Turinys:
- Grožio patarimai jūsų veidui
- I. Grožio patarimai, pagrįsti jūsų odos atspalviu
- Riebi oda
- Sausa oda
- Mišri oda
- II. Grožio patarimai kasdieninei odos priežiūrai
- Valymas
- Šveitimas
- Tonizuojantis
- Drėkinantis
- III. Grožio patarimai švytinčiam ir ryškiam veidui
- Dieta
- Mažiausia saulės ekspozicija
- Nušveiskite
- Pratimas
- Natūralios žievelės
- IV. Grožio patarimai esant dažnoms odos problemoms
- Aknė
- Tamsūs ratai
- Senėjimas
- V. Sezoniniai grožio patarimai veido skaistinimui
- Riebi oda
- Sausa oda
- Mišri oda
- VI. Naminės veido kaukės
- 1. Avokadų kaukė
- 2. Medaus kaukė
- 3. Veido šveitiklis „Papaya“
- 4. Kakavos sviesto drėkiklis
- Veido skaistinimo patarimai iš grožio ekspertų
- Iva
- Sherrie Berry
- Daktaras Halas Simerothas
- Nikitha
- Astrida Lam
- Connie Tai
Kad oda būtų skaistesnė ir gražesnė, turite religiškai laikytis kelių grožio patarimų, kad patobulintumėte odos priežiūros režimą. Šie paprasti triukai pakels jūsų grožio režimą keliomis pakopomis ir pridės dar nematytą švytėjimą jūsų veide.
Mes ištyrėme ir surenkame geriausius grožio patarimus jūsų odai. Pažiūrėk.
Grožio patarimai jūsų veidui
I. Grožio patarimai pagal jūsų odos atspalvį
II. Grožio patarimai kasdieninei odos priežiūrai
. Grožio patarimai švytinčiam ir ryškiam veidui
IV. Grožio patarimai dažnioms odos problemoms spręsti
V. Sezoniniai grožio patarimai veido skaistinimui
VI. Naminės veido kaukės
I. Grožio patarimai, pagrįsti jūsų odos atspalviu
„Shutterstock“
Skirtingi odos tipai turi skirtingus poreikius ir problemas. Svarbu nustatyti savo odos tipą ir atitinkamai juo rūpintis.
Riebi oda
Tai yra labiausiai varginantis odos tipas. Bėdų yra nesuskaičiuojama daugybė, tačiau išlaikius šį odos tipą, gali pasireikšti tam tikras spindesys, kurio neturi kiti odos tipai.
Bendros problemos: Dažniausios problemos yra padidėjusios matomos poros ir nuobodus išvaizda dėl per didelės aliejaus gamybos. Tai savo ruožtu suteikia blizgų ir riebų blizgesį. Dažni spuogai ir dėmės, inkštirai, inkštirai ir tamsios dėmės taip pat yra viena iš dažniausių riebios odos problemų.
Paprasti patarimai: laikykitės sveikos mitybos. Valgykite daug žalių daržovių ir vaisių, venkite riebaus ir greito maisto. Visada laikykite veidą švarų. Tai padeda išvengti per didelio riebumo ir spuogų.
Sausa oda
Dažniausios bėdos: Sausa oda paprastai atrodo smulkios struktūros ir nuobodu, tačiau, atidžiau pažvelgus, odoje gali būti pleiskanojanti ar granuliuota oda, ypač aplink burnos, akių ir kaktos kampus. Jei to nepaisysite, tai gali sukelti raukšlių.
Paprasti patarimai: Nenaudokite karšto vandens prausdamiesi po dušu.
Niekada neišeikite iš dušo netepdami drėkiklio. Po dušo paglostykite odą ir visada naudokite minkštą rankšluostį.
Mišri oda
Tuo mes kenčiame nuo abiejų odos tipų gerųjų ir blogųjų savybių! Mišriai odai būdingos riebios odos savybės, tokios kaip didelės poros, pastovus blizgesys ir lūžiai, ypač T zonoje, - kaktos, nosies ir smakro sritis bei sausa oda, ty niežėjimas, pleiskanojimas ir paraudimas. skruostus.
Dažniausios bėdos : susidursite su abiejų odos tipų bėdomis, priklausomai nuo klimato sąlygų ir nuo to, kuris odos tipas yra labiau dominuojantis jūsų veide.
Paprasti patarimai: Jei turite riebios odos tipą, tai jūsų hormonai daro didelę įtaką tam, ar jūs baigsite mišria oda. Štai keletas labai pagrindinių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad jūsų oda atrodytų ir jaustųsi geriau.
Veidas visada turi būti švarus. Ieškokite tobulo drėkiklio odai. Žmonės, turintys tokio tipo odą, niekada negali būti vienodi, nes visada bus riebumo ir sausumo laipsnių skirtumų. Ir radę, nesikeiskite!
Naudokite atitinkamą kiekį drėkinamojo kremo, atsižvelgiant į jūsų odos reakciją į klimato sąlygas. Per didelis drėkinimas sukels problemų su aliejumi, o mažiau - su sausa zona.
Atgal į TOC
II. Grožio patarimai kasdieninei odos priežiūrai
„Shutterstock“
Nesvarbu, koks jūsų odos tipas, nepaprastai svarbu įsitikinti, kad oda yra švari. Čia atsiranda jūsų odos priežiūros rutina. Būtina išvalyti nešvarumų ir nešvarumų odą, pašalinti negyvas odos ląsteles ir įsitikinti, kad nepaliksite porų atviros, kad kauptųsi daugiau nešvarumų. Ši procedūra apima valymą, šveitimą / šveitimą, tonizavimą ir drėkinimą.
Štai keletas grožio patarimų ir natūralių grožio produktų, kuriuos galima naudoti atskirai arba kartu.
Valymas
Mūsų oda patenka į dulkes, dūmus ir taršą, dėl ko išsausėja, išnyksta ir dar daugiau, todėl oda iš esmės būna negyva. Valymas užtikrina odos švytėjimą. Tik tinkamai valant odą, jūsų oda lengvai priims įvairius produktus, pvz., Drėkintuvus ir veido kaukes.
Šveitimas
Tiesiog reguliarus valymas ir drėkinimas neduos jokios magijos odai, nebent laikas nuo laiko pašalinsite negyvas odos ląsteles. Norint visiškai pašalinti senesnę negyvą odą, reikia reguliariai šveisti, kad oda būtų labai lygi ir gaivi. Šveitimas kartą per savaitę yra būtinas. Jei jūsų odos tipas reikalauja daugiau, kaip reikalauja riebi oda, darykite tai tiek kartų, kiek reikia - bet nepersistenkite!
Tonizuojantis
Tai labai dažnai užduodamas klausimas - „Ar tikrai svarbu tonizuoti, kai aš iš tikrųjų reguliariai valau ir drėkinu odą?“ Taip! Tonizavimas yra svarbus valymo proceso elementas. Geras dažiklis pašalins visus likusius aliejaus, nešvarumų ir šiukšlių gabalėlius, kuriuos paliko valiklis. Dar svarbiau, kad tonikas padės nuraminti, maitinti ir drėkinti odą, tuo pačiu atstatant jos pH balansą.
Drėkinantis
Kad ir koks būtų jūsų odos tipas, tai neturėtų trukdyti reguliariai drėkinti odą. Drėkinamasis vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį odos priežiūroje - jis palaiko jūsų odą hidratuotą ir apsaugo ją nuo paraudimo ar pleiskanojimo. Tai taip pat padeda išvengti ankstyvų senėjimo požymių. Jei turite riebią odą, tai nereiškia, kad jūsų oda maitina pakankamai. Tai labai paplitusi klaidinga nuomonė. Pasirinkite gerą drėkinamąjį kremą gelio pagrindu ir reguliariai jį naudokite.
Atgal į TOC
III. Grožio patarimai švytinčiam ir ryškiam veidui
„Shutterstock“
Jūs negalite pakeisti odos spalvos, su kuria gimėte. Bet, vadovaudamiesi šiais patarimais, visada galite padaryti jį labiau žvilgantį ir jaunatviškai atrodantį.
Dieta
Vitamino C vartojimas sulčių, pavyzdžiui, apelsinų sulčių / mausambio sulčių, ar net puodelio vandens pavidalu ryte su 1 arbatiniu šaukšteliu išspaustos kalkės ar citrinos ir puse arbatinio šaukštelio medaus yra puikus būdas pradėti savo dieną.
Vitaminas A turėtų būti svarbi jūsų dietos dalis. Norėdami patempti odą ir paryškinti veido spalvą, į savo racioną turite įtraukti neriebų pieną, kiaušinių trynius ir žuvis su lukštais. Taip pat turėtumėte turėti maisto produktų, tokių kaip morkos, arbūzai ir prinokusi papaja, kurie yra spalvoti maisto produktai. Jose esantis beta karotinas privers jūsų odą spindėti.
Geriamam ir be toksinų organizmui būtina išgerti 8–10 stiklinių vandens.
Mažiausia saulės ekspozicija
Apribokite saulės buvimą. Kai lauke per saulėta, dėvėkite kepurę ar skrybėlę arba pasiimkite skėtį. Prieš žengdami į saulę bent 20 minučių tepkite UVA ir UVB apsaugos nuo saulės priemones.
Nušveiskite
Šveiskite visą kūną natūraliu šveitikliu arba cukraus ir medaus mišiniu, jis veikia tikrai gerai. Sumalkite cukrų ir pamasažuokite, kol jis ištirps. Kasdienis šveitimas nebūtinai turi būti energingas ar ilgą laiką. Pakanka vos 3–5 minučių.
Kartais (bent kartą per mėnesį) pasamdykite ką nors arba paprašykite žmogaus, kuris jums patogus, šveisti kūną ricinos aliejumi arba alyvuogių aliejaus ir riebalų cukraus granulėmis (ne granuliuotomis, kurias naudojate kasdien).
Pratimas
Aktyvaus gyvenimo būdo neturintiems žmonėms, pavyzdžiui, namų šeimininkams, rekomenduojama reguliariai mankštintis.
Natūralios žievelės
Verčiau rinkitės natūralias nulupamas kaukes, o ne chemines. Taip pat galite naudoti baliklį, jei tai tinka jūsų odai. Šiomis dienomis rinkoje yra daugybė švelnių baliklių. Investuokite į gerą prekės ženklą. Mums labiau patinka „Dabur Oxybleach“, kuris tiekiamas su balinamaisiais kremais prieš ir po balinimo.
Šie naminiai grožio patarimai, skirti veido skaistinimui, neabejotinai turėtų padėti jums suteikti jūsų odai švytėjimo.
Atgal į TOC
IV. Grožio patarimai esant dažnoms odos problemoms
„Shutterstock“
Aknė
Spuogų dėmių uždegimas gali per daug stimuliuoti odos pigmentus gaminančias ląsteles ir sukelti per daug melanino. Kai dėmės išvalomos, jos dažnai palieka mažus, tamsius dėmelius ant odos, vadinamus po uždegiminės hiperpigmentacijos.
Dėl didesnio melanino kiekio tamsesnėse odos spalvose žmonės su tamsia oda yra ypač jautrūs odos spuogų atsiradimui po spuogų. Nors šios tamsios dėmės ilgainiui išnyksta pačios, galima imtis kelių priemonių, kurios padėtų pagreitinti procesą.
Kovai su spuogais užtepkite multani mitti ir rožių vandens kaukę.
Tamsūs ratai
Pūstos akys, lydimos tamsių ratilų, yra blogos sveikatos ar ypatingo miego trūkumo rodiklis. Tačiau kartais tai gali sukelti netgi tokie papildomi veiksniai kaip dehidratacija ir alergijos. Tai vis labiau paplitusi, kai žmogus sensta. Tačiau neretai tai pastebima net ir jaunesniems žmonėms, kai jie nepakankamai ilsisi arba turi netinkamą mitybą. Tokie įpročiai kaip rūkymas ir per didelis gėrimas tik dar labiau pablogina situaciją!
Švelniai patrinkite žalią bulvę po akimis, kad pašviesintumėte tamsius ratilus.
Senėjimas
Visi sensta, o su amžiumi oda praranda elastingumą ir palieka tas ryškias raukšles, kurios atiduoda jūsų amžių. Bet kiekvieną kartą mes visi susiduriame su žmonėmis, kurie tiesiog neatrodo savo amžiaus. Įdomu, kokia yra jų paslaptis? Tai labai paprasta.
Laikykitės geros dietos ir būkite tinkami. Venkite tokių įpročių kaip rūkymas, nes jie prisideda prie nuobodžios, sausos ir sendintos odos. Reguliariai darykite jogą, medituokite ir tepkite purvo kaukes.
Atgal į TOC
V. Sezoniniai grožio patarimai veido skaistinimui
„Shutterstock“
Jau nenuostabu, kad sezoniniai pokyčiai daro įtaką mūsų odai įvairiai, viskas priklauso nuo mūsų odos tipo. Taigi, pereikime tai pagal odos tipą.
Riebi oda
Riebios odos tipo žmonės labai ilgai gyveno su viena klaidinga nuomone. Tai yra riebi oda, kurios nereikia drėkinti. Kas jums tai pasakė, yra neteisinga. Tai, kad oda sukuria riebalų perteklių, dar nereiškia, kad ji pakankamai maitinama. Visada įsitikinkite, kad drėkinate pagal poreikį, ypač žiemą, nes tada oda linkusi sausėti. Norėdami gauti geresnių rezultatų, naudokite gelio pagrindo drėkinamąjį kremą.
Riebi oda yra purvo magnetas, o prakaito pridėjimas prie lygties vasaromis tik palengvina infekcijų įsitvirtinimą. Taigi, reguliariai valykite ir tonizuokite. Tai užtikrins, kad nešvarumai bus pašalinti ir poros bus uždarytos.
Sausa oda
Svarbiausia šio tipo odai yra drėkinimas. Pagal numatytuosius nustatymus jūsų oda yra sausa, o sausumas ore gali tik pabloginti situaciją. Taigi įsitikinkite, kad visus sezonus po ranka turite tą mėgstamiausio drėkinamojo kremo buteliuką ir išlaikykite odą hidratuotą.
Mišri oda
Kadangi mišri oda patiria abiejų tipų bėdų, svarbiausia yra išlaikyti odą švarią, uždarytas poras ir drėkinamą. Tai yra reikalavimai abiem odos tipams. Taigi viskas yra tinkamo balanso paieška.
Tiek daug metų praleidę ignoruodami šimtmečių senelių žinias iš savo protėvių, mes pagaliau pripažinome, kad kai kurias efektyviausias priemones kada nors sugalvojome iš savo kiemo! Taigi, čia yra keletas paprasčiausių ir efektyviausių veido kaukių.
Atgal į TOC
VI. Naminės veido kaukės
„Shutterstock“
Naminės veido kaukės yra geriausias sprendimas, suteikiantis gyvybei daugiau spindesio ir žaizdos.
1. Avokadų kaukė
Išgriebkite avokadą ir sutrinkite. Sumaišykite su vienu šaukštu medaus ir (arba) paprasto jogurto. Tepkite ant veido, venkite akių.
2. Medaus kaukė
Sumaišykite po vieną šaukštą medaus ir alyvuogių aliejaus. Įpilkite du arbatinius šaukštelius citrinos sulčių.
Įmuškite vieną kiaušinio trynį. Užtepkite veidą ir palaikykite jį 20 minučių prieš skalavimą.
Prieš dengdami kaukę, atidarykite poras, ant veido uždėdami šiltą, drėgną skudurėlį. Nuėmus kaukę, nuplaukite šiltu, o tada šaltu vandeniu.
Šias dvi veido kaukes gali naudoti visi, nepaisant jų odos tipo.
3. Veido šveitiklis „Papaya“
Odos šveitimas yra labai svarbus odos atjauninimui. Šis patarimas paliks jūsų odą švelnią ir gaivią.
Subrendusios papajos minkštimą sutrinkite šakute. Įpilkite 2-3 arbatinius šaukštelius maltų avižinių dribsnių ir 1 arbatinį šaukštelį cukraus. Sumaišykite, kad susidarytų tiršta pasta. Keletą minučių įmasažuokite į odą; leiskite jam išdžiūti. Nuplauti.
4. Kakavos sviesto drėkiklis
Ant mažos ugnies ištirpinkite du šaukštus kakavos sviesto. Atskirkite vieną kiaušinio trynį ir supilkite į sviestą. Įpilkite du šaukštus citrinos sulčių. Puiki kaukė sausai odai.
Atgal į TOC
Veido skaistinimo patarimai iš grožio ekspertų
Šiandien, kai dauguma žmonių yra užsiėmę savo gyvenimo būdu, odos priežiūra tampa didžiuliu klausimu. Susirūpinę savo skaitytojais, grožio ekspertų ir tinklaraštininkų surinkome duomenis apie tai, kaip prižiūrėti odą. Jie yra čia:
Iva
Turiu pradėti sakydamas, kad nesu labai įsitikinęs balinimu ir niekada nerekomenduoju ant jūsų odos naudoti stiprių chemikalų. Man visa tai yra jūsų veido skaistinimas ir odos priežiūra.
1. Priklausomai nuo jūsų odos tipo naudokite įprastą AHA arba BHA šveitiklį. Tai padės pašviesinti odą, išlaikyti švarius šluotos defektus ir pašalinti visas negyvas odos ląsteles.
2. Visada naudokite SPF, bet ypač jei atliekate kokias nors balinimo procedūras ar bet kokio tipo AHA ar BHA procedūras namuose. Aš nebalinu savo odos, bet niekada nesu lauke be SPF 50 ant veido. Įsitikinkite, kad jūsų SPF apsaugo ir nuo UVA, ir nuo UVB spindulių. Man patinka „Alpha H Daily Essential Moisturizer SPF 50“, „Clinique Super City Block“ be aliejaus dienos veido apsaugos priemonės SPF 40 arba „Clarains UV Plus HP SPF 40“.
3. Klausykitės savo odos. Mes sutelkiame dėmesį į vieną probleminę sritį arba „problemą“, kurią matome, kad nesimatome nė žingsnio atgal, kad pamatytume platesnį vaizdą. Jei jūsų oda pleiskanoja, nesvarbu, kokia ji ryški, jums reikia sustiprinti savo kasdienybę. Net riebi oda gali būti dehidratuojama. Aš matau šią partiją. Naudokite produktus be aliejaus, tačiau įsitikinkite, kad į odą patekate daug drėgmės. Naudokite serumą, skirtą riebiai odai drėkinti.
www.minimalgray.com
Sherrie Berry
„Skin Again“ sukūrė formulę, vadinamą „Jaunyste“, kuri naudoja trigubą, natūralų ir saugų požiūrį į veido balinimą:
1. Augalo, vadinamo Rumex occidentalis, ekstraktas, augantis Kanados šiaurėje, Prairies regione. Rumex ekstraktas stipriai slopina tirozinazę, vieną iš pagrindinių pigmentacijos procese dalyvaujančių fermentų. In vitro ir klinikiniai duomenys parodė, kad Rumex ekstraktas sumažina odos pigmentaciją, kad oda būtų vienodesnė ir lengvesnė. Tai taip pat turi puikių rezultatų mažinant amžiaus dėmių atsiradimą.
2. TGF- ß biomimetinis peptidas slopina ląstelių kelią, kad sumažėtų pigmentacija, leidžiantis optimaliai balinti ir apšviesti.
3. Egzopolisacharidai, skatinantys natūralią ląstelių kaitą.
www.skinagain.com
Daktaras Halas Simerothas
1. Pirma, viršutinių epidermio sluoksnių (stratum corneum) šveitimas, siekiant pašalinti dabartines patamsėjusias vietas, kurios pirmiausia yra dėl saulės poveikio. Nuolatinis šveitimas taip pat paskatins spartesnę naujų epidermio odos ląstelių, kurios migruoja iš apatinių epidermio sluoksnių į viršutinį keratino baltymo odos paviršiuje, apykaitą. Ši sparti apyvarta leis kitiems šviesinimo protokolams būti efektyvesniems per trumpesnį laiką. Norint pasiekti geriausių rezultatų, naudokite tiek mechaninius šveitimo įrankius (šveitimo priemones), tiek natūralius šveitimo įrankius, tokius kaip vaisių fermentai (švelnios, bet veiksmingos) ir natūralios vaisių rūgštys (alfa hidroksi rūgštys), kurios iš karto suteiks šviesesnę ir ryškesnę odos išvaizdą, nepažeisdamos melaniną gaminančių odos ląstelių (melanocitai).
2. Antra, be šveitimo, melanino pigmento poveikį mūsų epidermio ląstelėse galima sušvelninti naudojant kliniškai patvirtintus šviesinančius ingredientus. Anksčiau odą šviesinantys produktai daugiausia buvo skirti tirozinazės - fermento, kuris vaidina svarbų vaidmenį melanino gamyboje ir patekime į odos ląsteles, slopinimui. Dabar mes žinome, kad yra trys būdai slopinti melanino pigmentą epidermio ląstelėse. Pirma, melanocitų (ląstelių, gaminančių pigmentą) gamybinis aktyvumas gali būti sumažintas. Antra, yra keli tirozinazės slopinimo būdai; trečia, gali būti slopinamas tikrasis melanino perdavimas epidermio ląstelėms. Idealus odą apšviečiantis produktas turės ingredientų derinį, kuris skirtas visiems trims šiems slopinimo metodams. Pagrindiniai natūralių ingredientų deriniai, kurių reikia ieškoti, norint išspręsti visas tris funkcijas, yra šie:bellisperennis ekstraktas, citrinos žievelės biofermentas, magnio askorbilo fosfatas (stabilus vitaminas C), gliukozaminas, uvaursi ekstraktas (natūralus arbutinas), niacinamidas (vitaminas B3), saldymedžio šaknies ekstraktas, ferula foetida ekstraktas ir boerhaaviadiffusia ekstraktas. Naudojant tokį žaibišką produktą, kuris naudojamas du kartus per dieną, laikui bėgant oda bus gana efektyvi. Tikri rezultatai pradeda rodytis po keturių savaičių naudojimo, kai išoriškai pradeda pasirodyti pirmoji naujų epidermio ląstelių apyvarta. Nuolatinis naudojimas ir toliau šviesins odą per devyniasdešimt dienų.tepamas du kartus per dieną, laikui bėgant bus gana efektyvus odos pašviesinimas. Tikri rezultatai pradeda rodytis po keturių savaičių naudojimo, kai išoriškai pradeda pasirodyti pirmoji naujų epidermio ląstelių apyvarta. Nuolatinis naudojimas ir toliau šviesins odą per devyniasdešimt dienų.tepamas du kartus per dieną, laikui bėgant bus gana efektyvus odos pašviesinimas. Tikri rezultatai pradeda rodytis po keturių savaičių naudojimo, kai išoriškai pradeda pasirodyti pirmoji naujų epidermio ląstelių apyvarta. Nuolatinis naudojimas ir toliau šviesins odą per devyniasdešimt dienų.
3. Trečias geriausias patarimas yra tai, ko reikėtų vengti. Pirmiausia akivaizdu, kad tai yra saulės poveikis ar dirbtinio įdegio metodai. Tai tikrai padidins melanino gamybą. Naudokite apsauginį kremą nuo saulės ir venkite ilgalaikio saulės poveikio net ir naudodami apsauginius kremus. Antra, venkite tam tikrų gydymo ingredientų, kurie gali būti kenksmingi. Vietiniai steroidai gali duoti trumpalaikius rezultatus, tačiau turi neabejotiną nepageidaujamą šalutinį poveikį. Hidrochinonas praeityje buvo populiarus kaip odą šviesinanti medžiaga, tačiau vėlgi yra nepageidaujamų šalutinių poveikių… apie 70% vartotojų patiria dermoje geltonai rudos spalvos pigmento nusėdimą, kuris dažnai daro neigiamą poveikį kolagenui ir elastinui. Hidrochinonas yra uždrausta medžiaga daugelyje šalių, taip pat gali sukelti odos ir inkstų vėžį.
www.stemologyskincare.com
Nikitha
1. Gerdami vandenį sutaupote daugybės su oda susijusių problemų. Per dieną išgerkite daug vandens. Mažiausiai 8–10 stiklinių per dieną (kurių stengiuosi visada laikytis).
2. Rytais 2–3 kartus per savaitę turėkite šviežių vaisių sulčių. Apelsinų ir obuolių sultys čia yra mano mėgstamiausios. Tačiau galite išbandyti ir savo skanias sultis, kurių sudėtyje yra daug vitamino A, kuris laikomas naudingu odai. Tiesiog įsitikinkite, kad jie imami švieži. Stenkitės vengti gaiviųjų gėrimų, jie nėra geri.
3. Mano galutinis patarimas yra naudoti bet kokias natūralaus pilingo veido kaukes baltai ir švytinčiai odai gauti.
Astrida Lam
1. kasdien naudokite apsaugos nuo saulės priemones, net jei neišeisite į lauką, spf 30 būtų gerai.
2. naudokite pomidoro griežinėlį ir patrinkite jį ant odos.
3. išsimaudykite pieno vonioje - sumaišykite vonioje 1 galoną pieno ir panardinkite ten 30 minučių.
www.makeupbyastridlam.com
Connie Tai
1. Naudokite drėkinamąjį kremą, sudarytą iš skaistinančių ingredientų ir kremų nuo saulės. Mes mėgstame ingredientus, kuriuose natūraliai yra veikliosios medžiagos, skaistinančios tokias spalvas kaip saldymedis, šilkmedis ir perlai. Mes taip pat rekomenduojame naudoti drėkinamąjį kremą su didesniu SPF - idealiu atveju 30 ar daugiau. Saulės poveikis ne tik padidina senėjimo dėmes, nudegimus saulėje ir riziką susirgti odos vėžiu, bet ir anksčiau senina odą - galų gale veido spalva atrodo ne tokia gyvybinga. Norint veiksmingai apsaugoti odą nuo saulės poveikio, reikia tepti apsaugos nuo saulės priemones. Kuo didesnis SPF, tuo ilgiau reikia laiko iki kitos programos. Pavyzdžiui, SPF 15 suteiks 150 minučių (2,5 valandos) apsaugos nuo saulės, kol reikės kitos priemonės. Kita vertus, SPF 45 užtikrins 450 minučių (7,5 valandų) apsaugą.Kadangi mažai tikėtina, kad daugelis žmonių pasiryš pakartotinai naudoti apsaugos nuo saulės priemones kas 2,5 valandas, geriausia rinktis apsauginį kremą su didesniu SPF - idealiu atveju tai, kas tęsis nuo aušros iki sutemų!
2. Nušveiskite odą 3 kartus per savaitę - mes tikrai nepritariame šveitimui, nes tai taip pat gali pakenkti odai ir laikui bėgant sukelti odos sukietėjimą. Tačiau šveitimas 3x per savaitę yra