šalia savęs. Tada pakelkite krūtinę, uždėdami kūno svorį ne tik ant alkūnių, bet ir ant visų dilbių. Įkvėpkite giliai ir stipriai iškvėpkite
Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spustelėkite čia: Bhujangasana
Atgal į TOC
2. Vajrasana
Vaizdas: „Shutterstock“
Taip pat žinomas kaip - deimantų poza, perkūno poza
Privalumai - ši asana yra vienintelė, kurią galima praktikuoti iškart po valgio. Jis veikia virškinimo sistemą ir padeda išlaikyti medžiagų apykaitą. Ši asana ramina protą ir veikia kiekvieną sritį, kuriai reikia dėmesio.
Kaip tai padaryti - sėdėdami ant grindų, padėkite šlaunis ant blauzdos raumenų. Susitelkite ir kvėpuokite. Bus protinga uždėti jogos kilimėlį ar jogos antklodes po blauzdikais, kad šioje pozoje būtų galima praleisti kelias minutes be didelio nepatogumo.
Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spustelėkite čia: Vajrasana
Atgal į TOC
3. Pavanamuktasana
Vaizdas: „Shutterstock“
Taip pat žinomas kaip - vėją malšinanti poza
Privalumai - ši asana taip pat veikia virškinimo sistemą, taip stimuliuodama ir reguliuodama ją. Tai ramina pernelyg aktyvią medžiagų apykaitą ir sukuria draugišką atmosferą, kad organizmas geriau įsisavintų maistines medžiagas.
Kaip tai padaryti - atsigulkite ant grindų nugara ant žemės. Sulenkite kelius ir apkabink juos. Pakelkite galvą nuo grindų ir įkiškite nosį tarp kelių. Giliai kvėpuodami palaikykite pozą kelias sekundes, tada atleiskite.
Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spustelėkite čia: Pawanmuktasana
Atgal į TOC
4. Matsyasana
Vaizdas: „Shutterstock“
Be to, žinomas kaip - žuvies poza
Privalumai - „Matsyasana“ yra labai naudinga jogos poza norint priaugti svorio. Jis veikia daugelį sistemų kartu, įskaitant skydliaukę. Jis reguliuoja per didelę skydliaukės veiklą, kuri taip pat gali sumažinti svorį. Tai stiprina virškinimo, kraujotakos, reprodukcinę ir širdies bei kraujagyslių sistemas. Pagerėja medžiagų apykaita ir maistinių medžiagų pasisavinimas, o visi svorio metimo klausimai (dėl skydliaukės problemų) laikui bėgant sprendžiami ir išgydomi.
Kaip tai padaryti - atsigulk ant nugaros ir tada sukryžiuok kojas į Padmasaną. Švelniai lenkite nugarą taip, kad galva atsiremtų į karūną. Pajuskite kreivę viršutinėje nugaros dalyje ir kakle. Palaikykite kelias sekundes ir atleiskite.
Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spustelėkite čia: „Matsyasana“
Atgal į TOC
5. Sarvangasana
Vaizdas: „Shutterstock“
Taip pat žinomas kaip - palaikomas pečių stovas
Privalumai - pečių atrama pirmiausia padeda pagerinti kraujo ir deguonies apytaką. Ši asana yra inversija, todėl nepasiekiamose vietose pasiekia naują kraujo kiekį, kuris suteikia jiems maistinių medžiagų. Visi energijos blokai išvalomi ir kūnas sustiprinamas.
Kaip tai padaryti - atsigulkite į Šavasaną. Pakelkite kojas į viršų, kai delnais palaikote klubus. Perkelkite kūno svorį ant pečių ir pakelkite viršutinę kūno dalį, nes galva ir viršutinė nugaros dalis lieka ant grindų. Palaikykite kelias sekundes ir atleiskite.
Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spustelėkite čia: Sarvangasana
Atgal į TOC
6. Šavasana
Vaizdas: „Shutterstock“
Be to, žinomas kaip - lavono poza
Privalumai - ši asana visiškai atpalaiduoja kūną ir leidžia jam pasinaudoti treniruotės nauda. Būtent šiuo metu pagerėja maistinių medžiagų absorbcija. Kūnas yra visiškai išgydytas.
Kaip tai padaryti - atsigulkite į Šavasaną. Pakelkite kojas į viršų, kai delnais palaikote klubus. Perkelkite kūno svorį ant pečių ir pakelkite viršutinę kūno dalį, nes galva ir viršutinė nugaros dalis lieka ant grindų. Palaikykite kelias minutes ir atleiskite. Gimdos kaklelio srityje bus saugiau, jei kaklas ir pečiai bus palaikomi ant plačių jogos antklodžių.
Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spustelėkite čia: Shavasana
Atgal į TOC
Tai tik šešios asanos, tačiau yra daug daugiau, kurios padės pasiekti idealų svorio tikslą. Pasinerkite į jogos pasaulį ir pakvieskite geros sveikatos bei laimės. Ar kada pagalvojai