Turinys:
- Švino medžio nauda odai
- 1. Odos tonikas
- 2. Galinga „Derma“ medicina
- 3. Plaukų šalinimo galimybė
- Švino medžio nauda plaukams
- 4. Gydo pleiskanas
- Švino medžio nauda sveikatai
- 5. Analgetikas
- 6. Kontraceptinė priemonė
- 7. Kirminų žudikas
- 8. Priešvėžinis agentas
- Švino medžio maistinė vertė
- Atsargumo žodis
Švino medis yra labiau žinomas kaip Ipil-Ipil. Be unikalaus pavadinimo, medis taip pat garsėja dėl daugybės naudos sveikatai. Šis amžinai žaliuojantis augalas yra kilęs iš Pietų Azijos, Australijos, Filipinų ir Ramiojo vandenyno salų.
Laikoma vaistiniu medžiu, įvairios šio medžio dalys naudojamos begalei sveikatos būklių gydyti. Maža to, švino medis taip pat yra gražesnis!
Švino medžio nauda odai
Švino medis veikia kaip natūralus odos tonikas. Žinoma, kad jo lapai ir sėklos gydo įvairius odos sutrikimus. Štai keletas švino medžio pranašumų odai:
1. Odos tonikas
Švino medžio lapuose yra natūralių fermentų, kurie tikrai naudingi mūsų odai. Šie fermentai gali sukelti kolageno susidarymą yra odos ląstelės. Kolagenas yra natūralus odos statybinis elementas. Sumažėjus kolagenui, oda tampa nuobodi, sausa, raukšlėta, dėmėta ir tamsi. Švino medis yra viena saugiausių priemonių sukelti kolageno susidarymą odoje. Tai gali įveikti visus taršos ir senėjimo požymius. Šio medžio lapai veikia kaip tonikas ir maitina bei drėkina odą, padidindami jos blizgesį ir spindesį.
2. Galinga „Derma“ medicina
Žvynelinė yra labai rimta odos liga, kuri, kaip žinoma, išsausina odą. Dėl to oda tampa sausa ir dėmėta. Odoje atsiranda skausmingų, raudonų dėmių. Tai reta odos liga, kurią galima tik kontroliuoti. Jo negalima visiškai išgydyti. Dėl psoriazės sukeltą odos uždegimą gali išlyginti švino medžio sėklos. Žinoma, kad šio medžio sėklos mažina odos uždegimą ir skausmą.
3. Plaukų šalinimo galimybė
Iš švino medžio kamieno išsiskyrusi guma gali būti naudojama kūno plaukams pašalinti. Tai nesukelia jokio šalutinio poveikio odai. Poveikis yra lygi oda, nėra paraudimo ar niežėjimo pojūčių ir sušvelnintas odos atspalvis.
Švino medžio nauda plaukams
Graži oda ir gražūs plaukai - dabar tai mirtinas derinys! Kaip švino medis gali padėti jūsų plaukų priežiūros bėdoms? Išsiaiškinti!
4. Gydo pleiskanas
Švino medis iš tikrųjų nėra žinomas dėl plaukų pranašumų. Tačiau iš švino medžio sėklų išgautas aliejus yra žinomas dėl priešgrybelinių ir antibakterinių savybių. Jį galima pridėti kaip pasirinktą bazinį aliejų ir tepti ant galvos odos, kad būtų galima gydyti plaukų problemas, pavyzdžiui, pleiskanas. Prieš naudodamiesi, pasitarkite su specialistu.
Švino medžio nauda sveikatai
Švino medis yra žinomas dėl savo medicininės vertės ir dirba įvairiais sveikatos klausimais. Pasinerkime, norėdami išsamiai išnagrinėti keletą švino medžio teikiamų privalumų sveikatai.
5. Analgetikas
Švino medžio žievė yra žinomas analgetikas, kurį žmonės (kilę iš Meksikos ir Belizo) naudoja raumenų skausmui malšinti. Manoma, kad švino medžio žievė gali natūraliai slopinti žmonių skausmą. Taip pat žinoma, kad tai palengvina įvairias su menstruacijomis susijusias įprastas problemas. Būdamas nuskausminamuoju, jis taip pat sumažina mėnesinių skausmus.
6. Kontraceptinė priemonė
Iki šiol tai neturi mokslinių faktų ir pagrindo, tačiau švino medžio šaknys jau seniai naudojamos kaip stiprus kontraceptikas. Bet nepriklausykite nuo to vien tik norėdami išvengti nėštumo!
7. Kirminų žudikas
Švino medžio sėklos turi didelę medicininę vertę. Tradicinėje kinų medicinoje kaip kirminus atbaidančios medžiagos yra tinkamai paruoštos nesubrendusios švino medžio sėklos. Grybus ir apvaliuosius kirminus galima lengvai išplauti iš kūno, imant atsargias dešimtis švino medžio virtų sėklų.
8. Priešvėžinis agentas
Iš švinmedžio skrudintų sėklų išgauta kava pasižymi priešvėžinėmis savybėmis. Jis kovoja su laisvaisiais radikalais, esančiais žmogaus organizme. Šie laisvieji radikalai yra pagrindinės ląstelių anomalijos ir vėžio priežastys.
Švino medžio maistinė vertė
Kaip aptarta, nesaugu švino medžio sėklų ar ūglių nuryti. Tačiau medis vis tiek teikia daug maistinių savybių. Švino medžio sėklose yra didelis kiekis kofeino. Švino medžio lapuose taip pat yra daug baltymų šaltinių.
Atsargumo žodis
Švino medžio ūgliai, lapai ir ankštys yra naudojami pagrindinio patiekalo patiekaluose įvairiuose pasaulio kraštuose, tačiau faktas yra tas, kad nėra visiškai saugu juos vartoti. Be abejo, šios švino medžio dalys yra valgomos, tačiau jas reikia vartoti atsargiai. Mimozinas (fermentas, susidaręs švinmedžio ūgliuose) nelaikomas tinkamu tiesiogiai nuryti žmonėms. Niekada nevartokite jų žalių ar pusiau virtų. Valgio gaminimas nužudo toksinį mimozino fermento poveikį ir patiekalas tampa saugus vartoti žmonėms.
Niekada nevartokite jokių vaistų - vaistažolių ar kitokių - be tinkamos medicinos pagalbos. Labai svarbu būti atsargiems kalbant apie mūsų sveikatą. Gamta siūlo daug staigmenų, tiesiog pabandykime ir nesulaukime skaudžios staigmenos!
Ar jūs kada nors naudojate švino medžių lapus ar sėklas? Kokias kitas žoleles vartojai? Pasidalinkite su mumis toliau pateiktame komentarų skyriuje.