Turinys:
- Kaip pasidaryti dredus
- Ko tau reikia:
- Atgalinis metodas
- Baimės pynimo metodas
- „Twist and Rip“ metodas
- Kaip prižiūrėti dredus
- Patarimai: Kaip galite geriau prižiūrėti savo dredus?
Žinote, kodėl dredai išgyveno tūkstančius metų ir tęsis dar tūkstančius? Taip yra todėl, kad jie tiesiogine prasme yra pati šauniausia šukuosena. Bet kas yra dredai, klausiate jūs? Na, dredai yra į virvę panašūs plaukų grumstai, susiformavę jūsų plaukams matuojantis. Istoriškai nustatyta, kad dredai siejami su senovės graikų, actekų, senegalų, budistų ir rastafari kultūromis. Nors dabar jie daugiausia susiję su Afrikos kultūra ir tapatybe, visų rasių žmonės sportuoja plaukus dreduose.
Vaizdas: „Shutterstock“
Nors natūraliausias būdas užkirsti kelią plaukams yra visiškai jų nepaisyti atsisakant plaukų šukavimo, šepetėlio ir plaukų kirpimo (žinomas kaip „nepriežiūros metodas“), šioms baimėms subręsti prireikia metų . Tačiau yra daugybė būdų, kuriais galite vienodai paslėpti plaukus ir kuriems reikia daug mažiau laiko. Nors „backcombing“ yra populiariausias iš šių metodų, sukimasis ir baimės pynimas taip pat yra keletas procedūrų, kurias galite atlikti.
Taigi, ar esate pasirengęs įgyvendinti visas savo svajones apie dredą? Tada tiesiog skaityk…
Kaip pasidaryti dredus
Ko tau reikia:
- Šampūnas be likučių
- Plaukų džiovintuvas
- Skyrių segtukai
- Gumytės
- Puikios dantytos šukos
- Baimės vaškas
Atgalinis metodas
- Nusiplaukite plaukus: Negaliu pakankamai pabrėžti, kaip svarbu prieš plaunant plaukus plauti plaukus geru be likučių šampūnu. Šis šampūnas pašalina visus riebalų ir nešvarumų nuosėdas iš jūsų plaukų ir užtikrina, kad nepaliktų jokių savo likučių (taip, kaip liktų įprastu šampūnu).
- Sausinkite plaukus: aukštyn, žemyn, iš šono - išdžiovinkite plaukus iš visų įmanomų krypčių. Svarbiausia yra gauti kuo daugiau apimties į plaukus. Be to, prieš pradėdami bijoti, turite įsitikinti, kad nėra nė vienos šlapių plaukų sruogos.
- Pradėkite skirstymą: padalykite plaukus horizontaliai pora centimetrų virš pakaušio. Norėdami išlaikyti likusius plaukus, galite naudoti skirstymo spaustukus. Dabar, iš vieno šio plaukų atkarpos kampo, paimkite maždaug colio pločio plaukų dalį.
- Atėjo laikas grįžti: maždaug nuo colio žemiau jūsų šaknų pradėkite grįžti į šią dalį link savo galvos. Tai sukurs raizginį, kuris bus jūsų dredo pamatas. Toliau grįžkite atgal, kol judate žemyn plaukų ilgiu, kol pasieksite pačius galus.
- Pradėkite sukti : visiškai susukite šią užpakalinę plaukų dalį, kol ji suformuos storą cilindrinę formą.
- Užtepkite „Dread Wax“: Patrinkite nedidelį kiekį „ Dread Wax“ tarp pirštų ir palenkite jį per visą savo baimės ilgį. Tikslas yra išlyginti ir surišti visas laisvas plaukų sruogas.
- Delnas suvyniokite savo dredą: pradedant nuo šaknies, susukite šį vaškuotą dredą tarp delnų iki pat galų, kol jis bus gražus ir įtemptas. Delnų ridenimas yra labai svarbus ne tik formuojant dredus, bet ir juos prižiūrint.
- Skirstykite dredus: gamindami dredus, nebandykite laikytis tolygaus ir nustatyto modelio. Tai padarys jūsų galvos odą atrodančią. Taigi išsklaidykite spynas, kad kuo labiau padengtų galvos odą ir suteiktų plaukams visą išvaizdą.
- Pakartokite, kartokite, kartokite: atlikite šią procedūrą, kol visi užsiblokuosite.
Baimės pynimo metodas
- Plaukite plaukus: plaukite plaukus be likučių šampūnu, kad atsikratytumėte visų riebalų ir nešvarumų nuosėdų.
- Išdžiovinkite plaukus: galite išdžiovinti plaukus arba tiesiog leisti jiems išdžiūti.
- Nukirpkite plaukus: Vienu metu paimdami 1 colio ir 1 colio plaukų dalis, galite visus plaukus atkirpti, pririšdami juos prie šaknų esančiomis guminėmis juostomis.
- Kiekvienos dalies pynimas : pinkite visas atskiras plaukų dalis ir pritvirtinkite jas galuose guminėmis juostomis.
- Užtepkite vašką ir palmių ritinį: pasiimkite vieną pynę, užtepkite vaško ir sukite ją tarp delnų, kol susidarys dredas. Pakartokite šį veiksmą su visomis pynėmis.
„Twist and Rip“ metodas
- Nukirpkite visus plaukus : padalykite visus plaukus į atskiras 1 colio ir 1 colio dalis ir suriškite juos guminėmis juostomis.
- Plaukite plaukus: Plaudami plaukus be likučių šampūnu, patrinkite visus plaukus viena kryptimi - pagal laikrodžio rodyklę arba prieš laikrodžio rodyklę.
- Leiskite plaukams išdžiūti: leiskite plaukams natūraliai išdžiūti, kol jie visiškai išdžius.
- Vaškas ir delnų ritinys: atskirkite kiekvieną atskirą plaukų dalį, užtepkite ant jos baimės vašką ir sukite tarp delnų, kol susidarys dredas.
Maždaug po mėnesio padarę dredus, galite pašalinti gumines juostas nuo dredų, kai tik jūsų plaukai turės galimybę susirišti ir susirišti.
Sveikiname! Jūs sėkmingai bijojote savo plaukų! Bet palaukite minutę… kad nesprogtumėte savo burbulo, tačiau dredams iš tikrųjų reikia nemažai priežiūros ir priežiūros, kad jie atrodytų švieži ir švarūs. Pažvelkime, kaip tai padaryti…
Vaizdas: „Instagram“
Kaip prižiūrėti dredus
Leiskite man pradėti nuo atsakymo į klausimą, kuris tikriausiai kyla kiekvieno galvoje - taip, jūs galite ir turite nusiplauti savo dredus (pagalvokite, kokie grubūs jie kitaip gautųsi, yuck!). Bet kai reikia plauti ir prižiūrėti dredus, turite atsiminti keletą dalykų. Aptarkime juos po vieną:
- Pirmą savaitę palikite juos neplautus: Jūsų dredai yra labai subtilūs pirmąją savaitę po jų pagaminimo. Šiuo metu juos plaunant, jie gali atsilaisvinti ir atsiskleisti. Taigi, įsigykite sau didelį dušo dangtelį ir įklijuokite į jį savo baimes, kai tą pirmąją savaitę prausiatės po dušu. (Dėl meilės Dievui visiškai neatsisakykite dušo, kad tik apsaugotumėte savo baimes).
- Plaudami dredus, visada naudokite šampūną be likučių: plaukus galite plauti nuo vieno iki trijų kartų per savaitę po pirmos savaitės, kai jie paliekami neplauti. Būtina naudoti šampūną be likučių dėl dviejų priežasčių. Pirma, įprasti šampūnai palieka likučius, kurie sutepa plaukus ir atlaisvina dredus. Antra (ir tai yra gana bjauru), šios liekanos tikrai gali kauptis plaukuose ir formuoti dredus.
- Įsitikinkite, kad jūsų dredai yra visiškai sausi: nesvarbu, ar išdžiovinate dredus ore, ar džiovinate džiovintuvus, prieš vėl plaunant, įsitikinkite, kad jie visiškai išdžiūvo ir nusileidžia iki pat centro. Palikus juos šlapius, jie tikrai gali dvokti.
- Reguliarus vaškavimas ir delnų ridenimas: kai tik jaučiate, kad dredai atsilaisvina, užtepkite šiek tiek baimės vaško ir delnais juos suvyniokite. Tai gali tekti daryti maždaug kas savaitę, kai jūsų baimės yra ankstyvoje stadijoje.
Dabar, kai jūs reguliariai prižiūrite savo dredus žemyn, pateikiame dar keletą patarimų, kuriuos galite sekti, kad suteiktumėte jiems švelnų meilės rūpestį, kurio jie nusipelno.
Vaizdas: „Instagram“
Patarimai: Kaip galite geriau prižiūrėti savo dredus?
Štai kaip galite geriau pasirūpinti savo brangiaisiais dredais:
- Kondicionuojantis purškalas: jei jaučiate, kad jūsų galvos oda per daug niežti ir dirgina, investuokite į buteliuką su baimės kondicionieriumi. Šis purškalas pridės drėgmės jūsų galvos odai ir padės sušvelninti dirginimą.
- Dread balling: Jei pastebite, kad iš jūsų baimės išlenda laisvos pasiklydusios plaukų sruogos, paprasčiausiai suvyniokite jas į rutulį ir įdėkite jį į artimiausią dredą, naudodamiesi nėrimo adata. Tada delnu vyniokite šią baimę, kad sandariai užfiksuotumėte baimės kamuoliuką.
- Miegokite užsidėję skarą: kad dredai nuo jūsų pagalvės nepakeltų visokių pūkų ir pūkelių, prieš miegą suriškite juos į skarą (geriausia - šilkinę).
- Druskingo vandens purškimas: druskingas vanduo puikiai veikia sugriežtindamas dredus. Galite tai pasigaminti ir laikyti buteliuke su purškikliu ir patepti ant savo baimių, kai tik jie jaučiasi šiek tiek laisvi ir negyvi.
- Naudokite natūralius plaukų produktus: kiek įmanoma, pabandykite naudoti natūralius plaukų produktus, kuriuose nėra chemikalų arba lieka likučių, kad išlaikytumėte gerą dredų sveikatą.
- Sugriežtinkite naują augimą šaknyse: plaukams vis augant, akivaizdu, kad prie šaknų bus keletas palaidų plaukų. Norėdami juos vėl priveržti, įtrinkite šiek tiek baimės vaško tarp pirštų ir naudokite juos, kad galėtumėte susukti savo baimes tiesiai prie šaknų pagal laikrodžio rodyklę.
- Galvos masažai yra geriausias jūsų draugas: laikas nuo laiko galite patirti nemalonių pojūčių ir sudirginti galvos odą dėl to, kad smarkiai pasunkėja dredai. Norėdami kovoti su tuo, prieš miegą kasdien bent 5–10 minučių pamasažuokite galvos odą. Tai gali būti ypač malonu, jei galite paskatinti draugą tai padaryti jums!
Dabar, kai jūs žinote, kaip pasigaminti dredus namuose ir kaip juos prižiūrėti, kad jie atrodytų kuo puikiausiai, ko jūs laukiate ?! Eik į priekį ir sūpuok tokias baimes kaip ne rytoj! Turite dar klausimų? Palikite komentarą žemiau ir mes jus sutvarkysime!