Turinys:
- Kas yra „Konjac“ kempinė?
- Kodėl veikia „Konjac“ kempinė?
- Kaip naudoti „Konjac“ kempinę
- Kaip prižiūrėti „Konjac“ kempinę
- Eksperto atsakymai į skaitytojų klausimus
Ar jūs užminėte keistai atrodančią kempinę Ulta ar Sephora praėjimuose ir pagalvojote, kas tai yra? Ar jis taip pat pasirodė jūsų „Insta“ sklaidos kanale? Jei taip, atrodo, kad susidūrėte su „ Konjac Sponge“.
Grožio tinklaraštininkai visame pasaulyje jį pasiėmė. Ir vieną kartą, tai nėra atsitiktinė mada, kurią grožio pramonė bando nustumti mums į gerklę. Ši 100 metų senumo odos priežiūros priemonė yra ekologiška ir natūrali, ji pakeis veido valymo būdą. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte viską apie šią stebuklingą kempinę!
Kas yra „Konjac“ kempinė?
Konjac kempinė yra kūną ir veidą valanti kempinė, pagaminta iš Konnyaku augalo šaknų. Šis augalas yra kilęs iš Azijos žemyno ir dažniausiai randamas Japonijoje. Tiesą sakant, konjac pluoštai egzistuoja daugiau nei 100 metų. Šios skaidulos yra visiškai organiškos ir tinka visiems odos tipams.
Kai kurios konjac kempinės gaminamos iš dramblių jamo, dauguma jų gaminamos iš konjac augalo. „Konjac“ milteliai sumaišomi su kalcio hidroksidu, kaitinami, užšaldomi ir džiovinami, kad gautųsi į kempinę panaši medžiaga. Ši kempinė gali būti formuojama įvairiomis formomis. Mažos kempinės skirtos veidui, o didžiosios - kūnui.
Turbūt įdomu, kuo ypatinga paprasta augalinė kempinė? Nustebsite sužinoję apie visus puikius dalykus, kuriuos tai daro jūsų odai. Peržiūrėkite kitą skyrių, kad sužinotumėte daugiau!
Kodėl veikia „Konjac“ kempinė?
- „Konjac“ yra gausu vitaminų A, B, C, D ir E, baltymų, mineralų, antioksidantų ir nepakeičiamų riebalų rūgščių, naudingų jūsų odai. Jis taip pat yra visiškai ekologiškas ir neturi jokių sintetinių ingredientų.
- Kempinės tekstūra yra minkšta, bet šiurkšti, todėl puikiai tinka kasdieniniam šveitimui. Šarminė kempinės savybė padeda palaikyti jūsų odos pH pusiausvyrą.
- „Konjac“ kempinėse yra ingredientų, tokių kaip aktyvuota anglis, raudonas molis ir žalioji arbata, kurie yra labai naudingi jūsų odai.
- Skirtingiems odos tipams yra įvairių rūšių konjac kempinės.
- „Konjac“ yra ypač švelnus, todėl tinka visų tipų odai. Tai padeda išvalyti bakterijas nuo viršutinio spuoguotos odos sluoksnio. Jis švelniai nušveičia jautrią odą, nesukeldamas paraudimo. Tai taip pat padeda sumažinti sausus odos pleistrus.
Ar tai skamba per gerai, kad būtų tiesa? Užtikrinu, kad taip nėra! Pažiūrėkime, kaip galite naudoti konjac kempinę, kad gautumėte nuostabią odą.
Kaip naudoti „Konjac“ kempinę
- Prieš naudodami konjac kempinę, pamirkykite maždaug 10–15 minučių dubenyje su vandeniu. Tai suminkštins kempinę. Prieš pradėdami naudoti, išspauskite vandens perteklių.
- Nesvarbu, ar naudosite veidą, ar kūną, nepamirškite kurį laiką pamirkyti vandenyje.
- Naudokite veido šveitimo priemonę kartu su konjac kempine ir nušveiskite veidą sukamaisiais judesiais. Tai puikus būdas švelniai pašalinti negyvas odos ląsteles.
- Taip pat galite naudoti „konjac“ kempinę su veido prausikliu. Paimkite cento dydžio veido prausiklį ir išplakite jį ant veido. Tada minutę pamasažuokite veidą kempine, prieš nuplaunant veido prausiklį. Toliau naudokite dažų ir drėkiklio.
- Kefą pakeiskite konjac kempine, kad nuplautumėte ir pamasažuotumėte savo kūną. Tai pašalina įdegį, pagerina kraujotaką, sumažina sausumą ir pleiskanojimą bei suminkština odą.
- Galite sumažinti ją ant kelių ir alkūnių, kad sumažintumėte peleningumą.
Taip, „konjac“ kempinės gali visiškai pakeisti jūsų odos priežiūros rutiną (ir odą!). Bet, norėdami iš jų kuo geriau pasinaudoti, turite gerai jais rūpintis. Štai kaip galite pasirūpinti savo konjac kempine.
Kaip prižiūrėti „Konjac“ kempinę
„Shutterstock“
- Po kiekvieno naudojimo konjac kempinę nuplaukite vandeniu ir leiskite jai išdžiūti vėsioje vietoje.
- Kempinę kartą per savaitę pamirkykite karštame vandenyje, kad ją gerai nuvalytumėte.
- Konjac kempinė pradeda skaidytis ir prarasti formą maždaug po 6-7 savaičių. Iš jo taip pat negalėsite išspausti vandens. Todėl pakeiskite jį per šį laikotarpį.
- Naudotas konjac kempines galite kompostuoti, nes jos yra biologiškai skaidžios.
Pradėję naudoti „konjac“ kempinę, daugiau niekada neatsigręšite į jokius kitus valomuosius šepetėlius ar plaušines. Tai bus puikus jūsų kosmetikos spintelės priedas, nemokant bombos. Jei vis dar turite klausimų, palikite pranešimą toliau pateiktame komentarų skyriuje ir mes susisieksime su jumis!
Eksperto atsakymai į skaitytojų klausimus
Kaip dezinfekuoti konjac kempinę?
„Konjac“ kempinę galite dezinfekuoti trimis būdais:
- Išmušus visą muilą, įdėkite jį į užtrauktuką ir laikykite šaldytuve.
- Kempinę kelioms minutėms pamirkykite karštame (ne verdančiame) vandenyje ir palikite išdžiūti.
- Taip pat galite įdėti kempinę į stiklinį dubenį, kuriame pilna vandens, ir 30 sekundžių mikrobangų krosnelėje.
Ar galima konjac kempines šveisti?
Taip! Tiesą sakant, konjac kempinė yra žinoma dėl švelnių šveitimo savybių ir išvalančių visas negyvas odos ląsteles, susikaupusias ant jūsų veido.