Turinys:
- Kodėl turėtume sportuoti rytais?
- Ką turėtų sudaryti mano treniruotė?
- Širdies
- 1. Eikite pabėgioti ar pasivaikščioti:
- 2. Dviračių sportas:
- 3.
- 6. Surya Namaskar:
- 7. Tempimo pratimai:
- 8. Pranajama:
- 9. Kapalbhati Pranayama:
- Patarimai:
Ar žinote, kad geriausia sportuoti ryte? Geriausias dalykas, kurį galite pridėti prie savo treniruotės režimo, yra AM treniruotė. Užimtas, minutės po minutės gyvenimas, kurį dabar gyvename, tiesiog sujaukė visą mūsų natūralią sistemą. Treniruotės visada buvo skirtos rytams. Ajurvedos dinčarja (kurią siūlau visoms gražioms panelėms įtraukti į savo gyvenimą; patikėk, kad tai daro stebuklus!) Vyayama (mankšta) iš karto po valymo juslėmis.
Kodėl turėtume sportuoti rytais?
- Tai saugo mūsų kūną.
- Tai padeda pašalinti toksinus iš organizmo, kurie susikaupė ir susikaupė per naktį.
- Tai atjaunina ir įkrauna mūsų kūną, paruošdamas jį maksimaliam darbui.
- Tyrimai rodo, kad žmonės, kurie sportuoja ryte, sudegina didesnį riebalų kiekį.
- Mankšta ryte padidina mūsų pagrindinę temperatūrą likusiai dienai. Tai reiškia, kad jūs ne tik deginate riebalus treniruotės metu, bet ir visą dieną.
- Kai ką nors darome anksti dieną, mes labiau linkę būti nuoseklūs dėl to, nes tarp mūsų ir mūsų fitneso tikslų nieko negali atsirasti. Ar ne?
Ką turėtų sudaryti mano treniruotė?
Jūsų rytinė treniruotė, norint numesti svorio, gali būti bet kokia, pradedant bėgimu ir baigiant plaukimu, šokiais, praleidimais, HIIT, bėgiojimu, vaikščiojimu ir viskuo! Viskas apie tai, kaip jaučiatės tinkama mergina, ką jaučiatės tą rytą veikdama. Tačiau norintiems numesti svorio, jūs turite būti šiek tiek labiau susirūpinę dėl to, kas ir kaip sudegins daugiausia kalorijų. Taigi čia yra jūsų AM treniruotės vadovas svorio metimui.
Širdies
Čia pateikiama 10 geriausių kardio pratimų, kuriuos reikia atlikti ryte, o tai savo ruožtu padės numesti svorį, kad būtų sveikas ir tinkamas kūnas.
1. Eikite pabėgioti ar pasivaikščioti:
Vaizdas: „Shutterstock“
Nors galite bėgti ant bėgimo takelio, pabandykite išeiti į lauką, nes grynas oras be taršos teikia gerų dalykų jūsų širdžiai, plaučiams ir protui. Tai padeda užmegzti ryšį su gamta.
2. Dviračių sportas:
Tai dar vienas kardio pratimas kalorijoms deginti. Važiavimas dviračiu padeda ne tik deginti kalorijas, bet ir suteikia veiksmingą ištvermės treniruotę tiems kojų raumenims. Nors bėgimas daugiausia veikia jūsų blauzdos raumenis ir blauzdikaulius, dviračių sportas tinka šlaunims. Galite keisti savo greitį nuo įprasto iki visiško. Tai padeda ugdyti ištvermę. Geriausia važiuoti dviračiu ryte, kad būtų išvengta eismo.
3.
Žinomas faktas, kad geriausias ir tinkamiausias laikas jogos asanoms daryti yra ryte, geriausia prieš saulėtekį arba jo metu. Tai visada turėtų būti daroma nevalgius. Jogos praktikavimas ne tik išoriškai tonizuoja kūną, bet ir padeda išgydyti bei sustiprinti vidaus organus.
6. Surya Namaskar:
Vaizdas: „Shutterstock“
Viena Surya Namaskar sudegina apie 13,91 kaloriją. Jei praktikuojate „Surya Namaskar“ 30 minučių ryte ir baigiate maždaug 15 raundų, sudeginate beveik 278–280 kalorijų. Tai yra daugiau nei tai, ką paprastai gali sudegti per 1 valandos kardio treniruotę. Kadangi yra daug „Surya Namaskar“ versijų, tinkančių jūsų fiziniam pajėgumui, išsirinkite sau. Surya Namaskar siūloma atlikti saulėtekio metu. Tai ne tik kalorijų deginimas, bet ir bendra žmogaus savijauta. Pabandykite užpildyti kuo daugiau „Surya Namaskar“. Neperkraukite savęs vienu ypu. Pradėkite nuo 6 arba 8 SN ir nuolat didinkite skaičių, kai jums bus patogu.
7. Tempimo pratimai:
Vaizdas: „Shutterstock“
Tempimo pratimai yra būtina jūsų kasdienybė. Net savo poilsio dienomis išbandykite keletą gražių tempimo pratimų. Tyrimai rodo, kad per naktį baltymai kaupiasi sąnariuose. Svarbu ištempti raumenis ir dirbti su sąnariais, kad išvengtumėte tokių ligų kaip artritas. Be to, šie tempimo pratimai tonizuoja jūsų raumenis. Svarbu pridėti tonizuojančią treniruočių režimą. Sudeginus kalorijas, reikia viską sušvelninti. „Yogasanas“, pavyzdžiui, „Downward-Dog“, „Cobra“, „Virasana“ variacijos ir „Cat-stretch“, derina tonizavimą ir tempimą.
8. Pranajama:
Jau seniai jogos guru Baba Ramdevas išpopuliarino Pranajamą tarp masių, ir tai vis dar pamišimas. „Pranajama“ turi galią išlaikyti jus tinkamą ir jauną. Tai irgi reikia praktikuoti nevalgius.
9. Kapalbhati Pranayama:
Vaizdas: „Shutterstock“
Tai yra vienas vaistas nuo visko ir paprasčiausias būdas kovoti su visų rūšių ligomis. Tai padeda numesti riebalus iš skrandžio srities (taip pat patys užsispyrę riebalai). Jei esate pradedantysis, atlikite šį pratimą 3 minutes ir toliau tęskite iki 10 minučių. Tai yra maksimali Kapalbhati riba. Idealus būdas yra atlikti 700 Kapalbhati skaičiavimų kiekvieną dieną.
10. Nadi Pranayama arba Anulom-Vilom:
Nadi Pranayama arba Anulom-Vilom yra dar viena įprasta Pranayama, kurią gali atlikti visi, pradedant mažu vaiku ir baigiant jūsų 80 metų močiute. Svarbiausias „Anulom-Vilom“ dalykas yra tai, kad jis padeda reguliuoti kvėpavimą. Kvėpavimo technika yra svarbi atliekant įvairius pratimus, ypač užsiimant kardio ir joga. Tai gali turėti įtakos jūsų svorio kritimui ir tonizavimui. Kvėpavimo pratimai yra svarbi „Anulom-Vilom“ dalis.
Patarimai:
- AM kardio treniruotę gerai atlikti tuščiu skrandžiu. Įsitikinkite, kad nuolat palaikote hidrataciją! Galite naudoti vandenį, užpilto vandens, kokosų vandenį, atsižvelgdami į tai, kas jums atrodo sveika.
- Jei po kardio užsiėmimų atliekate svorio treniruotes, prieš tai būtinai paimkite baltymų, pavyzdžiui, bananą ar migdolus.
- Prieš rytinę treniruotę pabandykite atlikti „Abhyanga“ (savimasažą su aliejumi). Tai ajurvedos ritualas, kuris padeda pašalinti toksinus ir palaiko jūsų kūno drėkinimą visos treniruotės metu.
- Kadangi jūsų grožis yra toks pat svarbus kaip ir jūsų kūno rengyba, įsitikinkite, kad tepate kremą nuo saulės, jei einate lauke bėgti ar važiuoti dviračiu.
Nustatykite savo pavojaus signalus panelei ir įsitraukite į geriausiai!
Nepamirškite komentarų skiltyje pasidalinti savo nuomonėmis ir idėjomis apie rytines mankštas svorio metimui.